Rüyada Sevdiğin Erkeği ve Annesini Görmek

Rüyada Sevdiğin Erkeği ve Annesini Görmek
11 Mart 2017 tarihinde eklendi, 377 kez okundu.

Rüyada sevdiğin erkeği ve annesini görmek, rüya sahiplerine mutluluk hormonu gibi etki eden bu durum belki de en sevilen durumlardan biri olarak dikkat çekmektedir. Bunun nedenleri birkaç başlık altında toplanabilir. Elbette ki bu başlıkları göz önüne alırken rüya sahibinin de medeni durumu etkili olacak ve bu durumun farklılık göstermesine neden olacaktır. Örnek verecek olursak bekar bir hanımefendinin bu rüyayı gördüğünü varsayarsak; rüya sahibi sevdiği erkekle olan ilişkisini izdivaç noktasına getirecek ve aileden gelen onayı sevdiği adamın annesi tarafından alacağı anlamına gelir. Özellikle aile içinde annen beni beğenmezse sorununa direk etki eden rüya müstakbel kayın validenin gelinine duyacağı sevgiyi gözler önüne sunacaktır. Evli bir hanımefendinin rüyasında görülen bu durumu ise sevdiği erkeğin annesin ile olan ilişkilerini düzelteceğini ya da düzgün ise daha da ileri seviyeye taşıyacağı şeklinde de açıklamak mümkündür. Her zaman olmasa da bu durum bazen kötü anlamlarda belirtiyor olabilir. Bu belirtirler ise sevdiği erkekle kavga anına anlatıyor olabilir. Korku duyulmaması gereken neden ise bu sorunun kayın valide tarafından sonuca ulaştırılacak olmasıdır.

Rüyada Sevdiğin Erkeği ve Annesini Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada sevdiği erkeği ve annesini görmek, belli etmese de rüya sahibinin eşinin ya da sevdiği erkeğin annesi ile uzakta yaşamaktan rahatsız olduğu ve yakın zamanda annesinin yanına taşınacak olmasıdır. Aile içinde huzurlu bir ortamı arttıracak güzellikler sunan bu rüya çiftlerin yakın zamanda çocuk sahibi olabileceğine ve bu bebeğin zamanını genellikle babaannesi ile beraber geçireceğine işaret ediyor olabilir. İş durumundan sıkıntılı bir durum içerisinde ise çiftlere yardım yapacak kişi yine rüya sahibinin sevdiği erkeğin annesi olacağını söylemek yanlış olmaz. Rüya yorumlamayı bilen insanların anlatmaktan çok keyif aldığı bu durum dinleyicisine güzel haberler vermesi ile iyi bir rüya olarak adlandırılır.

Rüyada Sevdiğin Erkeği Ve Annesini Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevdiğin erkeği ve annesini görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git