Rüyada Şapka Görmek

Rüyada Şapka Görmek
7 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 759 kez okundu.

Rüyada şapka görmek, yönetme olarak yorumlanır. Rüyada şapka gören kişi bir yerde yöneticilik yapacaktır. İş yerinde sorumlu olarak iş arkadaşların sizi lider seçebilir. Arkadaşlarınız arasında konuşularak siz plan yapacak kişi olarak seçilebilirsiniz. Bir grubun yöneticiliğini yapacağınız bir dönem. Rüyada şapka gören kişi bir grubu yönetecek bunda başarılı olacaktır. Bu dönemde liderlik ruhunuz kabarabilir.

Rüyada Şapka Görmek Ne Anlama Gelir ?rüyada şapka

Rüyada şapka görmek, izzet, iffet olarak yorumlanır. Rüyada şapka gören kişi bu dönemde dürüstlüğe çok önem verebilir. Rüyasında şapka giydiğini görmek dürüst bir tavır takınılacağı anlamına gelir. Bu dönemde yanlış giden bir şeylere karşı çıkılabilir. Beklenmedik tepkiler verilebilir. Rüyada şapka giyen kişi yanlış olan her şeyi düzeltmeyi seçecektir. Dürüst olanın kazanacağı düşüncesinin ön planda olduğu bir dönemi işaret eder.

Rüyada Şapka Görmek Ne Demek ?

Rüyada şapka, rüyada makam sahibi olmak anlamına gelir. Rüyada şapka çıkaran kişi büyük sorumluluklara geçiş yapacaktır. Bulunduğu işin daha yoğun olduğu başka bir departmanda sorumluluk alınabilir. Evde söz hakkımızın çoğaldığı bir dönemde olabiliriz. İtibar görülecek güzel bir dönemi işaret eder. Rüyada şapkayı alıp kaçan kişi kısa dönemlik bir güç kazanacağına işaret eder. Rüyasında şapka giydiğini gören bir kişi, resmi bir yerde işe başlayabilir ya da önemli bir mevkiden iş teklifi alabilir. Şapka sembolü, gelirinizin artacağını ve bu sayede rahat bir yaşam süreceğinizi gösterir.  Rüyada şapkasının yandığını gören bir kişi, mal ve para kaybına uğrayabilir.

Rüyada Şapka

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada şapka görmenin anlamı ve şapka rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git