Rüyada Sevdiğin Erkeği Uyurken Görmek

Rüyada Sevdiğin Erkeği Uyurken Görmek
11 Mart 2017 tarihinde eklendi, 1.726 kez okundu.

Rüyada sevdiğin erkeği uyurken görmek çok iyiye işaret değildir. Dert sahibi olmaya bunun yanı sıra maddi sıkıntıların da geleceğine işaret eder. Bu dönem içerisinde dikkat etmeniz gereken iş hayatınız olmalıdır. İş hayatınız ile ilgili bazı aksilikler sizi bekliyor olabilir. Bu aksilikler akabinde gelen sorunlar canınızı daha da sıkabilir. Gerek iş hayatı gerek ise diğer sorunların üst üste geleceği ve sizin canınızın sıkılması üst üste gelebilir. Bu durumda biraz sabırlı olmanız gerekir. İlişkiniz için de biraz anlayış gerekmektedir. Karşı tarafınızın bu günler de gayret göstermediğini de görebilirsiniz.  Bu durum da daha çok canınızı sıkacaktır. Sizin elinizden geleni yaptığınız ve karşı tarafın yani sevdiğiniz erkeğin hiçbir şey yapmaması ilişkinizi noktalayabilir.

Rüyada Sevdiğin Erkeği Uyurken Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada sevdiğin erkeği uyurken görmek bu sıralarda işlerinizin olumsuz yönde ilerleyeceğine delalet eder. Bu dönem boyunca eğer bekar iseniz işsiz kalabilir ve bu bağlamda parasız bir dönem geçireceğinizi söylemek yanlış olmayacaktır. Eğer evli iseniz bu durumda eşinizin ya da sizin iş hayatında bir düşüş meydana gelebileceği gibi işsiz kalma olasılığınız da bu günler de artış gösterebilir. Bu dönemde geçim derdine düşebilirsiniz. Aile olarak bir sınava girebilir ve kötü günler geçirebilirsiniz. Genel bağlamda bakıldığında ise sevdiğiniz kişiyi uyurken rüyanızın içerisinde görmek kötü ve olumsuzluklar dolu bir dönemi yansıtmaktadır. Tembelliğe de yorulan bu rüya, daha çok kötü bir dönem geçireceğinize de yorulabilir. Bu günlerde çok fazla masraf yapmamalısınız. Bunun yerine birikim ya da tasarruf yapmalısınız. Gelecek dönemde ihtiyacınız olacaktır. Sevdiklerinize de bu dönem içerisinde daha sabırlı ve anlayışlı davranmalısınız. Daha çok yapıcı olmalı ve sinir ve stresten uzak kalmalısınız.

Rüyada Sevdiğin Erkeği Uyurken Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevdiğin erkeği uyurken görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git