Rüyada Sel Görmek

Rüyada Sel Görmek
9 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.012 kez okundu.

Rüyada sel görmek, kontrol edilemeyen duygular olarak yorumlanır. Rüyada sel gören kişi bu dönemde duygularını kontrol edemeyebilir. Duyguların çok yoğun yaşandığı bir dönem olarak yorumlanabilir. Bu dönemde romantik hareketlerde bulunabilirsiniz. Duygularını çok fazla gösteremeyen biriyseniz bu dönem bu açıdan çok önemli. Kendinizi iyi ifade edeceğiniz bir dönem. Duygularınızı ifade etmekten sakınmamalısınız.

Rüyada Sel Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada sel

Rüyada sel görmek, yoğun duygular içinde olmak anlamına gelir. Rüyasında selin içine kendisini kaptıran kişi duygularının peşinden gidecektir. Sonucu çok düşünmeden duygular doğrultusunda hareket edilecektir. Çok abartılı hareketlerin yapılabileceği bir dönem olarak değerlendirilebilir. Duyguları ifade etmek önemlidir ama fazlası bazılarına rahatsızlık verebilir.

Rüyada Sel Görmek Ne Demek ?

Rüyada sel duyguların gücü olarak yorumlanır. Rüyada sele kapıldığını gören kişi duygularını dinleyerek bir karar verecektir. Kararının sonucunu çok düşünemeyecek o an ki duygularıyla hareket edecektir. Yoğun duygular bazen olumlu sonuçlar verse de bazen hayal kırıklıkları oluşabilir. Selin bir şeyleri alıp götürmesi ufak hayal kırıklıkları olarak yorumlanır. Sel gören bir kişi, çok büyük bir fırsat yakalayacağı gibi bu fırsatı doğru değerlendiremediği taktirde de altında ezilebilir. Bu rüya aslında bir de uyarı anlamı taşımaktadır. Bolluk, bereket ve bol rızk anlamı taşıyan sel sembolü bir yandan da gücünüzü doğru şekilde kullanmanız gerektiğinin bir simgesidir. Bu rüyayı gören kişi, sıkıntılı ve zor günler geçirebilir fakat bu dönemi her zaman güçlü kalarak atlatması gerekir.

Rüyada sel

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sel görmenin anlamı ve sel rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git