Rüyada Sevdiğin Erkeğe Sarılmak

Rüyada Sevdiğin Erkeğe Sarılmak
2 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 33.976 kez okundu.

Rüyada sevdiğin erkeğe sarıldığını görmek hayra yorumlanır. Bu kişiyi kısa süre içerisinde olumlu hadiseler bekliyor olacaktır. Rüyada sevdiği erkeğe sarıldığını gören kişi çektiği sıkıntıların ardından rahatlığa kavuşur, uzun süredir merakla beklediği bir haber alır, eğer kendinde ya da ailesinde bir sağlık problemi varsa bunun en kısa zamanda atlatacağına yorulur.

Rüyalar bazı anlarda bilinç altımızda uyumadan önce düşündüğümüz şeyi bize gösterir. Bizde bir heyecanla sabah kalktığımızda ne anlama geldiğini merak ederiz. Bazı anlarda ise hiç düşünmediğimiz bir şeyle karşılaşırız rüyamızda. Bu durum bizi dahada hayrete sokar. Ne alaka şimdi bunu rüyamda gördüm der merak ederiz daha çok.

Özellikle sevdiğimiz bir erkek olduğu zaman biz kızlar onu düşünmeden bir dakika bile duramayız. Yemek yerken, yolda yürürken, dersi dinlerken veya çalışırken, film izlerken kısacası her an her dakika onu düşünür dururuz. Özellikle akşam yastığa başımızı koyduğumuzda en çok o zaman düşünürüz. Bide bunun üzerine onu rüyamızda gördüğümüzde dört köşe oluruz adeta. Peki rüyada sevdiğinizi sarılırken görseniz nasılda mutlu olursunuz dimi? Sizce ne anlama geliyor bu?

Rüyada Sevdiğin Erkeğe Sarıldığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Sevdiğiniz erkeğe kendinizi sarılırken görürseniz bu iyi bir şeydir. Kısa dönem içerisinde güzel haberlerin kapınızı çalacağının habercisidir. Rüyada sevdiğiniz erkeğe sarıldığınızı görüyorsunuz ve huzur buluyor bir anda rahata kavuşuyorsunuz dimi? Bu durum rüyanın asıl yorumunda da geçerlidir. Sizin rahata kavuşacağınızı gösterir. Yakınınızda herhangi bir sağlık probleminde şikayetçi birisi var ise yakın zamanda temiz haberler alacağının göstergesidir aynı zamanda.

Çalışan birisi bu rüyayı görmüş ise, aslında rüyanın iş hayatıyla ilgili bir yorum ifade etme ihtimali çok daha yüksektir diyebiliriz. İş hayatında bir üst mevkiye yükselme gibi durumlarınız var ise onun gerçekleşeceğinin habercidir. Böyle bir durum yok ise, bunun kısa zamanda karşınıza çıkacağının ve bir üst makama yükselmemizin az kaldığının haberini sizlere verir bu rüya.

Sevdiğin erkeğe sarıldığınız görmek aynı zamanda evlilik habercisi olarak da tanımlanabilir. Yani karşınıza ciddi bir ilişki kurup evlilik yolunda ilerleyebileceğiz birisinin çıkması yakındır demektir. Veya hayatınızda kişiyle kısa süre sonra nikah masasına geçeceğinizi belirtir.

Kişinin durumuna göre birçok anlamlar ifade eden bu rüya yorumu kısacası hayırlı bir rüyadır denilebilecek derecededir. Genel olarak rüyayı gören kişinin kısa süre içerisinde beklediği güzel haberleri alacağına alamet eder. Çektiği zorlukların sonunda bittiğinin mutlu ve huzurlu günlerin geldiğinin habercidir.

Rüyada sevdiğin erkeğe sarıldığını görmek rüya sahibinin iş hayatıyla ilgili bazı tüyolar da verebilir. Bu rüyayı gören kişinin mesleğinde terfi alacağı yapılan en baş yorumlardan biridir. Özellikle iş dünyasında yeni başarılara imza atacağı, cefalarının ferahlığa dönüşeceği, manevi olarak yakın akrabalarından destek alacağı, maddi olarak ise eline büyük bir kazanç geçeceğine delalettir.

Rüyada sevdiğin erkeğe sarılmak, genel anlamı ile mutluluk ve aşk hayatına yorulur. Bu dönem boyunca aşk hayatının gayet düzeni yerinde ve huzurlu olacağı anlamına gelen rüyada sarılma, daha çok sevdiği kişiye olan özlem ve ihtiyaç ile ilgili olabilmektedir. Sevdiği kişinin eksikliğini her zaman hissettiği ve bu eksikliği ile de kendini boşlukta hisseden rüyayı gören kadın, sevdiği ile yakın zamanda kavuşmasına ve bu kavuşmanın bir daha ayrılmayacak şekilde olmasına işaret etmektedir. Bir yorum da sağlık ile ilgilidir. Sağlığında küçük pürüzler olan erkeğin, bu dönem içerisinde iyileşeceği ve sağlığına kavuşacağı yorumlar arasında yer alabilir.

Rüyada sevdiğin erkeğe sarılmak, bir de destek olarak açıklanabilir. Bu dönem içerisinde sevdiğinize bir hayli ihtiyacınız olabilir. Bu bağlamda bakıldığında bu dönemde uzak kalabilir ve biraz özlem çekebilirsiniz. Fakat bu çektiğiniz özlem ile de ilişkiniz gayet ivme kazanacak ve olduğundan daha da güçlenip her geçen gün birbirinize olan aşkınız artarak devam edecektir. Bu da ilişkinizin güçlenmesini sağlayacaktır. Bu günlerde küçük sorunlar ortaya çıkabilir. Fakat siz bunlara aldırış etmeden birbirinize kenetleneceksiniz. Bir de ufak tefek dedikodular çıkabilir. Yine bu durumu görmezden gelmeli ve ilişkinize, aşkınıza odaklanmalısınız. Mutluluğunuzun önünde başka kimseyi görmemek sizi daha huzurlu yapacaktır. Genel anlamı ile bakıldığında daha çok mutluluk ve huzur anlamına gelen sevdiğiniz erkeğe sarılmanın görülmesi, ufak tefek sorunlar olsa da bunları görmezden gelmeniz ile sevginizin güçlenmesi doğru orantılı olmalıdır. Bu bağlamda daha anlayışlı ve birbirinize göstereceğiniz sabır çok önemlidir. Aranızdaki sorunları başkalarına yansıtmadan çözmeniz ikiniz için de daha sağlıklı olacaktır. Bir de bu dönem içerisinde sağlığınıza dikkat etmeniz önemli bir noktayı oluşturmaktadır.

Rüyada Sevdiğin Erkeğe Sarıldığını Görmek Ne Demektir?

LANZAROTE

Sevdiğin erkeğe sarıldığını görmek rüya sahibinin yakın bir zamanda yeni birisiyle tanışıp hayatlarını birleştirme yoluna gidebileceği anlamını taşır. Hatta evlilik hazırlıklarına da işaret eder. Ayrıca bu kişiyi ilerleyen zamanlarda sorunlarından arındığı sağlıklı ve mutlu bir hayat bekler. Rüyada sevdiği erkeğe sarılan kişi yakın bir zamanda beklediği bir haber alacağıyla da yorumlanabilir.

