Rüyada Sel Görmek

Rüyada Sel Görmek
9 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.120 kez okundu.

Rüyada sel görmek, kontrol edilemeyen duygular olarak yorumlanır. Rüyada sel gören kişi bu dönemde duygularını kontrol edemeyebilir. Duyguların çok yoğun yaşandığı bir dönem olarak yorumlanabilir. Bu dönemde romantik hareketlerde bulunabilirsiniz. Duygularını çok fazla gösteremeyen biriyseniz bu dönem bu açıdan çok önemli. Kendinizi iyi ifade edeceğiniz bir dönem. Duygularınızı ifade etmekten sakınmamalısınız.

Rüyada Sele Kapılmak

Yoğun duygular içinde olmak anlamına gelir. Yani kişi duygularının peşinden gidecek demektir. Sonucu çok düşünmeden duygular doğrultusunda hareket edilecektir. Çok abartılı hareketlerin yapılabileceği bir dönem olarak değerlendirilebilir. Duyguları ifade etmek önemlidir ama fazlası bazılarına rahatsızlık verebilir. Duyguların gücü olarak yorumlanır. Kişi duygularını dinleyerek bir karar verecektir. Kararının sonucunu çok düşünemeyecek o an ki duygularıyla hareket edecektir. Yoğun duygular bazen olumlu sonuçlar verse de bazen hayal kırıklıkları oluşabilir.

Rüyada Selden Kaçmak

Ufak hayal kırıklıkları olarak yorumlanır. Ayrıca kişi, çok büyük bir fırsat yakalayacağı gibi bu fırsatı doğru değerlendiremediği taktirde altında ezilebilir de demektir. Bu rüya aslında bir de uyarı anlamı taşımaktadır. Bolluk, bereket ve bol rızk anlamı taşıyan sel sembolü bir yandan da gücünüzü doğru şekilde kullanmanız gerektiğinin bir simgesidir. Bu rüyayı gören kişi, sıkıntılı ve zor günler geçirebilir fakat bu dönemi her zaman güçlü kalarak atlatması gerekir.

Rüyada Sel Felaketi Görmek

İflas etme yolunda ilerlemeye, işini kaybetmeye, sağlığıyla alakalı sorunlar yaşayıp hastanede yatmaya, yorgunluktan bitap düşecek şekilde çalışmaya ancak emeklerinin karşılığı alamamaya delalet eder. İş ortamında rakiplerinin ayağını kaydırmaya çalışmasına, mesai arkadaşlarıyla arasında problem yaşamaya tabir edilir. Geçmişteki musibetlerin uğursuzlukların son bulmasına, yüzünü güldürecek haberler almaya, şükretmeye , neşeli vakitler geçirmeye yorumlanır.

Rüyada Sel İçinde Yürümek

Rahmet olarak bilinen yağmurun rüyada gereğinden fazla görülmesi hayır olarak yorumlanmaz. Duyduğu laflar yüzünden sevdiği birinin kalbini kırmaya, etrafındaki hilebaz kişilerin gazabına uğramaya, kendisini çekemeyen insanlar yüzünden zarar görmeye tabir edilir. Bazen de özel mülk edinmeye, akrabalar arasında miras kavgası yaşamaya, huysuz ve kendi kafasının dikine giden birisiyle iş yapmak zorunda olmaya yorumlanır.

Rüyada Sel Geldiğini Görmek

Felaketlerin ve musibetlerin üst üste gelmesine, kişinin sabırlı metanetli davranması gerektiği yönünde uyarıcı niteliğin bir rüyadır. Yuvasını kurmaya hazırlanan kişinin hevesinin kırılmasına, iş hayatında sorun yaşamaya, hayata farklı bir pencereden bakmayı öğrenmeye, geçmişinden ders çıkarmaya, yokluğa düşmeye tabir edilir. Ekmeğini taştan çıkarmaya, yetenekleri sayesinde zorlukları aşmaya delalet eder.

Rüyada Selden Kurtulmak

Başına gelecek felaketlerden kıl payı kurtulmaya, geçmişte kalp kırıklığı yaşadığı bir kişiyle alakalı haber almaya, uzun süredir problem yaşadığı iş hayatının yoluna girmesine delalet eder. Boş hayaller kurmaya, hedeflerine ulaşmak için gerekli azim ve hırsın bulunmamasına, hatalarından dolayı af dilenmeye, çalışmalarında ötürü etrafındakilerin takdirini kazanmaya, vurdumduymaz kimse ile tartışma yaşamaya delalet eder.

Rüyada Selden Birini Kurtarmak

Rakiplerini alt etmeye, yeni başarılar elde etmeye, iş girişiminde bulunmak isteniyorsa tecrübeli birilerine danışmak gerektiğine, başına gelen bir felaketten az bir zararla kurtulmaya, yaptığı yardımların karşılığını almaya delalet eder. Yeni bir kimse ile arkadaşlık kurmaya, ikiyüzlü kimseleri hayatından çıkartmaya, vefalı bir kimse olduğunu kanıtlamaya, hastalığından azmi sayesinde kurtulmaya, şifa bulmaya delalet eder.

Rüyada Sel Sularının Çekildiğini Görmek

Kısmetsizliğe, şanssız günler geçirmeye, lüzumsuz kimselerle münakaşaya girmeye, aile bireylerinden birinin yuva kurmasına, iş fırsatlarını kaçırmaya delalet eder. Olumlu yönde kişinin şans oyunlarında yüzünün gülmesine, bahtının açılmasına, keyifli sorunsuz huzurlu bir ömür sürmeye, dualarının karşılığını almaya, ilim irfan öğrenmeye, eğitim hayatında mevki atlamaya, kariyer sahibi olmaya, dertlerine derman bulmaya yorumlanır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git