Rüyada Sevdiğin Erkeği Dudağından Öpmek

Rüyada Sevdiğin Erkeği Dudağından Öpmek
10 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 413 kez okundu.

Rüyada sevdiğin erkeği dudağından öpmek, genel olarak iyi bir rüya olarak yorumlanabilmektedir. Rüyayı gören kişinin hayatında biri var ise eğer ki, o kişiyle sıkıca bir bağ oluşturacağına ve ilişkisinin daha ciddi bir hal alacağına işaret etmektedir. Aralarında bulunan samimiyetin daha fazla olacağına ve böylece birbirlerine daha fazla açılacaklarını ifade eder. Bu rüya aynı zamanda rüyayı gören kişinin hayatına can dostu diyebileceği bir dostun gireceğini ifade edebilmektedir. Her ne olursa iyi ve kötü her zor anında bu kişinin her daim yanında olacağına ve onun hem dostu hem sırdaşı hemde her şeyini sonuna kadar paylaşabileceği bir arkadaşı olacağını göstermektedir. Her kötü anına Hızır gibi yetişecek olan bu arkadaş rüyayı gören kişinin resmen eli kolu olacaktır.

Rüyada Sevdiğin Erkeği Dudağından Öpmek Ne Anlama Gelir ?


Rüyada sevdiğin erkeği dudağından öpmek, uygun bir tabirle ifade etmek gerekirse resmen altın kalpli bir arkadaş, dost ile tanışacağını gösterir. Bu arkadaş öyle bir arkadaş olacaktır ki, rüyayı gören kişinin ağabey veya ablalarından hatta anne ve babalarından bile çok ama çok daha ön planda yer almayı başarabilecektir. Eğer ki rüyayı gören kişi sevgili durumunda bir ilişki yaşıyorsa sevgilisi ile aralarında daha büyük bir bağ oluşacağını ve aralarındaki mesafenin artık samimiyet olacağını ifade eder. Fakat rüyayı gören kişi evli ise, kocasıyla aralarında problem varsa bu problemlerin yok olacağını veya güzel giden evliliklerde birden dahada fazla büyüyen bir aşk olacağını ve evliliklerinin bununla orantılı olarak daha da mutlu bir hal alacağını gösterir. Kısacası bu rüya gören kişinin hayatı açısından olumlu ve güzel gelişmelerin yaşanacağını, hayatında ya çok iyi şahane bir dost edineceğini yada hayatındaki kişi ile birlikte mutluluk yolunda olduğunu gösterir.

Rüyada Sevdiğin Erkeği Dudağından Öpmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevdiğin erkeği dudağından öpmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git