Sevdiğin Erkeğe Sarılmak Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevdiğin erkeğe sarılmak anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Sevdiğin Erkeğe Sarılmak Konusuna 83 Yorum Yapıldı
 1. eda dedi ki:

  Lütfen yorumlayın. bugün öğlen uyuduğumda sevdiğim adama sarıldım o da bana sarıldı seni çok seviyorum dedim, öptüm kokladım. uyanınca çok üzüldüm çok ağladım ama sevgilim değildi olmadı da. çok sevindim o rüyayı gördüğüme ama çok da ağladım. Lütfen yorumlar mısınız ? 🙁

  1. Melis dedi ki:

   Kavuşabildiniz mi? 1 yıl olmus merak ettim gerçekten?

  2. Hatice dedi ki:

   Bende merak ettim.kavuştunuzmu acaba.çünkü bu tür rüya göre göre ben sonunda sevdiğim adama kavuştum.hatta imkansızdı 30 yıl sonunda ona kavuştum .ve kavuşmamiza yakın yıllarda hep bu tür rüyalar görür ağlar ve sevinirdim

  3. serap dedi ki:

   eda hanım hiç üzülmeyin gördüğünüz rüya en kısa zamanda gerçeğe dönüşebilir kendinize ferah tutun.

 2. nur dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim erkekle sohbet ediyorduk mutlu bir şekilde sonra arkadan karnıma doğru sarılıyordu kokumu içine çekiyordu yorumlarsanız sevinirim.

  1. Hatice dedi ki:

   Bence sevdiğiniz erkekle tekrardan görüşme şansı elde edicek sınız. Sizi çok özlemiş.benim yorumum bu

 3. Azu dedi ki:

  Ruyamda sevdigim erkekle otobuste yolculuk yapiyoruz. Once yanyana oturken daha sonra elimi tutup sarmaş dolaş devam ediyoruz yola. Dizime ve omzuma yatiyor ve beni zorla yanagimdan öpüyor.

 4. Sibel dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim adamla şakalaşıyoruz gülüşüyoruz..bana sürekli şakalar yapıyı gülüyo arada bi sarılıyor..gerçek hayatta da birbirimize duygularımız var..ve ben ona çok bağlıyım gönülden..ama başımdan bi evlilik geçti..o da eşiyle ayrı yaşıyor…ama bana sürekli gülümsüyo..çokta alkol alan biri..bırakmaya çalışıyo….birazda çapkn bi bey..ama ben gönlünden bi türlü çıkaramadımm…nolur ..bi yorumlayın rüyamı..gerçek gibiydi

 5. Asuman Yıldırım dedi ki:

  Arkadaşım rüyasında beni ve kendini görmüş bir sürü ağaçlık alan içinde sonra karşımızda ikimizinde aşık olduğu çocuk varmış arkadasimin sevdiği çocuk ona sarılmış benim sevdiğim ise kıskandın mı deyip bana sarılmış sonra bütün ağaçlar duvar olmaya başlamış daha sonra sevdiğimiz çocukların eski sevgilileri gelmiş bana bunu yorumlayabilir misiniz

 6. Merhaba dedi ki:

  Rüyamda sevDigimon adama sarıldım konuşmadan geri gitti ne anlama geliyor

 7. Bikem dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi görüyorum kafasini şapkayla kapatmis parkta merdivenin altina doğru iniyo peşinden koşup merdivenlerden atlayıp sarılıyorum sonra bana mesaj atiyo böyle sarılacağını bilseydin hep ayrı kalıp gelirdim yazıyo sonra rüyamda o rüyayi arkadaşıma anlatip yorumlamasini istiyorum oda barışıcaksiniz kesin diyo

 8. Elaina NISAN dedi ki:

  Ben ruyamda sevdigim cocuga doya doya sarilip opuyordu. Ama sanki o beni sevmiyormis gibiydi . Soguk davraniyordu . Benim sevdigim cocugunda sevdigi kizda bize pis pis bakiyordu . Yorumlarsaniz sevinirim ?

 9. İzel dedi ki:

  Ruyamda karanlik bir yerde geziyordum. Karsidan sevdigim cocugun geldigini gordum. Yanima geldi ve bana bi kagit verdi sonra biraz uzaklasti. 3 paragraftan olusan bi yazi vardi icinde. Askini itiraf ediyordu. Mektubu okuduktan sonra ben ona bakarak gulumsedim ve sonra birden birbirimize dogru kosup sarildik.

 10. lale dedi ki:

  Rüyamda hoslandigim kisinin eski sevgilisi evlerine gelip kaliyor. O eski sevgilisini tersliyor kovuyor evden kiz ağlayarak gidiyor.Ben kiza sen hangi yüzle buraya geliyorsun onu çok üzdün gelmen hata diye gonderiyorm. Sonra bana sariliyor yolda yürüyoruz birbirini cok özleyen iki cift olarak sohbet ediyoruz. Ama bana hala acilmiyor. Sonra arkadaslarimizi görüyoruz. Sonra ben ondan uzaklasip bi yere oturuyorm. O arkamda beni izliyor. Gercek duygular ortaya cikiyor ce biz başlıyoruz. Lutfen yorum layin bunu.

 11. İrem Karakoç dedi ki:

  Benim sevdiğim insan bana dargın baya hemde . Aramızda çok olumsuz durumlar gelişti ve su An benim yüzüme bile bakmıyor her yerden engelledi. Rüyamda onun yanına gittim sarıldım , konuştum . İlk başta reddetsede sonra affetti . Baya guzel bir rüya oldu . Sigara içiyodu onu da alıp attım lütfen bunu yorumlarmisiniz

 12. Dilara dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi gördüm, sarılıyorduk. Ve ben çok huzurluydum. Bizim kapımızın önündeydik, komşu vardı üst tarafta. Annem ve babam onunla birlikte olduğumu bilmiyordu. Sarılırken, hani gerçek hayatta yaşamadığım bi huzur vardı içimde. Bana ”her şey geçicek” gibi bir şey söyleyerek sarılıyordu. Daha sonra üst taraftaki komşu bizi gördü ve pis pis sırıttı. Kötü bir şekilde baktığını hatırlıyorum sonra eve girdi. Fakat gerçek hayatta sarıldığım kişi beni seviyor ben onu sevmiyorum.

