Rüyada Sandalye Görmek

Rüyada Sandalye Görmek
15 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.779 kez okundu.

Rüyada sandalye görmek, sağlam temeller atılmış, başarılı bir işe adım atılacağına işaret etmektedir. Sandalye görmek, bir işte başarılı olmak, bir işte yükselmek ya da tez zamanda nikah masasına oturulacağına delalettir. Sandalye görmek, rüya sahibinin eşeğini sağlam kazığa bağlayarak güvenli ve dikkatli adımlar atacağı ve sonucunda da büyük başarılar yakalayacağı bir iş hayatının göstergesidir.

Rüyada Sandalye Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada sandalye

Rüyada sandalye görmek ve kişinin bir sandalye üzerinde oturduğunu görmek, hayırlı bir kısmet ile kısa bir süre içerisinde rüya sahibinin evleneceğini gösterir. Rüyada sandalye taşıdığını görmek, emin adımlar ile hedeflerinize yaklaşacağınızı ve sonucunda amacınıza ulaşacağınızı gösterir. Saldalye sildiğinizi görmek, ferahlığa, mutlu ve huzurlu günlere yaklaşıldığının göstergesidir. Sandalyenin kırıldığını ya da parçalandığını görmek, üzüntü ve kedere beklenmedik ani bir problemin oluşabileceğine işaret etmektedir.

Rüyada Sandalye Görmek Ne Demek ?

Rüyada sandalye genellikle bolluk, ferahlık, hayırlı bir kısmet ve başarıya işaret etmektedir. Sandalye ve masa görmek, önemli bir mevkide yeni bir işe başlangıcın göstergesi olarak bilinir. Görülen sandalye temiz ve parlak ise işinizde çok büyük başarılar kazanabileceğiniz, önemli kişilerden güzel övgüler kazanabileceğiniz ve sonunda bol kazanca sahip olacağınızın göstergesidir. Rüya sahibi eğer çalışmıyorsa, çok seveceği güzel bir işe başlayacağının simgesidir. Rüyada sandalyenin üzerine çıkıldığını görmek, bulunduğunuz mevkiden daha yüksek bir mevkiye terfi edebileceğiniz anlamına gelmektedir. Bu yüzden rüyada sandalye görmek genellikle iyi yorumlanır. Bekar biri sandalyede oturduğunu görmüşse yakın bir zamanda nikah masasına oturacağına işaret etmektedir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git