Rüyada Salyangoz Görmek

Rüyada Salyangoz Görmek
2 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.494 kez okundu.

Rüyada salyangoz görmek, mutlu bir haber olarak yorumlanır. Rüyada salyangoz gören kişi yakın zamanda mutlu bir haber alacaktır. Beklediği bir haber olabilir yada aniden gelişecek bir haber olabilir. Sevdiğiniz bir arkadaşınız size mutlu bir haber verebilir. Aile bireylerinden biri sizi mutlu edecek bir haberi sizinle paylaşabilir. Güzel günlerin sizi beklediğine işaret eder. Rüyada salyangoz görmek hayra yorulur.

rüyada salyangoz görmek

Rüyada salyangoz görmek, yeni şehir görmek anlamına gelir. Rüyada salyangoz toplayan kişi yeni bir şehri görecektir. İş dolayısıyla başka bir şehre gitmek zorunda kalabilirsiniz. Farklı bir şehirde yaşayan biriyle duygusal yakınlaşma hissedebilir ve onu görmek için başka şehre yolculuk yapabilirsiniz. Üniversiteyi kazanıp başka şehirde yaşamaya başlayabilirsiniz.

Şş değişikliği olarak yorumlanır. Rüyada salyangoz yediğini gören kişi iş değişikliği yapacaktır. Yaptığı işe devam edebilir yada bambaşka bir sektörde çalışma kararı alabilir. Rüyada salyangoz yiyen kişi hayatında farklılık yaratmak ve hayatında radikal Değişiklikler yapmak isteyecektir. Yaptığı işi değiştirme kararı alabilir. Kişinin ciddi bir hastalığı bulunuyorsa en yakın zaman içinde bu hastalığından kurtulacak ve kesin olarak iyileşecektir. Salyangoz, şifa ve sıhhat anlamına da gelir. Aynı zamanda bu sembol, yeniliklerin habercisi, hastalıkların iyileştiğinin göstergesi ve işlerin yoluna girdiğinin habercisi olabilir. Genel olarak hayatınızda sıkıntı ve zorlukların azalacağının ve rahata edeceğinizin göstergesidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git