Rüyada Sevdiğin Çocuğu Görmek

Rüyada Sevdiğin Çocuğu Görmek
29 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 946 kez okundu.

Rüyada sevdiğin çocuğu görmek kişinin rüyası hayra yorumlanır ve hayatın da güzel günlerin hayırlı olayların olacağına işaret eder. Rüya sahibi sevdiği erkeği mutlu görürse rüyada kişinin hayatın da ki olumsuzlukların, sorunların yakın zamanda biteceğine işaret eder.  Rüyayı gören kişi eğer öğrenci ise yaRüyada Sevdiğin Çocuk

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rükın bir zamanda okuldaki başarısı, sınavlarında artış olacağı ve mutlu bir haber alacağı okulu ile ilgili, sevdiği çocukla sorun yaşamış ve ayrılmışsa rüya sahibi yakında barışacağı ve olan sorunlarını çözeceğine işarettir.

Rüyada Sevdiğin Çocuğu Görmek Ne Demek?rüyada sevdiğin çocuk

Rüyada sevdiğin çocuğu görmek rüya sahibinin iş arıyorsa iş bulacağına ve mutlu olacağına yorumlanır. Evli ise yakında bebek sahibi olacağına ve bu bebek çok mutlu olacağına işaret eder. Borçlu ise beklemediği bir yerden elline para geçeceği ve o parayla borçlarından kurtulacağına işaret eder. Sevdiğinden hediye alacağına işarettir sevdiği çocuğu görmek. Sevdiği çocuğu görmek hayra yorumlanır yorumcular hayatlarında yakın zaman da olmasını istedikleri şeylerin olacağı dileklerin gerçekleşeceğine ve mutluluğun çok yakın olacağına işaret eder.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git