Rüyada Kardeşimin Gelinlik Giymesi

Rüyada Kardeşimin Gelinlik Giymesi
5 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 1.683 kez okundu.

Rüyada kardeşimin gelinlik giymesi, güzel bir geleceğin ve ferah bir yaşantının habercisidir. Beyaz, her zaman temizlik ve saflık demektir. Aynı zamanda beyaz gelinlik, umutlarınızın yeşereceğini ve güzel bir gelecek yaşayacağınızı gösterir. Sakin bir aile yaşantınız varsa yeni bir bebek haberi alabilir ve ailenizin büyümesi ile mutluluk duyabilirsiniz. Rüyada kardeşinin gelinlik giydiğini gören kişi, kardeşine tez vakitte çok temiz ve güzel bir haber verebilir. Kardeşiniz eğer evli değil ise kısa bir süre içinde hayırlı bir kısmet bulup yuvasını kuracak demektir. Kardeşinizi beyazlar içinde görmek, zorlukları atlatıp feraha çıkacağınızı gösterir. Rüyada kardeşinizin kirli gelinlik giydiğini ya da gelinliğin yırtıldığını görmüşseniz, kötü ya da üzücü bir haber alacaksınız demektir.

Rüyada Kardeşimin Gelinlik Giymesi Ne Anlama Gelir ?


Rüyada kardeşimin gelinlik giymesi, rüyada kardeşinizin güzel ve kabarık bir gelinlik giydiğini görmek, parlak ve temiz bir gelecek yaşayacağınıza delalet eder. Kardeşinizin kendince sıkıntıları ve üzüntüleri var ise, sıkıntılarından kurtulacak ve feraha çıkacak demektir. Beyaz gelinlik, mutlu bir başlangıcın da habercisi olabilir.

Gelinlikler içinde rüyanızda gördüğünüz kardeşiniz evli ise, hayatında güzel gelişmeler yaşanacak demektir. Kardeşiniz hayatında yeni ve temiz bir sayfa açmak isteyebilir. Bunun için de hayatında ona engel olan ve önünü kapatan herkesten uzak kalmayı tercih edebilir. Sevdikleriniz ile aranızdaki bağları güçlendirebileceğiniz onlarla daha güçlü bir iletişim kurabileceğiniz bir döneme girebilirsiniz. Bu dönemde alacağınız haberler geleceğinizi önemli ölçüde etkileyebilir. Bu nedenle de alacağınız kararlar için acele etmemeli ve her ihtimali göz önünde bulundurarak karar vermelisiniz. Kardeşinizin gelinlik giymesi, genellikle hayatında güzel şeyler olacağına yorulur. Fakat gelinliğin kanlı, yırtık, eski ya da parçalanmış olması durumunda üzücü haber duyabilir ya da bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

 

Rüyada Kardeşimin Gelinlik Giymesi Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kardeşimin gelinlik giymesi anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Rüyada Kardeşimin Gelinlik Giymesi Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Şükriye dedi ki:

    Rüyamda kız kardeşimin önü kısa arkası ozun bembeyaz tüylü gelinlik gibi bir elbise giydiğini gördüm anlamını merak ediyorum

  2. Reyhan dedi ki:

    Rüyamda evli kız kardeşimi eşiyle kabede gordum üzerlerinde gelinlik damatlik vardı mânâsı nedir

Sayfa başına git