 13. sonstres dedi ki:

  tam hatırlayamasamda birazını anlatıyım , sevdiğim kişi gerçek hayatta bi başkasıyla birlikte önceden arkadaştık ama şu an suratlarımıza bakmıyoruz , geçenlerde rüyamda gördüm onu sıkı sıkı sarılıp gülüşüyoduk bunu biri acıklasın aga

 14. habibe dedi ki:

  Gerçekte hiç görmediğim birisini seviyorum oda beni seviyor iki senedir konuşuyoruz bu sene hiç ayrılmamak üzere buluşucaz ve rüyamdan onu gördüm bir arabada oturuyoruz ama arabada yan gidiyoruz biraz konuştuktan sonra onun saçlarını düzeltiyorum hepsi önüne gelmiş yüzüne bakıyorum bana nasıl sevmeyin ben diyor ama bana bakmıyor ondan sonra ben ona sarılıcam diyorum ben der demez o benden önce sarılıyor ben çok ağlıyorum sanırım sevinçten sonra öpüp kokluyor lütfen yorumlarmısınız benim için önemli teşekkürler.

 15. habibe dedi ki:

  Birde sarıldığımda kokusunu alıyorum nasıl olabilir hiç görmediğim birisinin kokusunu nasıl alabilirim

 16. Hilal dedi ki:

  Camideydim arkadaslarım ve ablam vardı. Ben onu yukarı kızların oraya cağırdım oda ilk iki dakka felan bi karanlık odadaydin ben ona gel diyorum oda gelmiyor sonra arkadasım soruyor nerde ama bakışlarıyla  bende diyorum utanıyor galiba, anlamadı arkadaşım sonra tam tekrarlıyacaktım arkadaşim birden gülmeye basladı bende arkami döndüm baktım o gelmiş arkamda dikiliyor bi sarıldım ona bide kızlara okadar doğru hissediyorum ki dedim. Sonra o bana oyle sıkı sarıldı ki bide beni aldı taşımaya başladı ben diyorum dur belin kırılacak oda dinlemiyor arkadaslarım da diyor bırak diye, sonra tam kapıdan cıkarken bırakıp sarıdı yine.
  Okadar temizdiki onun cildi. Sacları kaşları simsiyahdi, gözleri de parlıyordu.Yatmadan öncede dua ettim allahim bana dogruyu göster diye. Şimdiden yorumlarınız icin teşekkür ederim.

 17. Şüheda Korkmaz dedi ki:

  Sevdiğim ama beni sevmeyen birinin boynuna sarıldım ayaklarımı beline e falan doladım ama oda bana sarıldı böyle kokusunu içime çektim sonra uyandım nasıl bir yorum yaparsınız acabaa

 18. Kübra dedi ki:

  Herkese selamlar saygılar
  Biz sevgilimle ayrildik ama ben hala onu çok seviyorum ve hala rüyalarima giriyor normalde bu kadar etkilenmezdim ama dün gördüğüm rüya beni derinden etkiledi (((( düğün salonunda çalışıyorum belirtmek isterim ))))

  Rüyamda sevdigim adam bana arkadan sarılmıştı ve yüzü gülüyordu ama defalarca sarıldı ve bende onun boynuna sarildim ve sarıldığımız ortam benim çalıştığım düğün salonunda olmuştu heryer ışıkve çok güzel
  Şuan o kadar mutluyum ki Rabbim inşallah ona kavusmak için ettiğim dua’larimi kabul eder
  Rüya mı yanitlarsaniz anlamını söylerseniz sevinirim gerçekten Allah rızası için????????

 19. Senem dedi ki:

  Ruyamda hoslandigim erkege uzun uzun sarildim ve sarilirken cok guzel bir parfum kokusu aldim. Koku gayet net sadece ona ozel gibiydi. Lutfen yorumlarmisiniz

 20. gamze Yıldırım dedi ki:

  rüyamda 1 ay önce ayrıldığım kişiye sariliyodum ayagimda patenler vardı o pateni cok seviyo normalde aramiz ruyamdada kotuydu ama ben dayanamayip yanina gittim sonra sarilirken gördüm baya uzun sarildik ben çok ozlediğim için aglamistim eve goturdum annem ona yemek verdi felan öyleydi ruyam ama ben ozleediğimden kaynakli böyle bi rüya gördüğümu düşünüyorum yorumlarmisiniz?

 21. Melike dedi ki:

  Ruyada hoşlandığım bir öğretmenim gelip elini belime sariyordu okulun önünde

 22. Burcu dedi ki:

  Ruyamda sevdigim cocuk bizde kaliyor birden biirbirimizd sriliyoruz aglamaya basliyoruz yavasca simsiki sariliyoruzz ay clk gzldi yaa

 23. Melisa dedi ki:

  Ben Rüyamda ayrıldıgım sevgilimi gördüm ama hala seviyorum ve çok özlemiştim Şimdi biz bi yerdeydik bakkal birşey alıcaktik benim alacagm bitmişti dedi al işte şundan banane ben onu istiyorum dedim sonra kendi dondurma seyi var dindurnalain oldugu kisim oranin agzini acti birsey alicakti ordan bende aşkım dedim gittim sarıldım arkasından bana bakti bide bakkalcı adama baktı napiyon dedi sonra aldık çıkıyoruz belkis vardi agliyordu kavga mi ne bisiyi varmis sonra gel bi bakalim dedi ya of yok gel dedim gitme ben sana kavga isi yok demedim mi felan dedim indik merdivenlerden aşagiya sonra işte çardakdayiz biz gel sarılalım dedim o da ha aferin böyle ol dedi sonra ben sarıldım bu boynumu öptü bi kaç defa sonra arkadaşlar gördü bizi ben utandim yalniz kalacagimiz yere gidiuorduk ki uyandim

 24. Gizem dedi ki:

  Ben ruyamda uzun zamandir hic konusmadigim cocugu gordum ben onu normalde iki yildir seviyorum oda biliyor. Ruyamda o cocuk bize gelmis ailemle tanismisti yemek yiyolardi birlikte ben gidincede onu otobus duragina goturuyorum ama ilk otobus kacio bi dahada gelmio ilk basta kiziyo sonra gidio yanimdan kaybediyorum onu sonrada geri gelio bende ona sarilip biraz agliyorum sonra yuruyoruz babam gelio onu goturmek icin cikincada beni opuyo ordan sonrasini hatrlamiom uyandim galiba
  Bu tarz ruyalar. goruyorum bazen

 25. Duygu dedi ki:

  Rüyamda sevgilim bikaç erkekle kavga ediyodu sonra birden kavya ettiği kişiler kayboldu ve sevgilim döndü bana sımsıkı sarıldı ama gerçek gb hissettim sımsıkı sonrada ağlamaya başladı normalde çok sert bi insandır ama elinden şekeri alınmış çocuk gb hüngür hüngür ağladı anlamı ne acaba

 26. fatmanur dedi ki:

  rüyamda sevdiğime sarılıyordum ama gerçekten imkansız önce bana şaka yapıyo su ile aslında arkadaş gibi bişeyiz sonra bn kaçıyorum sonrada sarılıyoruz hem de baya ama böyle beni seviyomuş gibi sarılıyo lutfen yorumlayın

  1. Berfu dedi ki:

   Rüyamda bir mağazada gezerkken sevdiğim çocuğu görüyorum kaçmaya başlıyorum beni görmesin diyye snra karşıma çıkıyor sonra dayanamıyorum sımsıkı sarılıyorumm bırakmıyorum bu sevdiğim çocuk gerçek hayatımda herhangi bir yer almadı iinş alır..

