Rüyada Şapka Görmek

Rüyada Şapka Görmek
7 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.007 kez okundu.

Rüyada şapka görmek, yönetme olarak yorumlanır. Rüyada şapka gören kişi bir yerde yöneticilik yapacaktır. İş yerinde sorumlu olarak iş arkadaşların sizi lider seçebilir. Arkadaşlarınız arasında konuşularak siz plan yapacak kişi olarak seçilebilirsiniz. Bir grubun yöneticiliğini yapacağınız bir dönem. Kişi bir grubu yönetecek bunda başarılı olacaktır. Bu dönemde liderlik ruhunuz kabarabilir.

Rüyada Şapka Takmak

İzzet, iffet olarak yorumlanır. Kişi bu dönemde dürüstlüğe çok önem verebilir. Dürüst bir tavır takınılacağı anlamına gelir. Bu dönemde yanlış giden bir şeylere karşı çıkılabilir. Beklenmedik tepkiler verilebilir. Ayrıca kişi yanlış olan her şeyi düzeltmeyi seçecektir. Dürüst olanın kazanacağı düşüncesinin ön planda olduğu bir dönemi işaret eder.

Rüyada Şapka Çıkarmak

Makam sahibi olmak anlamına gelir. Kişi büyük sorumluluklara geçiş yapacaktır. Bulunduğu işin daha yoğun olduğu başka bir departmanda sorumluluk alınabilir. Evde söz hakkımızın çoğaldığı bir dönemde olabiliriz. İtibar görülecek güzel bir dönemi işaret eder. Ayrıca kişinin kısa dönemlik bir güç kazanacağına işaret eder. Kişi, resmi bir yerde işe başlayabilir ya da önemli bir mevkiden iş teklifi alabilir. Gelirinizin artacağını ve bu sayede rahat bir yaşam süreceğinizi gösterir. Aynı zamanda kişi, mal ve para kaybına uğrayabilir.

Rüyada Şapka Aramak

Bu rüya, hayırlara vesile eden rüyalar arasında yer alır. Kişinin, parlak fikirleri ile başarı elde etmesi ve itibar ve kazancının artacağı anlamına gelir. Aynı zaman da, rüyayı gören kişinin her iş için emek verdiğini, çabaladığını ifade eder. Bu emekler, çabalar ve çalışmalar sonuçsuz kalmayacak ve kişi bunların mükafatını fazlası ile alacak şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Şapka Satın Almak

Kişinin hayatında yepyeni sayfalar açılacağı, mutlu ve güzel bir dönemin habercisidir. Bu dönem, kişiye çok büyük başarılar sağlayacaktır. Böylece kendi için iyi olacağı gibi çevresine de fayda sağlayacaktır. Aynı zamanda bu rüya, eğer kişinin kendisinde ya da çevresinde bir hastalık söz konusu ise şifa bulmaya, hastalıktan kurtulmaya, sağlığa işaret eder.

Rüyada Şapka Bulmak

Hayırlı, iyi ve makbul olan bir rüyadır. Kişinin hiç ummadığı bir anda çok sevineceği, mutluluk gözyaşları dökeceği, tabir yerinde ise ayaklarının yerden kesileceği bir olay yaşayacağına ya da haber alacağına delalet eder. Bu rüya, finansal anlamda var olan problemlerin ve sıkıntıların beklenmedik bir şekilde çözüme kavuşacağına ve gelirde artışa da yorulur.

Rüyada Şapka Hediye Etmek

Öncelikle rüya, kişinin temiz niyeti, iyi kalpliliği ve yüce gönüllüğüne delalet eder. Rüya sahibinin girdiği ve gireceği işlerden hayırlı sonuçlar elde edeceği ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına yorulur. Kişinin yeni bir dostluk kuracaktır. Bu dostluk samimi duygular ile ilerleyecek ve ömür boyu devam edecek bir ahbaplık olacaktır. Birine verilecek güzel ve hayırlı bir haberi de ifade eder.

Rüyada Şapka Seçmek

Hayata dair iyi düşünülmesi ve doğru kararlar alınması gereken konulara işaret eder. Kişi için uyarıcı nitelikte bir rüyadır. Bir başka yoruma göre ise rüyada şapka seçmek, rüyayı gören kişinin kararsızlığını, iç dünyasında yaşadığı çelişkileri de ifade eder. Ancak, kişi doğru kararlarda bulunarak kendisi ve çevresi için hayırlı olacak işler yapacaktır.

Rüyada Şapka Yıkamak

Hayırlara yorumlanan rüyalar arasındadır. Kişinin dert, sıkıntı, sorun ve varsa bunalım ya da hastalıklarından arınacağına, kurtulacağına delalet eder. Huzurun hakim olduğu, sakin, sevgi ve mutluluk dolu günlerin geleceğini müjdeler. Emekle, çaba göstererek yaptığı eylemler sonucunda kişi, kendini fazlasıyla iyi hissedecektir. Bu rüya, manen rahatlamak ve esenlik bulmak manalarını da taşırmak

Rüyada Şapka Dükkanı

Rüya sahibinin geçimine ve aynı zamanda geçim kaynaklarına yorumlanır. Sahip olunan mal ve mülklerde yaşanacak olumlu değişiklere tabir olunur. Bununla birlikte ticari hayatı işaret eder. Ticarette başarı ve itibar elde edilebileceği bunun için daha çok çalışmak ve çabalamak gerektiği tabir olunur. İş hayatında yaşanacak gelişmeler de bu rüyanın yorumları arasındadır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git