Rüyada Semazen Görmek

Rüyada Semazen Görmek
17 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.947 kez okundu.

Rüyada semazen görmek, birçok farklı anlam içermektedir. Semazen görmek rüyayı gören kişinin inanç durumuna göre farklı anlamlar taşır. Rüyayı gören biri ateist ise eğlenceli bir döneme girebilir. Kalabalık ortamlarda bulunabilir ve bu ortamlarca güzel vakitler geçirebilir. Kişi inançlı biriyse bu dönemde ibadete ağırlık verebilir. Bazı konularda pişmanlık duyabilir ve tövbe etme isteği yoğunlaşabilir.

rüyada semazen

Rüyada semazen görmek, entrika olarak yorumlanabilir. Semazen  gören kişi çevresindekilerin yaptığı bir oyunda kendini bulabilir. Farketmeden hesaplanan, planlanan bir duruma dahil olabilir. İstemediği halde çevresindekilere ayak uydurmak için  onlar gibi davranabilir. Onaylamadığı işler içinde kendini bulabilir.

İşlerin gecikmesi anlamına gelir. Semazen olduğunu gören kişi işlerinde bazı aksaklıklar yaşayabilir. Zamanında gerçekleşemeyen işler gündemde olabilir. Gecikmeler biraz sıkıntı yaşatabilir ve ufak tartışmalar oluşturabilir. Rüyada birkaç semazen gören kişi birkaç işle aynı anda ilgilenmek isteyebilir. Yoğun bir dönemin habercisidir. Doğru yolda olduğunuzun ve bu yolda devam etmeniz gerektiğinin göstergesidir. Kişi, yaptığı yanlışların farkına vararak yanlışlarını onarmak için çabalamaya başlar. Aynı zamanda bu kişi eğer inancına bağlı ve dikkat eden bir kimse ise hayatında olumlu yönde değişiklikler olacağını gösterir. Bu kişinin dini inancı zayıf ise, bu rüya kişinin doğru yola gelmesi için bir çağrı niteliği de taşımaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git