Rüyada Sevdiğin Erkeğe Sevdiğini Söylemek

Rüyada Sevdiğin Erkeğe Sevdiğini Söylemek
10 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 1.250 kez okundu.

Rüyada sevdiğin erkeğe sevdiğini söylemek, genel olarak yorumlanacak olursa kalbinizdeki kişiyle ilgili bilgi verdiği söylenilmektedir veya gönül ilişkilerinin dışında karakterinin ne kadar hassas ve yumuşak olduğu hakkında bilgi vermektedir. bu rüyada sevgisini dile getiren kişi, çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve değer verilen bir kişidir. Bu kişinin pamuk gibi bir kalbi olduğunun ve bu güzel kalpli kişinin başı darda olan herkese koşarak gidip yardım ettiğinin göstergesidir. Eğer ki bu rüyayı gören kişi bekar ise yakın zaman içerisinde hayatına aşık olacağı bir adam gireceğine ve evlenme yolunda ilerleyeceğine delalet etmektedir. Fakat bu kişi bunlar dışında karışık olabilecek maceralarla dolu bir ilişkide yaşayabilmektedir. Fakat her ne olursa olsun sevdiği kişiyle emin adımlar içerisinde yoluma dümdüz devam ettiğinin de bir göstergesidir bu rüya.

Rüyada Sevdiğin Erkeğe Sevdiğini Söylemek Ne Anlama Gelir ?


Rüyada sevdiğin erkeğe sevdiğini söylemek, bu sözü söyleyen kişi ve sözün iletildiği kişinin evleneceğine delalet etmektedir. Eğer ki, rüyayı gören kişi karşı cinse karşı platonik duygular besliyorsa, yakın zaman içerisinde bu kişiye açılacağını gösterir. Fakat rüyayı gören kişi rüyada sevdiği adama onu ne kadar çok sevdiğini söyledikten sonra karşılık almaz ise bu rüyadan korkabilir. Çünkü karşılığını alamadığı zaman sevdiği adamın onun için iyi bir adam olmadığının göstergesidir bu rüya. Bu erkek o kişi için yanlış bir insandır ve en yakın zaman içerisinde bu yanlış kişiden uzak durması gerekmektedir. Fakat ikinizde birbirinizi seviyorsanız bu rüya, ilişkinizin güzel bir yolda olduğunu ve gün geçtikçe ilişkinizin dahada iyi bir boyut kazanacağı anlamını içermektedir. Eğer ki sevdiğiniz adamla aranız kötü ise, kısa zaman içerisinde aranızın düzeleceği olarak da yorumlanabilmektedir. Kısacası rüya iyi bir mutluluğu ifade eder.

Rüyada Sevdiğin Erkeğe Sevdiğini Söylemek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevdiğin erkeğe sevdiğini söylemek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Rüyada Sevdiğin Erkeğe Sevdiğini Söylemek Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. Zeynep dedi ki:

  Merhaba,
  Rüyamda bi carsi gibi yerdeyim ve orda eski nişanlimin akrabasini görüyorum ve konuşmaya başliyoruz o arada ben onu diyorum ki ben eski nişanlimi hala seviyorum ve onu geri istiyorum oda bana diyor ki onun sevgilisi var ve kiz ondan hamile onunla beraber olacak ve o arada eski nisanlimi bir bayanla görüyorum. El ele sokakta yürüyorlar bayanin yüzünü görmüyorum sirf arkasi dönük halde görüyorum o esnada nisanlim o kiza bakip gülümsüyor. Ve ben onun akrabasina la ona haber gönderiyorum diyorum ki söyle ona ben onu cok seviyorum onu geri istiyorum diye. Ondan sonra akrabasi ona bunu söylüyor oda bana haber gönderiyor diyor ki ben onu istemiyorum ben bu kizla cok mutluyum diye. O kadar üzülüyorum ki anlatamam aşk acisi cekiyorum. Bana biri soruyor o baba olacak sen onu böyle kabul edermisin onu yinede geri istermisin diye. Bende evet ne olursa olsun ondan vaz gecmem diyorum. Ondan sonra bakiniyorum etrafa ve 2 hamile kadin daha görüyorum. Bi eski nişanlimin sevgilisi hamile miş birde iki kadin daha var hamile. Şunu da eklemek isterim ki nişanlimdan aylar önce ayrildik ve benim yeni bir ilişkim yok.

  Bu nedemek oluyor bana bunun aciklamasini yaparsaniz cok sevinirim. Şimdiden teşekür ederim

 2. Birisi dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda sevdiğim erkekle mesajlaşıyordum. Ve ona , onu sevdiğimi söylemeye karar verdim. Yazdığım mesaj aynen şöyleydi ” ben seni seviyorum. Sen beni arkadaş olarak görüyor olabilirsin. Eğer cevabın olumsuzsa bu konuyu ikimizde unutmaya çalışalım” diye mesaj atmıştım. Bunun tabiri nedir acaba

 3. Fatma dedi ki:

  Merhaba rüyamda sevdiğim adama seni seviyorum diyordum o ise şaşırmış gibi bana baktı .ve bişey demedi….ve gerçek hayatta da o kişiyi platonik olarak seviyorum….sonra bi arkadaşım benim söylemediğim halde gitmiş sevdiğim adama benim kendisiyle çıkmak istediğimi söylemiş o da reddetmiş….

Sayfa başına git