Rüyada Sevdiğin Erkeğe Tokat Atmak

Rüyada Sevdiğin Erkeğe Tokat Atmak
15 Mart 2017 tarihinde eklendi, 1.109 kez okundu.

Rüyada sevdiğin erkeğe tokat atmak, ilk olarak bu rüyanın iyi bir rüya olarak yorumlandığını bilmelisiniz. Bu rüyayı gören kişinin yakın zamanda rüyadaki erkeğe yardım edeceğini gösterir ve aynı zamanda onu büyük bir dertten kurtaracağının belirtisidir. Bununla beraber çevresinde bulanan bir kişiden (aile veya arkadaşlar olabilir) yardım alıp büyük bir dertten kurtulacağının belirtisidir ve bu şekilde işlerinin düzeleceğine büyük bir rahatlama dönemi yaşayacağını, böylece sıkıntılardan uzun süre kurtulacağını ifade eder. Ayı zamanda bunu gören kişi herhangi bir sağlık sorunu geçiriyorsa eğer ki bundan kısa süre içerisinde kurtulacağını ifade eder.

Rüyada Sevdiğin Erkeğe Tokat Atmak Ne Anlama Gelir ?

Rüyada sevdiğin erkeğe tokat atmak, rahat ve uzun ömürlü bir hayat (özellikle başarılarla dolu bir hayat) geçirecek demektir. Bununla birlikte güzel haberlerin yolda olduğunu ve çok yakın zamanda kapısını çalıp yüzünü güldüreceğini gösterir. Hayatında mutlulukların çoğalacağı bir döneme girdiğinin habercisidir. Eğer ki, tokat attığı erkek bir sağlık problemi yaşıyorsa yakında o problemden yakın zamanda kurtulacağını gösterir ve aynı şekilde bu erkeğe sizin bir yardımınızın dokunacağı bir olay olacak demektir ve onu bu olaydan siz kurtarıp rahatlatacağınız habercisidir. Sayenizde bazı zorlukları atlatacağını söylemek daha doğru olabilir. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin karakteri üzerinde, yorum yapılabilmesini bize sağlar bu rüya. Bu rüyayı gören kişi güçlü bir yapıya sahiptir. Davranışları ve hareketleriyle kısacası yaptığı her şeyle adeta çevresinde yer alan kişilere bolca güven verir. Yapısındaki karakteristik özellikleri göz önüne alındığında çevresindeki herkes tarafından çok taktir gördüğü ve bir o kadarda herkes tarafından sevildiği söylenebilmektedir.. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin işinde kendine belirlediği bir hedef var ise, bu hedeflerine istediği doğrultuda ilerleyip yükselebileceğini gösterir.

Rüyada Sevdiğin Erkeğe Tokat Atmak Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevdiğin erkeğe tokat atmak anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Rüyada Sevdiğin Erkeğe Tokat Atmak Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Sevinc dedi ki:

    Selam ben ruyada hoslandigim erkeyi gordum. Bizim evin onundeydi bana uzun uzun bakti ve optu . Sonra ben ona tokat atdim.

Sayfa başına git