Rüyada Sevdiğin Erkeğe Sarıldığını Görmek

Rüyada Sevdiğin Erkeğe Sarıldığını Görmek
10 Mart 2017 tarihinde eklendi, 197 kez okundu.

Rüyada sevdiğin erkeğe sarıldığını görmek, özlem çekmeye yorulur. Şöyle ki rüya sahibinin büyük bir özlem içinde olduğuna ve bu özleminin sevdiği insana olduğu şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi eğer sevdiği insan ile hasret çekiyor ise bu özlemin içine sığmaması olarak yorumlanır. rüya sahibinin eğer sevdiği insan yanında ise bu rüya daha farklı şeylere delalet eder. Rüya sahibinin sevdiği erkek yanında olsa bile içten içe bu insana hasret çektiğine işarettir. İlk tanışma günlerine duyulan özlemi ve o günlerde ki yoğun sevgiye hasret çekildiği şeklinde yorumlanır. Bununla birlikte rüya tabircileri bu rüyaya bir farklı yorum daha getirmiştir. Rüya sahibi sevdiği insan ile yakın zamanda bir problem yaşayacaktır. Bu problemin ardından bir uzaklaşma söz konusu olacaktır. Bu uzaklaşma ile sevdiğiniz erkekle aranızda sorunlar peyda olacaktır.

Rüyada Sevdiğin Erkeğe Sarıldığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada sevdin erkeğe sarıldığını görmek, yakın bir zaman da yaşanacak bir olay sonucunda sevdiğiniz insandan destek bekleyeceğiniz anlamını taşır. Bu destek için sevdiğiniz insanı yanınız da isteyecek ve gerekli desteği de ondan bulacaksınız. Hem maddi hem de manevi bir zorluğun yaşandığı dönemde sevdiğiniz tarafından gelen destek ile rahatlayacağınıza ve zor durumdan kurtulacağınıza yorumlanır. Bu aşamada gördüğünüz destek sayesinde sevdiğiniz erkek ile aranız da sıkı bir bağın oluşacağına delalet eder. Rüya sahibi ile sevdiği erkek arasında ki sevgi bağına bir de güven ve sadakat bağı eklenecek ve arada ki sevgi bağı kuvvetlenecektir. Bunun yanı sıra özlediğiniz sevdiğiniz ile kavuşacağınıza işarettir. Uzakta ki bir sevdiğiniz ile yakın zaman da hasret gidereceğiniz anlamına gelir. Rüya genel olarak zor bir sürecin ardından yaşanacak olan güzel günlere ve desteğe delalet eder.

Rüyada Sevdiğin Erkeğe Sarıldığını Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevdiğin erkeğe sarıldığını görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git