Rüyada Sevdiğin Erkeğe Bağırmak

Rüyada Sevdiğin Erkeğe Bağırmak
5 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 540 kez okundu.

Rüyada sevdiğin erkeğe bağırmak, rüyada bağıran birini gördüyseniz eğer bu sizin rahat bir hayat sürüp anlayışlı biri olacağınızı gösterir. Aynı zamanda çok yakın bir tarihte yardımcı olabileceğiniz biri karşınıza çıkabilir. Bu yapacağınız yardım ile karşınızdaki insanların sizinle ilgili olan düşünceleri değişecektir. Alttan alan, naif bir karaktere sahip olduğunuzu gösterir bu rüya.Yok eğer siz birine bağırıyor iseniz rüyanızda, bu az önce bahsettiğimiz ince karakterin tersine sahip olduğunuzu gösterir.iki şekilde yorumlanır özetlemek gerekirse. Birincisi bu sizin zor ve sinirli bir yapınız olduğunu gösteriyor. Tartışmalarda sürekli üste çıkmaya çalışan, karşı tarafın düşüncesini önemsemeyen ve daima kavgayı ilk çıkaran taraf olduğunuzu gösterir.

Bir diğer yorumu ise şudur. Karşısındaki kişiye bağırdığını gören kadın, zor, kısıtlayan ve ketum karakteri olan bir eşle hayatını devam ettirir. Zamanla bu kadın, özgürlüğünün kısıtlanması yada baskılar yüzünden sesini çıkaramayan bir kadına dönüşecektir. İlerde sessiz, herşeyi kabullenen, huzuru kaçmasın diye erkeğinin her dediğine onay veren bir kadın olacaktır.

Rüyada Sevdiğin Erkeğe Bağırmak Ne Anlama Gelir ?

Rüyada sevdiğin erkeğe bağırmak, bağırdığını görmek de aynı tabirle yorumlanır. Çünkü rüyaların tam olarak yorumlanması mümkün değildir.Ancak tabiri yapılabilir.Bunun için de doğru yorum için belirgin olan nesne, eşya yada olayı araştırarak parçaları birleştirin. Böylelikle en uygun yorumu bulacaksınız. Bu yüzden “sevdiği erkeğe bağırmak” ile kadının bağırdığını görmesi aynı tabirle yorumlanır. Özetlemek gerekirse rüya sahibinin kendi tavırlarına dikkat edip ilişkide hemen alevlenmeyip karşı tarafı da düşünmesi gerekir. Rüya sahibi empati yapmayan biri olarak bunu hayatına aşılaması gerekmektedir. Rüya sahibi, kendini kusursuz görmeyi bırakıp, “acaba benden dolayı mı? Sorun bende mi? Gibi sorgulayıcı soruları kendine yöneltmeli.

 

Rüyada Sevdiğin Erkeğe Bağırmak Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevdiğin erkeğe bağırmak anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git