Sevdiğin Çocuğu Görmek

Sevdiğin Çocuğu Görmek
29 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 988 kez okundu.

Rüyada sevdiğin çocuğu görmek kişinin rüyası hayra yorumlanır ve hayatın da güzel günlerin hayırlı olayların olacağına işaret eder. Mutlu görürse rüyada kişinin hayatın da ki olumsuzlukların, sorunların yakın zamanda biteceğine işaret eder.  Rüyayı gören kişi eğer öğrenci ise yakın bir zamanda okuldaki başarısı, sınavlarında artış olacağı ve mutlu bir haber alacağı okulu ile ilgili, sorun yaşamış ve ayrılmışsa rüya sahibi yakında barışacağı ve olan sorunlarını çözeceğine işarettir.

rüyada sevdiğin çocuk

Rüyada Sevdiğin Çocukla Konuşmak

Rüyada sevdiğin çocukla konuşmak, rüya sahibinin iş arıyorsa iş bulacağına ve mutlu olacağına yorumlanır. Evli ise yakında bebek sahibi olacağına ve bu bebek çok mutlu olacağına işaret eder. Borçlu ise beklemediği bir yerden elline para geçeceği ve o parayla borçlarından kurtulacağına işaret eder. Hediye alacağına işarettir. Hayra yorumlanır yorumcular hayatlarında yakın zaman da olmasını istedikleri şeylerin olacağı dileklerin gerçekleşeceğine ve mutluluğun çok yakın olacağına işaret eder.

Uzun sürecek zor, sıkıntılı ve kötü günler seni bekliyor. Her şeye hazırlıklı olmanda fayda var. Bir süredir eşinle yaşadığın sıkıntılar ve kavgalar birbirimizden soğumanıza neden olmuş. Aranızdaki bu soğukluk nedeniyle eşinin gönlü başka bir kadına kaymış. Aldatmayı yakaladığında eşinle sorunların daha da büyüyecek ve bu tartışmalar boşanmayla sonuçlanacak. Psikolojik yardım almanda fayda var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git