Rüyada Sevdiğin Erkeği Hamile Görmek

Rüyada Sevdiğin Erkeği Hamile Görmek
15 Mart 2017 tarihinde eklendi, 259 kez okundu.

Rüyada sevdiğin erkeği hamile görmek, rüya genel olarak iyiye ve güzele yorulmamaktadır. Genellikle negatif ve kötü olayların yaşanacağına ve bu süreçte rüya sahibinin problemler ile karşı karşıya kalacağına işaret eder. Rüya sahibinin işlerinin rayından çıkarak sorunlar yaşayacağına yorulur. Rüya sahibinin genel olarak rayında giden bir takım işlerin de terslikler yaşanacağı şeklin de yorumlanır. Rüya hem aşk hayatı ile ilgili hem de iş hayatı ile ilgili bir takım ipuçları sunmaktadır. İlk olarak aşk hayatı ile açıklama getirirsek bu nokta da rüya sahibi sevdiği insan ile bir takım konularda ters düşecek ve ilişki çıkmaza girecektir. Bu aşamada erkeği hamile görmek bereketsizlik ve huzursuzluk manasını taşır. İlişki içine 3. Kişilerin dahil olarak ikili ilişkiyi bozmasına delalet eder. Bunun dışında iş hayatında da yanlışlara delalet eder. Rüya sahibinin iş hayatında bir takım yanlışlar yaparak sorunlar yaşayacağına ve bu sorunlar sonucunda hem manevi olarak yıpranacağına hem de maddi olarak bir takım kayıplar ile karşı karşıya kalarak bereketsizlik ve huzursuzluk çıkacağı yönünde yorumlanır.

Rüyada Sevdiğin Erkeği Hamile Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada sevdiğin erkeği hamile görmek, rüya sahibi için şerre işarettir. Hayatında yaşanacak bir takım olaylar karşısında dara düşeceğine delalet eder. Yaşamında karşısında çıkacak bir takım karar aşamalarında yanlış kararlar verdiğine yahut yakın zaman için de yanlış kararlar vereceğine ve bu kararlar sonucunda uzun süre pişmanlık duyacağına işarettir. Rüya sahibinin hayatında ki erkek ile sorunlar yaşayarak ilişki de bir takım sorunlar peyda olacak ve bu sorunlar sebebi ile ilişkiye 3. Kişiler dahil olacaktır ve bu 3.kişilerin dahil olması ile ilişkinin daha büyük bir çıkmaza gireceğine yorulur. Rüya genel olarak negatif yorumlanmaktadır.

Rüyada Sevdiğin Erkeği Hamile Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevdiğin erkeği hamile görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git