Rüyada Şato Görmek

Rüyada Şato Görmek
8 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.403 kez okundu.

Rüyada şato görmek, makam elde etmek olarak yorumlanır. Rüyada şato gören kişi makam elde edecektir. Çalıştığı ortamda azimli çalışmanızdan dolayı makam değiştirebilirsiniz. Rüyayı gören kişi eğitim hayatına devam ediyorsa sınıf başkanı olabilir. Bir derneğe üyeyseniz oranın başkanı seçilebilirsiniz. Bir gruba önderlik yapabilirsiniz. Rüyada şato gören kişinin liderlik ruhu yoğunlaşacaktır. Bir derneğe üye olabilirsiniz ve o derneğin başkanı seçilebilirsiniz. Sizi lider olarak uygun görebilirler. Sizin bilginize güvenebilirler ve yönetici tarafınızın olumlu sonuçlar vereceğini düşünebilirler.

Rüyada Şato Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada şato görmek

Rüyada şato görmek,gurur anlamına gelir. Rüyada şato gören ve şato satın alan kişi gururlu hareket edecektir. İkili ilişkilerde gurur ön planda olabilir. Gurur yaparak sevgilinizden yada eşinizden ayrılabilirsiniz.Gururlu tavırlar bazen insana zarar verebilir. Rüyada şato satın aldığını gören kişi gururlu bir tavır sergileyeceği için yalnızlık hissedebilir. İlişkilerinizde gururlu tavrınız sizi zor duruma düşürebilir. Yakın çevrenizdeki kişiler sizden uzaklaşabilir. Sizin gereksiz gururunuz yalnız kalmanıza neden olabilir. Gururunuzu kontrol etmelisiniz.

Rüyada Şato Görmek Ne Demek ?

Rüyada şato görmek, maddi gelir olarak yorumlanır. Rüyada şatoda yaşadığını gören kişi maddi olarak ek gelir elde edebilir.Boş zamanlarınızda ek iş yapmaya karar verebilirsiniz. Ek işten kazanacağınız parayı biriktirebilirsiniz. Rüyada şatoda mutlu yaşam sürdüğünü gören kişi iş ortamında başarılarından dolayı ikramiye alabilir. Size ek iş verilebilir. Verilen bu ek işte güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Patronunuz sizi takdir edebilir ve yaptığınız işlerden memnun kalabilir. Sizi takip etmediğinizi düşündüğünüz patronunuz sizi gizli gizli takip ediyor olabilir. Yaptığınız olumlu yada olumsuz tüm hareketler size geri dönüş yapacaktır. Başarınızdan söz ettirdiğiniz bir döneme işaret eder. Başarınız dilden dile dolaşabilir.

Rüyada Şato

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada şato görmenin anlamı ve şato rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Şato Görmek Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Ela dedi ki:

    Rüyamda büyük bir şatonun içindeydim dışarıyı izliyorduk yanımdakini tam olarak hatırlamıyorum sonra eniştem ben ve kardeşi mı sihir yaparak gezdiriyordu eve gittik iki oda vardı birinde eniştemin aynisindan yeşil gözlü biri yatıyordu onu görünce korkup diğer odaya kosuyordum çünkü eniştem olsaydı normalde sonra bu odada eniştem vardı ama bu gerçekti herkese soruyorum diğer odadaki kim diye oda şeytan o diyorlardı..
    Bursa uyandım lütfen yorumlar mısınız

  2. aslı dedi ki:

    rüyamda evimin önünde yürürken kocaman sarımı bir manxara oluştu kocaman yakınımda bir şato vardı . çok fazla kar yağıyordu ama şatonun orda hiç kar yojtu hatta güneş çıkmıştı . oysaki benim evimin önündeki yollar bile kardan kapanmıştı
    bu nedemek lütfen yorumlarmısınız

Sayfa başına git