Rüyada Semazen Görmek

Rüyada Semazen Görmek
17 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.832 kez okundu.

Rüyada semazen görmek, birçok farklı anlam içermektedir. Semazen görmek rüyayı gören kişinin inanç durumuna göre farklı anlamlar taşır. Rüyayı gören biri ateist ise eğlenceli bir döneme girebilir. Kalabalık ortamlarda bulunabilir ve bu ortamlarca güzel vakitler geçirebilir. Kişi inançlı biriyse bu dönemde ibadete ağırlık verebilir. Bazı konularda pişmanlık duyabilir ve tövbe etme isteği yoğunlaşabilir.

Rüyada Semazen Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada semazen

Rüyada semazen görmek, entrika olarak yorumlanabilir. Semazen  gören kişi çevresindekilerin yaptığı bir oyunda kendini bulabilir. Farketmeden hesaplanan, planlanan bir duruma dahil olabilir. İstemediği halde çevresindekilere ayak uydurmak için  onlar gibi davranabilir. Rüyada semazen gören kişi onaylamadığı işler içinde kendini bulabilir.

Rüyada Semazen Görmek Ne Demek ?

Rüyada semazen, işlerin gecikmesi anlamına gelir. Semazen olduğunu gören kişi işlerinde bazı aksaklıklar yaşayabilir. Zamanında gerçekleşemeyen işler gündemde olabilir. Gecikmeler biraz sıkıntı yaşatabilir ve ufak tartışmalar oluşturabilir. Rüyada birkaç semazen gören kişi birkaç işle aynı anda ilgilenmek isteyebilir. Yoğun bir dönemin habercisidir. Semazen görmek, doğru yolda olduğunuzun ve bu yolda devam etmeniz gerektiğinin göstergesidir. Semazen gören bir kişi, yaptığı yanlışların farkına vararak yanlışlarını onarmak için çabalamaya başlar. Aynı zamanda bu kişi eğer inancına bağlı ve dikkat eden bir kimse ise hayatında olumlu yönde değişiklikler olacağını gösterir. Bu kişinin dini inancı zayıf ise, bu rüya kişinin doğru yola gelmesi için bir çağrı niteliği de taşımaktadır.

Rüyada Semazen

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada semazen görmenin anlamı ve semazen rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Semazen Görmek Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. Birsen Durmaz dedi ki:

  Bir arkadasim gunduz uykusunda birlikte Mevlana turbesine gittigimizi gormus. Ben altimda yeşil bir etekle ‘HuAllah’diyerek semazenlerle donmeye başlamisim.O da beni izlemis. Tesekkurler simdiden.

 2. Ali Çil dedi ki:

  Rüyamda bir semazen camın içinde dönüyor bi adam var Allahü zikir ederek bişiler söylüyor karşısında bn oturuyorum bende söylediği şeyleri tekrarliyotum orda olan kisiler bana ters ters bakıyorlar bnde gülüyorum yorumlar sanık çok sevinirim teşekkür ederim

 3. Yağmur dedi ki:

  Rüyamda gökyüzünde nur gibi dönen bir semazen gördüm. Ondan sonra kapıyı açıp dışarı çıkarken aşağıda da dönen bir semazen gördüm ve nur gibi görünüyorlardı.
  Kapının önüne ufak bir kapta bi yiyecek gibi bişey koymuşlardı annem alıp getirdi ve bana dedi ki bu senin için ve bundan biraz yene lazım bende alıp ağzıma koydum annem bana dönüp bak bu senin için gibi temiz içinde kir yok dedi. Daha sonra kapıya terlik gibi bişey bıraktılar annem onu düzeltmen lazım dedi ters dönmüştü sonra alıp düzelttim ama farklı bir duyguydu. Yorumlarsanız sevinirim

Sayfa başına git