Rüyada Sakal Görmek

Rüyada Sakal Görmek
17 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.122 kez okundu.

Rüyada sakal görmek, bir makama ulaşmak olarak yorumlanır. Sakal gören kişi bir makama ulaşacaktır. Bu çevresi tarafından itibar kazanmak olarak da yorumlanır. Eğer rüyayı gören kişi iş ortamında ise iş arkadaşları tarafından takdir edilebilir ve örnek gösterilebilir. Aile içi ilişkilerde de sözleriniz çok önemsenebilir ve karar almada bu sözler dikkate alınabilir.

Rüyada Sakal Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada sakal

Rüyada sakal görmek, saygı görmek anlamına gelir. Rüyasında sakal uzatan kişi ve onu bol bol elleyen kişi çevresi tarafından saygı görecektir. Eğer rüyayı gören evli ise eşinden ya da çocuklarından saygı görebilir. Düşünceleri önemsenebilir ve uygulanabilir. Bu aralar düşüncelerini çevrenizdekilerle paylaşmayı unutmayın ve çekinmeyin. Bu dönemde her söylediğiniz saygı görebilir ve onaylanabilir.

Rüyada Sakal Görmek Ne Demek ?

Rüyada sakal, evlilik olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişi bekarsa yakın zamanda evlenecektir ayda evlenme kararı alacaktır. Ani bir kararla evlenebilir. Evlilik fikrinden uzak olan biri bile bu dönemde fikir değiştirecek ve evlenmek için adımlar atacaktır. Rüyada gür bir sakal gören kişi, eğer çalışıyorsa makamında yükselir ve hem mal hem de gelir olarak artış yaşayacaksınız demektir. Rüyasında bir kadında sakal olduğunu gören bir kişi hayatında çok şaşıracağı değişikler yaşayacak demektir. Aynı zamanda sakal sembolü, iyi bir aileye sahip olacaksınız ve aileniz sayesinde kendinizi çok güçlü hissedeceksiniz demektir. Yolunmuş ve kötü olmuş bir sakal görmek ise işlerinizin bir süre bozulacağını gösterir.

Rüyada Sakal

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sakal görmenin anlamı ve sakal rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git