Rüyada Sevdiğin Erkeği Üzgün Görmek

Rüyada Sevdiğin Erkeği Üzgün Görmek
11 Mart 2017 tarihinde eklendi, 1.058 kez okundu.

Rüyada sevdiğin erkeği üzgün görmek, rüya sahibini derinden etkileyen olaylar ışığında hem içinde bulunduğu olayın ehemmiyetini hem de gelecek dönemde yaşayacağı sıkıntıları ortaya koyan durum çoğu zaman kötü olarak adlandırılabilir. Buna rağmen bazı zamanlarda ise rüya sahibinin yeteri desteği aldığına ve sevdiği erkek ile arasında oluşan sıkıntılı durumları aşacağına da işaret etmektedir. Mesela rüya sahibi evli bir hanımefendi ise geçmişte yaşadığı zorlukların veya hataların gün yüzüne çıkacağı ve bu durumun eşi ile arasını açacağı söylenebilir. Aynı durum için rüya sahibi şiddetli kavgalar yüzünden eşine hak etmediği sözler sarf edecek ve bu sözler evliliği bitirme noktasına getirecek gibi de yorumlanabilir. Rüya sahibi bekar bir hanımefendi ise bu durum biraz farklılık gösteriyor. Bu durumu açıklamak gerekirse gelecekte yaşayacağı kavganın etkisinden kurtulacağı ve sevdiği erkeğin mücadelesini arttıracağı şeklinde yorumlanabilir. Her iki durumda da sevdiği erkeğin aşkı için savaşını fark eden rüya sahibi ilişkisinde biraz daha dikkatli olmak zorunda kalacaktır.

Rüyada Sevdiğin Erkeği Üzgün Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada sevdiğin erkeği üzgün görmek, sağlık açısından da bir takım sonuçlar doğurabilmektedir. Bu durum rüya sahibi için güzel haberler olarak açıklanamamaktadır. Bunun nedeni düşünülen hastalığın rüya sahibinde belireceği ve bu durumun sevdiği erkek tarafından yıkıcı bir üzüntü ile karşılaşılacağı anlamına gelmektedir. Bu durumu atlatması olası görülen rüya sahibinin sevdiği erkeğin üzülmesine izin vermeden onun için savaşmaya devam etmek durumundadır. İş hayatı açısından ise yine kötü bir takım açıklamaları olan bu durumu rüya sahibinin sevdiği erkeğin bir müddet işsiz kalacağı veya işlerinin kötü gidişatı yüzünden maddi sıkıntılar çekeceği anlamına geldiğini söylemek yanlış olmaz. Rüya tabirleri konusunda bilgi sahibi olan insanların muhataplarına kolaylıkla veremeyeceği anlamlar içeren bu durumdan kurtulmanın tek yolu kalıp savaşmak ve sevdiği erkeğin üzüntüsünde yanında olduğunu hissettirmesidir.

Rüyada Sevdiğin Erkeği Üzgün Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevdiğin erkeği üzgün görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git