 27. Melisa dedi ki:

  Ben bu rüyayı görmeden önce çok kotu bi şey oldu akşam sevdiğim erkek le konuştum feyk hesaptan beni bilmiyor bile kim olduğumu..normalde akrabayiz 5 yaş fark var aramizda feyk hesaptan bu bana kendimden cok küçük biriyle olamam galiba demişti bende ağlayarak uyumustum rüyamda gidiyordu uzaklara nolur gitme deyip duruyordum sonra bana yaklasti yaklasti sarildi ben şok oldum sonra hemen uyandim anlamistim zaten rüya olduğunu çok üzüldüm..

 28. yeliz dedi ki:

  Ben YELİZ : Sevdiğim adam hic sevmedigim bir kadinin yaninda sanki ona nispet yaparcasına arkamdan sıkı sıkı sarıldı ve beni asla bırakmayacağını sürekli söylüyordu benimle olması gerektiğini ve asla vazgecemeyecegini söylüyordu

 29. Burcu dedi ki:

  Rüyamda Sevdiğime sarıldım ve göğsüne kafamı koydum öyle bi sarılışım vardı ki kokusunu alıyordum ama gene de içime alacak gibi kokusu gelmiyor muş gibi sol yanını öpüp kokluyordum daha sonra ağlamaya başladım göğsünde içimi boşalttım ve öyle bir huzur vardı ki uyuya kaldım göğsünde ne anlamı var bilmiyorum ama

 30. Esra dedi ki:

  Lütfen yorumlayın. Ben bir öğrenciyim. Rüyamda sevdiğim çocuk bizim sınıfın kapısından geciyordu ve bende onu gorunce arkasından sarıldım ben ona sarılınca o beni itmedi ellerimi tuttu sonra uzunca bakıştık sanki bana gözleriyle seni seviyorum diyordu. Ama o rüyayı gördüğüm gün gercekte hiçte hayırlı seyler cıkmadı beni bi seçenek olarak gördü ve beni değilde başkasını secti onada fena degil dedi. Ruyamla bunun ilgisi ne olabilir lütfen her çeşit dusuncelerinizi Yoruma yazın..

 31. Ceynur dedi ki:

  Ruyamda daha once konustugum fakat iliski baslamadan bitirdgim bir kisiyi gordum. Lakin bu kisiyi hep dusunmekteyim normal hayatta. Ruyamda su sekilde gordum. Sinif gbi bi yerdeydik. Oda bende bi srada duruyorduk. Birden gozleri doldu ve bana seni ozledim dedi bende sarildim boynuna sonra yuzunu avuclarima aldim ve optum. Sonra baska siralara gectik oda yanima geldi sonrasinda artik yanina oturayim sonucta iliskimiz baslayaxak dedi. Ruyam bu sekilde. Lakim ben hep onu dusunuyorum ve acaba beni dusunuyomu dye hep kendi kendime dusunuyorum real hayatta. Acaba bilinc altimi. Yorumlarmisiniz.

 32. Merve dedi ki:

  Daha önce kararsız kaldığım biri için istihareye yattım ve rüyamda erkek kardeşimin elinde organ vardı.Daha sonra ablam benim niyetime yattı rüyasında ormanda kaybolmuş.
  Ben bir kere daha yattım ama bu sefer istihare namaz kılmadım istihare duası ettim ve rüyamda yeşil göz gördüm.
  Bir gece daha yattım bu seferde ekmeğin içinde yeşil sebze gördüm. Yorumlar mısınız?

 33. Anonim dedi ki:

  Rüyamda hoşlandığım çocuk balkonda ağlıyordu başkalarıda vardı net hatırlamıyorum ama yanına sadece ben gidiyordum sonra göz yaşını silip ben burdayım sarılmak istersen diyordum. Sonrasında sıkıca sarılıyorduk böyle bitiyor rüya alarmım sağolsun… yorumlarsanız sevinirim..

 34. Gülen dedi ki:

  Ruyamda hoslandığım erkeğe sarıldım sonra kuzenim geldi ve hoslandığım erkek kuzenim ile resim çekmemk istedi gittim ben sonra da geldim kuzenim ile tartıştım kavga ettik mağazada çalışıyoruz dedi ki ikiniz de çıkın sicilimi mi etkilemek istiyorsun sen dedi bana uyandım

 35. şeymanur dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim erkek gordüm 1 seneyi geçgin sevgilimdi ama ayrıldık ben hala onu seviyorum geliyordu beni görüyordu 2 aydır birbirimizi görmüyoruz rüyamda görüşüyorduk bana bitsin artık bu kusluk deyip elimi tutuyordu sarıliyordu elimi omzuma atıyordur onu çok özledim ..

 36. Beyza dedi ki:

  Rüyamda dershanedeydim beni bir sinifa koydular, kapiyi kapattilar. Sonra projeksiyon acildi. Sevdiğim çocuk cikti karsima ve benimle cikar misin falan dedi, isiklar kapali mumlar vardi, duygulanmistim, disari ciktim sevdiğim çocuğu görmek için. Kapiyi acar açmaz karsima cikti, sarildim ona, sarildigiminhissettim gerçekten hissettim, sarilirken babam yanimdaydi. Kizmiyorum kizim dedi. Sonra da kalktim saat gece 2.39 du. Sonra neden gerçek değil diye agladim, hala etkisindeyim. Ne demek bu

 37. Demet dedi ki:

  Merhaba rica etsem rüya mı yorumlarmısınız? Rüyamda erkek arkadaşım beni evden alıp motora biniyoruz ve ben erkek arkadaşımın arasından sımsıkı sarılıp mutlu güler bir yüz var 2 mizde de konuşarak motorla gidiyoruz lütfen yorumlarınızı bekliyorum.şimdiden çok teşekkür ederim.

 38. Dilek dedi ki:

  Merhaba rica etsem rüyamı yorumlarmısınız Benm uzun zamandır hoşlandığım birisi var rüyamda gördüm onu saçlarımı tarıyor bana sım sıkı sarılıyordu acaba ne anlama geliyor teşekür ederm iyi günler…

 39. Arzu dedi ki:

  rüyamda sevdigim çocuğu gördüm ayrıldık biz 3 ay olacak böyle oturuyorduk barismis oluyorduk sariliyorduk başımı omzuna koyup sakallariyla oynuyordum bana sürekli sarilıyordu hiç ayrilmiyorduk görenler sonunda baristiniz falan diyordu o da geç oldu ama oldu sonunda diyordu sürekli sarilıyordu bana gel burya bidaha bırakma beni diye o kadar içtendiki knka hissettim resmen sanki ona gerçekten sarılmış dokunmuş gibi o kadar ozlemisim ki uyanınca ağladım

 40. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda ben okuldan kaçıyorum sabahtan. Öğlen geliyorum sınıfa sevdiğim çocuk beni görünce benim sıranın önüne sıra çekiyor bende yardım ediyorum. Sonra arkasını dönüyor benle konuşuyor tabi bende fırsat yakalamışken ona sevdiğimi söylüyorum oda bu duruma sevmiyorum ekimi tutuyor sarılıyor. Sonra okul bitiyor eve gidiyorum akşam eve geldiğimde kardeşinle sevdiğim çocuk bizim odada oturmuşlar oyun oynuyorlar ders çalışıyorlar. Bende görünce şok oluyorum. Beni sevdiğim çocuğun ailesini tam hatırlamıyorum ama birileri istemeye geliyor ben kahveleri veriyorum. Tekrar onu görmek için kendi odama gidiyorum hala kardeşimle oturuyorlar. Bende tam onunla konuşuyorum bisey silicem koluma yanlışlıkla vuruyor ama çok acıyor. Sonra bende onun yanına oturuyorum sarılıyorum ve o bundan hiç rahatsız olmuyor rüya o kadar gercekki sabah uyandığımda kokusunun ustume sindiğini zannettim .

