Rüyada Salyangoz Görmek

Rüyada Salyangoz Görmek
2 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.950 kez okundu.

Rüyada salyangoz görmek, mutlu bir haber olarak yorumlanır. Beklediği bir haber olabilir yada aniden gelişecek bir haber olabilir. Sevdiğiniz bir arkadaşınız size mutlu bir haber verebilir. Aile bireylerinden biri sizi mutlu edecek bir haberi sizinle paylaşabilir. Güzel günlerin sizi beklediğine işaret eder. Hayra yorulur. Rüya sahibinin etrafına karşı cömert biri olduğuna bu cömertlikle ihtiyacı olanlara yardım ettiğine ve sık sık sadaka verdiğine işarettir. Bunun yanında bu kişi herkesin duasını aldığı için kendi rızkı da sürekli artar ve evinden bereket eksik olmaz.

Bu dönemlerde bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Bu zorluklara aynı güçte direneceksiniz, pes etmeyeceksiniz. Kendinizi güçlü hissedeceğinize işaret eder. Kişi gücünün farkında olacaksınız ve güçlü tavırlar sergileyeceksiniz. Devlet kuruluşundan beklediğiniz bir haber varsa yakınlarda onun ilgili bir evrak alabilirsiniz. Umut ile beklediğiniz bir olayın sonucu yakında size ulaşacaktır. Devlet kurumundan evraklarla uğraşabilirsiniz.

Hiç beklenmedik bir anda iş ya da sosyal yaşamınızda sürpriz gelişmelerle karşılaşacağınız, uzak bir yerden yakın vadede sevinçli haberler alacağınız ve yakın zamanda kendinizi çok şanslı hissedeceğiniz yeni bir döneme giriş yapacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Salyangoz Toplamak

Yeni bir şehri görecektir. İş dolayısıyla başka bir şehre gitmek zorunda kalabilirsiniz. Farklı bir şehirde yaşayan biriyle duygusal yakınlaşma hissedebilir ve onu görmek için başka şehre yolculuk yapabilirsiniz. Üniversiteyi kazanıp başka şehirde yaşamaya başlayabilirsiniz.

Bazı rüya tabircilerine göre ise, alınan çok hayırlı ve başarılı kararlar ile iş yaşamının zamanla iyileşeceğine, maddi açıdan başarıdan başarıya koşulacağının göstergesidir. Aynı zamanda eş, dost ya da yakın akrabalar ile yapılacak olan bir ortaklığı ve sonucunda kısmetli projeler olacağını da gösterir. Rüyayı gören kişi bekar ise hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceği de söylenir.

Rüyada Salyangoz Yemek

Kişinin iş değişikliği yapacağı anlamına gelir. Yaptığı işe devam edebilir yada bambaşka bir sektörde çalışma kararı alabilir. Kişi hayatında farklılık yaratmak ve hayatında radikal değişiklikler yapmak isteyecektir. Yaptığı işi değiştirme kararı alabilir. Kişinin ciddi bir hastalığı bulunuyorsa en yakın zaman içinde bu hastalığından kurtulacak ve kesin olarak iyileşecektir. Salyangoz, şifa ve sıhhat anlamına da gelir. Aynı zamanda, yeniliklerin habercisi, hastalıkların iyileştiğinin göstergesi ve işlerin yoluna girdiğinin habercisi olabilir. Genel olarak hayatınızda sıkıntı ve zorlukların azalacağının ve rahata edeceğinizin göstergesidir.

Rüya sahibi için olumsuz anlam taşısa da altındaki derinlik bakımından hayatındaki gelişmeleri hayırlı bir şekilde neticelendireceğine işaret eder. Kişi, yakın zamanda sorun yaşadığı bir kişi ile konuşma yapacak ve problemlerini çözecek, ardından hayatındaki refah seviyesinin yükseleceği söylenebilir.

Rüyada Salyangoz Öldürdüğünü Görmek

Hayatınızdaki sıkıntıda olduğunuz bazı günlerin sona erip güzel olan günlerin size yaklaşmakta ve hatta yakın olduğuna işaret etmektedirler. Sağlıklı ve mutlu günlerinizin çok yakında olduğu anlamlarına da gelmektedir ve ayrıca sıkıntıda olduğunuz bu günlerinizin yakın zamanda son bulup tekrar eski mutlu ve huzurlu hayatınıza geri döneceğiniz anlamlarına da gelmektedir. Size gelecek olan hayırlı ve sevindirici haberlere işarettir. Mutluluk günleriniz kapıda ve bu mutluluk çift bir mutluluk olacak. Hayatınızda değerli bulduğunuz bir takım insanlar sizin için daha çok anlam taşımaya başlayacak. Sevdiğiniz insanlarla daha çok vakit geçirip onlarla eğlenmeniz sizin için tavsiye edilen şeylerin arasındadır. Bu mutluluk haberlerine karşı hazırlıklı olun.

Rüyada Kabusuz Salyangoz Görmek

Helal ve bol kazancın göstergesidir. Bekarlar için evlenmeye işarettir. Bekar erkekler için hayırlı, kendilerine uygun bir eş bulmaya ve hayırlı evlatlara sahip olmaya; bekar kadınlar içinse ahlaklı, dürüst ve kazancı bol olan bir erkekle tanışıp kısa zaman içinde dünya evine girmeye dalalettir.

Rüya sahibinin ilerleyen zaman içerisinde bolca kazanç elde edip varlık sahibin olacağına delalettir. Kimi yorumcular ise bu rüyayı rüya sahibinin insanların hayrına işler yapıp elde edeceği başarılar sayesinde çevresinin gözünde yüksek bir yer edineceği şeklinde yorumlarlar. Bazı yorumlara göre ise rüya sahibinin ev hayatında kendisini mutlu edecek bir gelişme yaşanacağına ve çevresindekilerin de bu gelişme ile heyecanlanacağına işaret eder.

Rüyada Salyangoz Kabuğu Görmek

Rüya sahibinin uzun süredir üzerinde büyük emek harcadığı, bedenen ve manen çalıştığı işlerinden taraf büyük bir kazanç elde edeceğine, bu kazancı hayırlı yollarla Allah uğruna harcayacağına ve bu sayede işlerden elde ettiği kazancının artıp kişinin ilerleyen zaman içerisinde zenginleşmesine, yeni ve verimli işler alacağına, iş dünyasında adının ivme kazanacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin son zamanlarda hayatında yaşadığı sorunlardan dolayı bir alim veya bir din adamı ile tanışacağına ve bu sayede hayatının değişip, kolaylaşıp kendisinin dini anlamda daha iyi bir noktaya geleceğine, dini anlamda yeni birçok bilgi edineceğine, hem ahiret hem de dünya hayatında huzura kavuşacağına, işaret eder.

Rüya sahibinin hayırlı bir evlada sahip olacağına ya da evlatlarının bir araya gelip asker uğurlayacağına veya evlenme isteğinde bulunacağına, evlatlardan birinin memuriyete atanacağına ve bu nedenle evden ayrılmak zorunda kalacağına işaret eder. Kimi yorumculara göre ise rüyayı gören kişinin uzun bir ömrü olacağına ve bu ömrü hayırlı geçireceğine işaret ederler.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git