Rüyada Salyangoz Görmek

Rüyada Salyangoz Görmek
2 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.797 kez okundu.

Rüyada salyangoz görmek, mutlu bir haber olarak yorumlanır. Rüyada salyangoz gören kişi yakın zamanda mutlu bir haber alacaktır. Beklediği bir haber olabilir yada aniden gelişecek bir haber olabilir. Sevdiğiniz bir arkadaşınız size mutlu bir haber verebilir. Aile bireylerinden biri sizi mutlu edecek bir haberi sizinle paylaşabilir. Güzel günlerin sizi beklediğine işaret eder. Hayra yorulur. Rüya sahibinin etrafına karşı cömert biri olduğuna bu cömertlikle ihtiyacı olanlara yardım ettiğine ve sık sık sadaka verdiğine işarettir. Bunun yanında bu kişi herkesin duasını aldığı için kendi rızkı da sürekli artar ve evinden bereket eksik olmaz.

Rüyada Salyangoz Toplamak

Yeni bir şehri görecektir. İş dolayısıyla başka bir şehre gitmek zorunda kalabilirsiniz. Farklı bir şehirde yaşayan biriyle duygusal yakınlaşma hissedebilir ve onu görmek için başka şehre yolculuk yapabilirsiniz. Üniversiteyi kazanıp başka şehirde yaşamaya başlayabilirsiniz.

Bazı rüya tabircilerine göre ise, alınan çok hayırlı ve başarılı kararlar ile iş yaşamının zamanla iyileşeceğine, maddi açıdan başarıdan başarıya koşulacağının göstergesidir. Aynı zamanda eş, dost ya da yakın akrabalar ile yapılacak olan bir ortaklığı ve sonucunda kısmetli projeler olacağını da gösterir. Rüyayı gören kişi bekar ise hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceği de söylenir.

Rüyada Salyangoz Yemek

Kişinin iş değişikliği yapacağı anlamına gelir. Yaptığı işe devam edebilir yada bambaşka bir sektörde çalışma kararı alabilir. Kişi hayatında farklılık yaratmak ve hayatında radikal değişiklikler yapmak isteyecektir. Yaptığı işi değiştirme kararı alabilir. Kişinin ciddi bir hastalığı bulunuyorsa en yakın zaman içinde bu hastalığından kurtulacak ve kesin olarak iyileşecektir. Salyangoz, şifa ve sıhhat anlamına da gelir. Aynı zamanda, yeniliklerin habercisi, hastalıkların iyileştiğinin göstergesi ve işlerin yoluna girdiğinin habercisi olabilir. Genel olarak hayatınızda sıkıntı ve zorlukların azalacağının ve rahata edeceğinizin göstergesidir.

Rüya sahibi için olumsuz anlam taşısa da altındaki derinlik bakımından hayatındaki gelişmeleri hayırlı bir şekilde neticelendireceğine işaret eder. Kişi, yakın zamanda sorun yaşadığı bir kişi ile konuşma yapacak ve problemlerini çözecek, ardından hayatındaki refah seviyesinin yükseleceği söylenebilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git