Rüyada Sevdiğin Erkeğe Mesaj Atmak

Rüyada Sevdiğin Erkeğe Mesaj Atmak
22 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 943 kez okundu.

Rüyada sevdiğin erkeğe mesaj atmak, sevdiğiniz kişiye olan özleminizin gittikçe büyüdüğünü ve artık başa çıkılmaz boyutlara ulaştığını gösterir. Mesaj atmak ya da iletişime geçmek için sevdiğiniz kişiden kaçıyorsanız bu rüya, bu tutumunuzu artık daha fazla sürdürmemeniz gerektiğine işaret eder. Rüyada sevdiği erkeğe mesaj yazan bir kadın, sevdiği kişinin yüzüne söyleyemediği ve içinde büyüttüğü duyguları kısa bir süre içinde açığa çıkarabilir. Onu sevdiğinizi çevrenizdekilerin bilmesinden çekiniyorsanız, artık bir şeyleri itiraf etmenin zamanı gelmiş demektir. Sevginizin karşılıklı olup olmadığından emin değilseniz bunu öğrenmek için doğru zaman olabilir. Bunu öğrenmek için sevdiğiniz kişinin size tavırlarına, hal ve hareketlerine dikkat etmeli ve onu iyi gözlemlemelisiniz.

Rüyada Sevdiğin Erkeğe Mesaj Atmak Ne Anlama Gelir ?


Rüyada sevdiğin erkeğe mesaj atmak, güzel bir şeylerin başlangıcını yapacağınız bir döneme gireceğinizi ve bundan sonra hayatınızdaki bazı şeylerin hızlıca değişmeye başlayacağını gösterir. Rüyasında sevdiği erkekle telefonda konuşan bir kişi, içinde biriktirdiği duyguları artık karşı tarafa aktarmaya karar verecek demektir. Sevdiğiniz erkeğin size mesaj atması ise, duygularınızın karşılıklı olduğunu gösterir. Mesajda yazdıklarınızı net bir şekilde hatırlıyorsanız, uzun süre unutamayacağınız çok güzel şeyler yaşayacağınızı gösterir.

Aynı zamanda sevdiğiniz erkeğin size ilan-ı aşk ettiğini görmüşseniz tez vakitte yollarınızı birleştirebilir ve yeni bir hayata adım atabilirsiniz. Bu rüya, sevdiğiniz adam ile aranızda bir tatsızlık ya da anlaşmazlık varsa kısa bir süre içinde bunu giderebileceğinizi gösterir. Sadece biraz daha anlayışlı ve sabırlı olmaya çalışmalı ve birlikteliğinizin kıymetini bilmelisiniz. Rüyada sevdiğiniz erkekle mesajlaşmak, her zaman güzel haberler duyacağınıza delalet eder. Bu rüya, genellikle güzel başlangıçların ve beklenmedik haberlerin alınacağını haber eder. Rüya sahibi kendi bildiğini okuyan bir insan ise, sevdiğiniz erkeğin de duygularını önemsemeli ve fikrini bazı konularda almalısınız.

Rüyada Sevdiğin Erkekğe Mesaj Atmak Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevdiğin erkeğe mesaj atmak anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Sevdiğin Erkeğe Mesaj Atmak Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. gulay dedi ki:

    ruyada sevdigim adama mesaj attim gordu ama bana geri mesaj atmadi nedemek bu ???

Sayfa başına git