 41. yaren dedi ki:

  rüyamda bir yerdeyiz bütün herkez orda ama sewgilim yok sürekli onu arıyorum ve en sonnda onu taksiyle bir yere giderken görüyorum snra oda bni görüp taksiden iniyo direk birbirimize sarılıyoruz ama bide onun bana sarıldığını bn hissediorum uyandığım da fln nasıl olur fln dedim. nyse snra öpüyorum onu oda bni öpüyo arabadan hadi gel die sesleniyorlar biraz daha zamanımız olsaydı keşke diorum ama snra taksiye bnip gidio bnde arkasından öylece bakakalıyorum

 42. Ebru dedi ki:

  Merhabalar. Ben ruyamda 6 aydir ayri oldugum sevdigim adamin oldugu sehre gitmistim, ortagi bir bayan var bana onun benim oldugum sehre gittigini soyledi yani ben ona gitmistim o benim oldugum sehre, tam umidimi kaybetmis ger donmek uzereyken tam arkamda hissettim onu dondugude arkamdaydi gercekten. Sarildik birbirimize öptü beni. Sonra birlikte gitmek istiyoruz fakat ortagi kadin onu bir dugune goturmek istiyor o israrla benim orda oldugumu gidemeyecegini soyledi ama kadin israr ediyordu. Ve sonunda aslinda parasinin olmadigini o yuzden birlikte gitmek istedigini soyledi kadin. Oda ona para verdi ve benimle kaldi.

 43. Meryem dedi ki:

  Rüyada eşim balık yiyodu kızımın sevdiği çocuk geldi ve kızım ona sarılıp ağladı sonra bizim evde uyuya kaldı sabah olunca vedalaştılar gitti kızımın kucağında bir bebek vardı ocağın başında tavuk ısıtıyoduk ve yiyoduk sonra evler gördüm üç tane yanyana birisi derenin kenarında çok güzeldi

 44. Aslı dedi ki:

  Rüyamda şuan konuşmadığım, hergün okulda gördüğüm sevdiğim çocuğu gördüm, çıkıyorduk sevdiğini hissetim sarılıyodu hiç bırakmak istemiyomuş gibi. normalde sadece bakısıyoruz sevdiğimide biliyo ama bir yıl boyunca peşinden koştum ama olmadi istemedi bir aralar konuşuyoduk sonra tersleyince beni hiç mesaj atmadı bende sonra aynı okuldayız zaten hergün görüyorum bakıyo ama birsey yapmıyorum.

 45. Cansu dedi ki:

  Kayinvaliden rüyasında sehit eşimle benim y attığımızı ve benim ona sarılarak uyuduğumuzu görmüş sizce nasil yorumlanir.

 46. ceyda dedi ki:

  rüyamda sevdiğim erkek sen onlara bakma aşım diyordu ve birlikte gidiyorduk bana sarılıyordu bende ona sarılıyordum uyanınca keşke gerçek olsaydı dedim rüya olduğuna çok üzüldüm

 47. sude dedi ki:

  ben rüyamda sevddiğim kişiyi gördüm .o da benim onu sevdiğimi biliyor .
  benle konuşmak istiyordu sonra da bir banka oturup konuşuyorduk bana beni neden sevdiğini anlat iye sordu .ben onun yanına oturmuştum ve konuşmaya başladıksonra bir kız geldi ve bizim konuşmamamız için birşeyler yapıp gitti .biz onunla konuşmaya devam ettik ve sonra birbirimize sarıldılk
  rüyam neye işaret ediyor sizce

 48. Yammur dedi ki:

  Ya şunu yorumlarsanız sevinirim benim sevdiğim bir çocuk var aylardır ama o beni sevmiyor rüyama girdi bizim evdeydik koltukta oturup konuşuyorduk sonra bir anda dudağımdan öptü sonra çekildi sonra ben onun boynuna atladım yere düştük yerde yuvarlandık bilerek sonra durduk yerde ikimizde yan şekilde durup sarıldık saçlarıyla oynuyordum sonra oynamayı bırakınca saçlarımla oynasana dedi sonra annem geldi kızdı çocuğu tanıyor annem sonra uyandım

 49. Nur dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim erkeğin bana sarılığını ve elimi tutugunu gördüm ve bunu sürekli görüyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim.

 50. Havva dedi ki:

  Rüyamda evleniyorum başka biriyle sevdiğim çocuk da orda kalkıp giderken yanına gidiyorum o bana sus herşey bitti artık diyor bende ona ağlayarak seni ne kadar sevdiğimi değer verdiğimi bilmiyomusun diyorum sarılıyoruz sonra ben babama evlenmekten vazgeçtiğimi söylüyorum düğünden kaçıyoruz.

 51. Derin dedi ki:

  Rüyamda hastalaniyordum ve ağrı çekerek eve ulaşmaya çalışıyordum sevdiğim kişi ile birlikte arkadaşlarım benimle birlikte gelliyorlardi ben dayanamıyorum diyordum ve sevdiğim erkek ben sana bana sarılarak yürü diyorum anlamiyorsun diyordu nasıl yani dedim ellerini belime sar sıkıca tut oyle yürü diyordu bende oyle yaptım yol boyunca kokusunu koklayarak yürüdüm agrim hala vardı ama azalıyordu.
  Lütfen ruyami yorumlar misiniz?
  Bu arada ben gerçek hayatta o kişiye acilmistim fakat teklifimi kabul etmemişti.

 52. Alya dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim insan ailemle tanışıyor ama ailem onu İstemiyor, akşam herşey bitti sanıyorken bir anda sesler duymaya başladım camdan baktım o seni seviyorum diyor şarkılar söylüyor bende ona seni seviyorum demek istedim ama aşağıya baktığımda çok kalabalıktı yanına indim sarıldım ve kulağına bende seni çok seviyorum dedim öyle uyandım, bu adam benim eski sevgilim beni hala sevdiğini söylüyor ama hasta olduğu için ölücem diyor kendini benden uzaklaştırıyor bunu da yorumlarmısınız?

