Rüyada Sevdiği Erkekle Tokalaşmak

Rüyada Sevdiği Erkekle Tokalaşmak
11 Mart 2017 tarihinde eklendi, 795 kez okundu.

Rüyada sevdiği erkekle tokalaşmak, gören kişi ve rüyadaki davranışları bağlamında değerlendirilmelidir. Sevdiğiniz erkek ile sadece bir ilişki yaşıyor iseniz bu durumda ilişkiniz için gelen dedikodulara da dikkat etmeniz gereken bir dönem olacaktır. Yani bekar iseniz ve sevdiğiniz erkek ile tokalaştığınızı gördü iseniz bu durumda etrafınızda ikiniz ile ilgili dedikodular dolaşacaktır. Bu dedikodulara muhtemelen takılacak ve sevdiğiniz ile tartışma yaşayacaksınız. Bu dönem boyunca sevdiğiniz ile aranızda bazı sorunlar yaşanacaktır. Bu sorunlar ile birlikte sevdiğiniz erkeği kaybetme olasılığınız da çok yüksektir. Bu bağlamda bakıldığında bir de sosyal çevreniz azalacaktır. Birden bire yaşayacağınız bu düşüş ile çok olumlu diyemeyeceğimiz olaylar yaşayabilirsiniz.

Rüyada Sevdiği Erkekle Tokalaşmak Ne Anlama Gelir ?

Rüyada sevdiği erkekle tokalaşmak medeni haliniz ile ilgilidir.  Evli iseniz bu durumda bu rüya hayırlı gelişmeler olacağına işaret eder. Mutlu ve huzurlu bir dönem geçireceğinize ve bu dönemde aşkınızın da artarak devam edeceğini söylemek mümkündür. Bir başka yorum da bir kişi ile tanışacağınız yönündedir. Hayatınıza yeni bir kişiyi alabileceğiniz ve bu kişi ile gerek dost gerek ise sevgili olabilirsiniz. Bu ilişki ne olursa olsun gayet hayırlı bir ilişki olacaktır. Bu kişi ile hayatınıza yeni bir yön verebilir ve yanlış yollardan doğru yollara döneceğinizi de söylemek yanlış olmayacaktır. Genel anlamı ile bakıldığında bekar ya da evli olmanıza bağlı olarak yorum değişebilmektedir. Evli iseniz daha hayırlı yorumlanabilir iken bekar iken ise daha olumsuz yorumlar yapılabilmektedir. Evli bir kişi böyle bir rüya görüyor ise yakında hanesine huzur ve bereket yanı sıra bir de bebek gelebilir. Bekar kişi ise namusuna sürülecek bir dedikodu şeklinde yorumlanabilmektedir. Dedikodulara fazla takılmaz iseniz bu durumda çok fazla etkilenmezsiniz.

Rüyada Sevdiği Erkekle Tokalaşmak Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sevdiği erkekle tokalaşmak anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git