Rüyada Sevdiğin Erkeğe Dokunmak

Rüyada Sevdiğin Erkeğe Dokunmak
11 Mart 2017 tarihinde eklendi, 838 kez okundu.

Rüyada sevdiğin erkeğe dokunmak, onu çok özlediğini, hasret gidermek ve bir şeyler paylaşmak istediğini gösterir. Dokunmak, onu hissetmek ve hislerini anlamak onu gerçekten çok önemsediğini gösterir. Sevdiğin erkeğe dokunman, onunla güzel ve mutlu bir yuva kurmaya hazır olduğunun da göstergesidir. Sevdiğin erkekle aranda olan sorunları kısa bir süre sonra aşarak huzura erecek ve güzel bir başlangıç yapacaksınız. Rüyanda sevdiğin birisine dokunduğunu görmek, hayatınızda güzel gelişmeler yaşanacağını gösterir. Sevdiğiniz erkek sizden bir şey saklıyor ve üzülmenizden çekindiği için size bunu söylemeye çekiniyor olabilir. Fakat artık sizden bir şey saklamasını gerektirecek hiçbir durum söz konusu olmayacak ve hayatınızdaki her şey yavaş yavaş yoluna girecek.

Rüyada Sevdiğin Erkeğe Dokunmak Ne Anlama Gelir ?


Rüyada sevdiğin erkeğe dokunmak, onunla bir ömür geçirmek istediğini gösterir. Sevdiğin ve değer verdiğin erkekle senin için çok önemli ve özel bir sır paylaşabilir ve ortak noktalarınızı bu dönemde arttırabilirsiniz. Bu dönemde maddi ve manevi olarak sıkıntılı ve zor dönemler geçirmiş olabilirsiniz. Fakat, kısa bir süre içinde refaha çıkacak ve bir oh diyeceksiniz. Sevdiğiniz erkek hiç beklemediğiniz bir anda size şık bir ortamda güzel bir sürpriz yapabilir ve sizi yeniden kendisine aşık edebilir. Şaşkın olduğunuz bir konuda bir daha şaşırabilirsiniz. Rüyasında sevdiği erkeğe dokunduğunu gören kişi, yakında çok uzun bir süredir beklediği bir haberi alabilir ve bu sayede rahatlayabilir. Kısa bir süre içinde yeni bir iş için kolları sıvayabilir, iş değiştirebilir ya da yeni bir iş teklifi alabilir. Bu kişinin hayatında köklü bir değişme yaşanacak demektir. Sevdiğiniz kişilerin sizinle olduğunu ve her daim yanınızda olduğunu hissedeceğiniz bir döneme girebilirsiniz. Rüyasında sevdiği erkeği kendine çeken kişi, onunla evlenecek demektir.

Rüyada Sevdiğin Erkeğe Dokunmak Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevdiğin erkeğe dokunmak anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Rüyada Sevdiğin Erkeğe Dokunmak Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Gonca dedi ki:

    Rüyamda sevdiğim erkekle yan yana duruyoduk ve onun kolu benim koluma değiyodu hissettim onu.ama bu kişi sevgilim değil sadece tanıştığım hoşlandığım biri.

Sayfa başına git