 53. Yaren dedi ki:

  Rüyamda şuan sevgili olmadığımız ancak aramızda birleyler olduğuna inandığım adamla birbirimize sarılarak uyuyorduk ellerimiz birbirne kenetlenmiş bişekilde sarılıyorduk birbirimize çok güzeldi çok mutlu oldum ancak bazı yerlerde iyi bir anlamı olmadığı görünüyor çok merka ediyorum yorumlayabilir misiniz lütfen

 54. Behice dedi ki:

  Merhaba.. lise son sinifta asik oldugum ve ilk sevgilim olan cocuk ile is hayatimda spor a basladim ve suanda orada egitmenim olarak karsima cikti.. benim duygularim ilk gunki gibi hala saf ve temiz sekilde seviyorum. O ise duygularini hic belli etmiyor ve cok cekimser. Ara ara muhabbet edip gulusuyoruz bazen isetam tersi .. dun aksam spora gittigimde dedim bu is asla olmayacak. Kendi kendime umitleniyorum. Gece iseruyamda onu gordum ve simsiki sariliyorduk okadar ictendi ki . Daha sonra cocuk sever gibi yanagindan opup allaha sukur ediyordum bu gunleri gordum diye.. rüyami yorumlarsaniz cok memnun olurum bu ne demek

 55. morbilya dedi ki:

  Merhaba, rüyamda benden uzaklaşan ve bir yıldır göremediğimiz sevdiğimi gördüm hala seviyor ve bekliyorum bu arada. Çiçekli bir alanda birbirimize doğru kosuyorduk sarıldık. Öyle sıkı sariilmisim ki başı göğsündeyken korktum yüzüne bakmaya korkarak başımı kaldırdım erkek kardeşimin yüzlüydu. Gerçi daha sonra o ailemi de başka eve aldırdı devamını gördüm rüyanın ama o bir bölümünde sarılırken neden kardeşimin yüzü oldu onu merak ediyorum. Anlamı ne olabilir bu rüyanın.

 56. zeynep dedi ki:

  rüyamda sevgilimin evine gidiyodum sevgilimde çok uzaktan bisey gosteriyodu bana bende tam egilip bakacakken yanlışlıkla sevgilime sariliyodum sonrada sevgilimin ablasi yanımıza geliyodu ve sarılmayı. orda birakiyoduk. Lütfen yorumlayin

  1. Elif dedi ki:

   Rüyamda uzun zamandır hoşlandığım erkekle sarıldığimi gördüm önce birden karşıma çıktı benimle konuştu sonra ben yere düşerken beni kucağına aldı ve döndürdü sonra yere indirdi ve ben ona sarildim

 57. Deniz dedi ki:

  Ruyamda onu gordum boyle tasindigimiz evimizin oradaydik o kaybolmustu herkes onu ariyordu biz uzun zamandir kustuk sonra bende aramaya basladim onu karsidan baya kalabalik la beraber bana dogru geldi bi anda sarildim cok korkuttun beni dedim oda bana sarildi kokumu icine cekti sizce ne anklamna geliyor suan kusuz ve koinumuyoruz hic

 58. Sevgi dedi ki:

  Benim doğum günüm. Arkadaşlar felan var beni tebrik ediyolar. Arkadaş grubumun içinden birinden hoşlanıyorum gerçek hayatta. O kişi rüyamda tebrik etmek için bana sarılıyo ama bırakmıyo. Bir kaç kere sarılıyor bana. Lütfen yorumlarmısınız.

 59. Bahar dedi ki:

  Ben sevdiğim erkekle evli değilim ama aynı evde yaşıyoruz rüyamda 2 yaşında bir kızımız var ve sevgilim gelip bana diyor ben artık senle ayrılmak istiyorum diyor veben uzun uzun ağlıyorum oda beni sakinleştirmeye çalışıyor ve yatağa giriyoruz üzerimizde elbise yok uyuyoruz na sarilmisim ve ben uykumda sessizce ağlıyorum ve gözyaşlarım onun tenine değiyor ve uyanıyor ağladığımı görüyor ama üzülüyor bende saat 4 gibi uyanıyorum kızımda uyanıyor onu alıp başka odaya gidiyorum ve kızı uyutuyor sabaha kadar ağlıyorum o gelip kahvaltı yapıyor gel diyorum ben kızımı çağırıyorum git yemeye diye ve sessizce ağlamaya devam ediyorum üç gun yemek yemiyorum ve diyorum kızımı esirgeme yurduna verecek emanet olarak ben iyileşince gelip alacam diye ve bende iyileşmek için akıl ve ruh hastalıkları hastanesine yatacak ve o an anlıyorum ki ben hamileyim ve o da ogreniyor ve zaten pişman olsun kararı için ve gelip bana evlenme teklifi veriyor amcam ve eşi geliyor hediye veriyorlar bende yengeme diyorum ki haftaya nisanlaniyorum ve yengem pasta siparişi veriyor ve bahçeye çıkıyoruz elbiseleri topluyorumvecok mutluyum not. Bu arada ben sevgilimden ayrıyız 2 ay oldu ve onu çok seviyorum yorum için tesekkurler

 60. Ece dedi ki:

  Selam! Dün akşam müzikle ve hoşlandığım çocuğu düşünerek uykuya daldım. Rüyamda bir kütüphanedeydim ve ne zamandır almak istediğim kitaplar raflarda duruyordu. Birden önümden o geçti bende arkasından yürüdüm. Elinde birkaç kitap vardı ve rafa doğru ilerliyordu. Durup işini bitirmesini bekledim. Kitapları raflara yerleştirdi ve bana döndü. Kitaplarla ilgili biraz konuştuktan sonra ‘sana sarılabilir miyim’ diye sordum. O kollarını açtı ve cevap vermesini beklemeden kollarımı boynuna doladım. Elleri belimde sıkıca sarıldık. O sırada karanlıkta yapboz parçaları gördüm. Birbirini tamamlıyorlardı. Tekrar o ana döndüğümde yanağını öpüp geri çekildim. Gülümseyerek bana bakıyordu. Biraz da şaşkındı. ‘görüşürüz’ dedim ve utançtan arkama bakmadan koştum. Koşarken sırıtıyordum ve bir duvara çarptım. (her zamanki sakarlıklarımdandır) gülerek çıkışa doğru ilerledim. Bu sefer karanlıkta beyaz bir kalp gördüm. Hoşlandığım çocuk kalbin kapısını açtı ve içeri girdi kapıyı kapatmadı ve kalbin içinde durup bana gülümsedi. Sonra uyandım ve tavanımdaki kendi yaptığım yıldız resimlerine gülümseyerek baktığımın farkında bile değildim. Yorumlarsanız çok sevinirim.

