Rüyada Şahin Görmek

Rüyada Şahin Görmek
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.033 kez okundu.

Rüyada şahin görmek, mal, kısmet, mülk olarak yorumlanır. Uzun zamandır almak istediği bir malı alabilir. Aynı zamanda bir kısmet olarak yorumlanır. Kişi eğer bekar biriyse hayırlı biri ile tanışacaktır. Kısmeti ayağına kadar gelecektir ona da sadece fark etmek kalacaktır. Kişi bir ev ya da bir araba satın olabilir.

Rüya sahibinin de hayatında büyük değişiklikler yapılacağını ifade eder. Bu rüyada daha önce denenmemiş tecrübeleri yaşayıp bunlardan olumlu sonuçları çıkaracağı yönünde haberler verir. İş hayatında ciddi bir sıkıntı ile baş edemeyecek seviyede ise veya sahibi kısa zaman içerisinde bu sıkıntıdan kurtulacağı ve iş hayatında daha kolay yükselebileceği yönünde anlamı çıkarabilir. Olumsuz olarak örnek vermek gerekirse rüyasında pişman olduğunu gören bir kişinin bu rüya sonrasında kötü bir problemle karşılaştığı ve rahatının bozulacağı şeklinde yorumlanabilir. Yoğun çalışma sonrası kazanılan ödülün değerinin daha yüksek olacağına işaret eder. Aile yaşamında değişikliklere işaret eden bu rüyada rüya sahibi başka bir şehre taşınmanın daha mantıklı olduğu anlamını çıkarabilir. Kısa süre içerisinde duyulacak iyi habere işaret eder. Uzaktaki yakın akrabalara kavuşacağına işaret eder. Ticari getirisinin yüksek olduğu bir iş alanı seçeceğine işaret eder. Yaptığı işlerle görülmesi gereken rüya sahibi bu işlerin üzerine giderek daha da büyük hale getirmesine sebebiyet verecektir.

Rüyada Şahinin Uçtuğunu Görmek

Evlat olarak yorumlanır. Kişi evladıyla ilgili konulara yoğunlaşır. Aynı zamanda kişi evladıyla bol bol vakit geçirir. Eğer evladınız yoksa yakın zamanda evlat sahibi olabilirsiniz ya da evlat sahibi olma isteği de duyabilirsiniz. Evladı olanlar evlatlarının eğitimiyle, sağlığıyla, dersleriyle ilgilenebilirler ve onlara bu konuda yardımcı olabilirler.

Rüyada Şahinin Saldırması

Yönetici olarak yorumlanabilir. Kişi patronuyla alakalı konulara yoğunlaşabilir. Patronuyla bir seyahate gidebilir. Bir işle alakalı toplantı yapabilir. Bir konu üzerinde fikir alışverişi yapılabilir. Bu dönemde patronla iyi ilişkiler kurulması gerekir. Kişi için, güçlenecek ve kendisinden mertebece yüksek olan birisinden bir destek görecek demektir. Ölü şahin ise, kişi güç ve itibar kaybedecek demektir. Ayrıca kişi, çalıştığı işte başarıyı yakalayıp hayalini kurduğu düzeye ulaşacak ve kendi ekonomik özgürlüğünü sağlayacak demektir.

Rüyada Şahin Beslemek

Kudret ve kuvvet bulmaya işaret eder. Rüya sahibi, kaybettiği gücü kuvveti tekrar kazanacaktır. Şahin beslemek rüyası bir başka yoruma göre yüksek dereceden bir memuriyeti de müjdeler. Haklı olunan durumlarda hakkını aramaya, hakkı yenilen durumlarda ise hakkını geri almaya delalet eder. Kişi fakirlik yaşıyorsa zenginlik yaşayacağına, geçim sıkıntısı varsa bu sorunun ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada Şahin Sevmek

Rüyayı gören kişinin yakın çevresinde dostane olmayan, kıskanç kimselerin var olduğunu gösterir. Kişi, bu kötü niyetli insanları iyi niyeti ile alt edecek, yenecek ve onlara karşı galip gelecektir. Bu kimseler ona zarar veremeyecek demektir. Bazı yorumculara göre bu rüya, belirli hedeflere ulaşılacağı ve umulmadık fırsatlar elde edileceği manası taşımaktadır. Bir yoruma göre bu rüya, iyi niyetin karşılık görmesidir.

Rüyada Şahin Öldürmek

Zorlukların, sorunların ve çözümsüz durumların sona ereceğine yorulur. İş hayatında bir terfi ya da ticari hayatta büyük bir başarıdır. Uyarıcı nitelikte bir rüyadır. Kişinin çevresinde kötülük düşünen kimselerin olduğu ve rüya sahibinin dikkatli olması gerektiğine işaret eder. Kişinin düşmanlarını yenebilme gücü vardır. Rüya sahibi, yapılacak kötülüğe engel olacak, kendisine zarar gelmesine izin vermeyecektir.

Rüyada Şahin Yakalamak

Bu rüya, kişinin ya da çevresinde hasta olan birinin sağlığın kavuşacağına, şifa bulacağına delalet eder. Bazı yorumculara göre rüyayı gören kişi, kendi için çok önemli bir fırsat yakalayacak manası taşır. Bu fırsat kişinin hayatında çok güzel gelişmelere vesile olacaktır. Bir diğer yoruma göre bir işe girileceği ve bu işte çok büyük başarılar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada Şahin Sesi Duymak

Müjdeli, güzel haberlerin çok yakında kişiye ulaşacağını delalet eder. Alınan bu haberlerle kişi sevinecek ve mutlu olacak demektir. Eğer, kişinin gönül ilişkisi varsa o kişiden gelecek haberlere işaret eder. Rüyada duyulan ses hoşa gidiyorsa mutluluk ve esenlik, ses hoşa gitmiyorsa ufak tefek dedikodular ve doğru olmayan söylemler duyarak huzursuz olmak manası taşır.

Rüyada Şahin Yavrusu Görmek

Henüz gerçekleşmemiş ve gerçekleşmesi için zaman gerektiren istek, hedef, kariyer anlamlarını taşır. Kişinin biraz daha sabırlı olması ve çalışıp çabalaması gerektiğini gösterir. Sabrın sonunda mükafatı da büyük olacaktır. Elde edilecek büyük bir menfaatin olduğuna da işaret eden bir rüyadır. Bu rüya kişinin iç dünyasını da anlatır. Rüya sahibinin çocuk ruhlu olduğunu gösterir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git