 61. Asrın Aydın dedi ki:

  Rüyamda tiyatro da rol arkadaşım olan hoşlandığım çocukla karşılaşıyoruz ve yanında iki kişi daha var. Hepsini tek tek öpüyorum erkeğime gelince de o kadar sıkı sarılıyorum ki düşüyoruz beraber ve tutup kaldırıyor beni. Yoğun kokusunu alıyorum ve sıcaklığını hissediyorum resmen. Gerçekten bana sarılıyormuş gibi. Sonra sahneye geçiyoruz ve orada da sarılıyoruz ve ben ona ” yanındayken kendimi çok iyi hissediyorum diyorum. ” gülüşünü duyuyorum yoğun kokusu hala burnumda ve çok güzel. O da diyor ” neden peki ” ben de ” bilmem ” diyorum gülüşüyoruz ve sonra bir şeyler daha söylüyor bana ama hatırlayamıyorum. Sonra sarılmayı bırakıyoruz ve yoğun bir boşluk hissediyorum ve uyanıyorum. Gerçek hayatta ikimizde çok utangacız ve bana bir şeyler hissettiğini biliyorum kaç defa bakışlarını yakaladım çünkü. Ona söylemeyi düşünüyorum çünkü ondan gerçekten çok hoşlanıyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim. Bekliyorum…

 62. Nur dedi ki:

  Meraba
  Sevdiğim bi çocuk var ben onu çok seviyorum ama onu bilmiyorum sonra işte rüyamı anlatim. Bi odadayım böyle balkon kapısı var ve arkasında sevdiğim çocuk ablası kardeşi ama okadar dalga varki yani o balkon kapının arkasınsa sanki okyonus varmış ve bunlar yüzüyolarmış sonra sevdiğim çocuk beni görünce güldü eşini cama filan koynu sonra bende koydum sonra bende kapıyı açmaya yeltendim dedilerki bekle evi su basar bende dalganın azaldığı anı bekledim dalga azaldı bunları içeri aldım sonra işte ablasının ufak bi oğlu var tatlı filan sevdim sonra benim sevdiğim çocuk uykusu gelmiş yatağın kenarına arkası dönük yatmış sonra işte bi baktım hiç kimse yok bende sevdiğim çocuğun arkasından sarıldım kokusunu kokladım yanağından öptüm sonra annem odaya geldi yatakta yatanı gördü ama kim olduğunu görmedi kız arkadaşım zannetti sonra gitti ben annem gidince tekrar sarıldım kokusunu gene içime çektim ve rüya bitti

 63. Miray dedi ki:

  Ben bir cocuktan hoşlanıyorum gercekten ve ona rüyamda sarıldım kokusunu içime cektim

 64. Nur dedi ki:

  Okul koridorunda kız arkadaşlarıma darılmış bir durumda onlara beni artık fazla önemsemedikleri için onlara kızıyorum (bu arkadaşlar benim hoşlandığım kişiyi benden daha iyi tanıyorlar). Bunun üzerine onlarada bana ‘sen bi yanına baksana’ diyorlar. Kafamı sağ tarafıma çevirdiğimde hoşlandığım kişiyi mavi takım-elbise içinde, berberden yeni çıkmış ve elinde çiçek-buket bir vasiyette gördüm. Bana sürpriz hazırlamışlar. Ben şok içinde ama çok mutlu bi şekilde ellerimle ağızımı tutup gördüğüme inanamadım. Ben oturduğum için, o tepeden bana sarıldı bende ona. Bunu gören arkadaşlarım ‘onlar ne zamandan beri seviyorlardı zaten birbirlerini’ dediler. (Ben daha önce hiç sevgili filan olmadım, onunla beraber bile değildim. Yorumlarsanız çok sevinirim) kendim 18 yaşımdayım.

 65. Hatice dedi ki:

  Rüyamda su an hala sevdiğim erkeğe sarildim ama bu şöyle bir olaydı. Bizim eski ortaokulda beraber okumuştuk rüyayı orda gördüm.
  Ortaokulumuzum bahçesinde onu gördüm yanında da bir kaç arkadaşı vardı normalde onunla konuşuyordum gerçek hayatta da beni sevdiğini biliyorum. Rüyamda da beni sevdiğini söylüyordu ama sınıfından bir kızla sürekli beraber oluyorlardı. Ben bunları uzaktan izliyordum hep. Bir gün sokağın basında benim neyim olduğunu sordu. Bende daha bana geçen beni sevdiğini söyledin şimdi o kızla konuşuyorsun demiştim. Oda ben o kızı sevmiyorum seni sevdiğimi biliyorsun demişti bende beni sevmene rağmen neden ayrıyız dediğim zaman gerçek hayatta yaşadığımız sorunları rüyamda da sorun etti. Daha sonra nasıl olduysa sarildik. Ama gerçekten rüya da olsa çok mutlu ve huzurluydum rüyamda da olsa ona ilk defa sarildim ilk defa aramızda bu kadar az mesafe vardı.
  Bizim gerçek hayattaki sorunumuzda su biz konuşmaya başlamıştık. Güzel bir şekilde ilerliyorduk tam o zamanlarda bunun bir arkadaşı beni sevdiğini anlatmış buna uzun zamandır beni seviyormuş ama kimseye demiyormuş ilk defa buna anlatmis. Ben bunun benim için sorun olmadığını benim onu sevdiğimi söyledim oda ilk başlarda haberi olmaz ben seni bırakmam diyordu aradan çok zaman geçmeden arkadaşının babası öldü ve buda biraz duygusallati babasi yeni ölen arkadaşıma birde ben vuramam diyip konuşmak istemediğini söyledi başka çarem yok dedi. Beni terk etti ben arafa dayanamayıp mesaj atıyordum hala da atiyorum beni hala sevdiğini söylüyor ama ayrıyız konuşmuyoruz nereye gidecek nereye kadar böyle olacak bilmiyorum tek bildiğim canımın çok yanması..

 66. Gamze dedi ki:

  Merhaba öncelikle şöyle başlamak istiyorum rüyamı görmeden önce Rabb’ime yalvardım Allahım Sen bana bir işaret göster diye. Sabah 6 da yattım ve 8 de birden rüyanın etkisi ile kalktım. Rüyamda sevdiğim çocuk ile ilk başta kötü şeyler oluyordu üstünde siyah bir tişört vardı biri benim için ona birşey söyledi ve benim için kavga etti sonra birden her yer yemyeşil oldu o sıkıntı gitti ve arkadaşlarım ile oturuyorken birden geldi arkadan yanaklarımı okşadı yanıma geldi ellerini tuttum elleri buz gibiydi ben tutunca ısındı sımsıcak oldu ve sonra sarıldım birbirimize sarıldık ve üstün de ki tişört birden değişti altı maviden yukarı doğru bembeyaz oldu bana yorumlar mısınız rüyamı ??

 67. cemre dedi ki:

  rüyamda sevdiğim ya da hoşlandığım birine sarılıyorum ve 2 3 defa sarılıyoruz ben telefondan bisey göstereceğim sırada omzuma kolunu atıyor bende kafamı omzuna koyuyorum ama gerçekte dediğim kişiyle konusmuslugumuz yok tatilde gördüm baktığımda bana bakiyordu çoğu zaman bakıştık baya

 68. Berrak dedi ki:

  Dün bnm nişanın geri yapıldı çünkü sevmiyordum aile zoruyla belli bı zamana kadar kalabildim daha sonra patladim neyse ben dün akşam yatarken rüyamda sevdiğim kişiye sariliyodum oda bana sariliyodu bana dioduki bak senin kollarının arasında huzur buluyorum hiç bırakmak istemiyorum biraksalar günlerce böyle dururum diyodu bende ona aynen sen bana huzur ve mutluluk veriosun dedim yorumlarsaniz çok sevinirim lütfen çok zor bı aşamadan geçiyorum buna acil ihtiyacım var 😑😑

 69. monaroza dedi ki:

  Benim hoşlandığımi çocuk da benden hoşlanıyor yani bütün hareketleri bunu gösteriyor bende zaten bu ilgisinden dolayı ondan hoşlanmaya başladım ama bir türlü bana açılmıyor rüyamda dışarıya bakıyordum pencereden sonra arkamda belirdi bana sarıldı ben ilk başta ellerimi sarmaşık sonra bende sarıldım sizce bu rüya ne anlama geliyor bana açılacak mı?

 70. Sofi Kulova dedi ki:

  Ruyamda sevdigim erkek arkasini donup bir yere gidiyordu sanki bana kusmus gibiydi ve ben onun arkasindaydim birden sarildim ona cok guzel bir his hissetim ve oda durdu yumushadi oylece kaldik

 71. Melisa dedi ki:

  Merhaba, rüyamda daha önce hic görmediğim ama hoşlandığım çocuğu gördüm bizim apartmandaydık apartmanın sağ tarafı komple denizdi sol tarafı normal bizim sokak o uzak şehirde olmasına rağmen yaşadığım şehre is için gelmişti sanırım apartmanda düşündüğümde birdaha ona sarılma ihtimalinin olmayacağı aklıma gelmişti ve kendime doğru çekip zorla sarılmıştım o bana dokunmuyordu ama sevdiğini hissediyordum o an annem sarılırken gördü apartmanda ve bu evden taşınıyoruz dedi ağlayarak ayrılmıştım ondan. Yorumlarmisiniz acaba?

 72. Yok dedi ki:

  Ben kapalym hafizlik yapiyorum sevdigimle ayni kurstayiz erkekler aşağıda ben yukardaym ben onu seviyorum ama o sevmiyor. ruyamda baska bi kurstaydik bildigin basortumu giymeyi unutmuşum girdim sinifa sonra farkettim onun yanina basortumu almak icin siniftan ciktim (sinifta ders yapiyorlardi ve insanlar vardi bana oyle ara sira bakip bise demiyolardi) o zaten yanima geliyodu bende ona dogru yuruyup ay basortumu unutmusum dedim oda saçımı saklamak icin beni kollarinin arasina aldi bana yazmamı verdi bende kollarinin arasinda giydim. Cok guzel bi histi öyle gerçekçiydiki… Keşke gerçek olsaydı, o çoktan gitti bile bıraktı kursu. Bidaha karşılaşmamız imkansız… Abimin arkadasi olsada sadece kursta

 73. Aleyna dedi ki:

  Rüyamda marketten dönüşte sevdiğim çocuğu gördüm
  Telefonumu dusurmusum ve o bulmus, bana verdi. Sonra trip atıyordu barışalım miii dedim en şirin halimle o da gel buraya dedi kollarını açtı. Bi iki saniye öyle durduk cok kısa… Daha sonra bi teyze gördüm cok yaşlı. Hava da soğuk kış günü sanırım. Teyzenin elindeki bastonu alıp koluna giriyorum. Evine götürüyorum. Daha sonra evinin soğuk olduğunu farkediyorum camları kapatıcakken sabah ezanını duyup uyandım

 74. Serap dedi ki:

  Erkek arkadaşım beni gerçek hayatta aldattı ve benden ayrıldı çok üzülüyorum onu rüyamda gördüm çok sarılmistik mutlu oluyordum o ana oysa o benden uzak kalıyor şuan bunun yorumunu çok merak ediyorum.

 75. sude dedi ki:

  sevdiğim erkek çok durgun gibi ona arkadan sana sarılmak istiyorum diyorum ve sarılıyorum tepkisine bakmak için yüzüne bakdığımda sol gözünden yaş geldiğini görüyorum bnden ayrılıyor. uyanıyorum. daha sonra tekrar uyuduğumda eski seviglizsini görüyorumm aynı zamanda arkadaşım bnm onu sevdiimi bile bile onunla çıktı. her neyse sevdiğime sarılıyorum oda karşılık veriyo yüzünü boynuma gömüyo. sonra eski sevgilisi geliyor ve bizi atırmaya çalışıyo sevdiğim bırakmıyo daha sonra uyanıyorum.. tekrar uyuduğumda ise 5 katllı bi binadayım ve arkamdan 2 erkek koşuyor tanıyorum arkadaşlarım. bnm ev 3. katta ama onları 4. katta oyaklamak için 4. kata çıkıyorum ve 1 kat merdivenle tekrar inmek istiyorum ve eve girecem. ama bana yetişiyolar yanımdaki arkadaşım kapana kısıldık diyor. sonra merdiven kaydırak gibi oluyor. ve kayıyorum isteksizce. daha sonra en alt kata geldiğimde son dönemeçte diyafram boşluğum demire çarpıyor ve ben nefes alamıyorum. yerde yatıyorum gözüm açık ama ne deniyo duymuyorum. sevdiğim de diyafram boşluğuna yumruk yemeyle bayılmştı ve ben baya üzlmüştüm sonra 2 gün görememişitm falan bide saçını kestirince kanser falan zannettim. ama değilmiş çok şükür. bu rüyalar ne gösteriyor sevdiğimin beni sevdiğimin mi? yada iyi birşey mi . çok uzun oldu okuyanlara teşekkürler okumayanların canı saolsun cevaplarnızı bekliyorum…

 76. Bosver dedi ki:

  Ruyamda eskiden asık oldugum ve su an hala tam olarak atlatamadıgım birisini goruyorum.ben bu sene mezuna kaldim ve ruyamda su an gittigim dershaneme geliyo. Ben seni ozledim diyo. Sariliyoruz ama gercek gibi. Ben yanagindan opuyorum. E simdi sevgilim olurmusun diyo. Ben de sana tekrar guvenebilirmiyim diyorum. Ama tamam diyorum sonradan.sonra yine sariliyoruz simsiki…

 77. Damla dedi ki:

  Merhaba,ben 17 yasındayım. Bir kız arkadaşım var ve bu arkadaşım 6 aydır bir çocuğu seviyor. Bende dün gece ikisini rüyamda gördüm. Ama farklı bir rüya olduğu için birtürlü bir yorum bulamadık,rüyamda arkadaşım sevdiği çocuğu bir volkanın içine atıyordu ve beni seviyor musun diyordu çocuk evet demesine rağmen onun elini bırakıp düşmesine izin verdi. Ayrıca arkadaşım bir masada oturuyordu ve sevdiği çoçuk ona bir tepsi getiriyordu.bunun anlamını çok merak ediyoruz yorumlar iseniz çok seviniriz.

Sayfa başına git