Rüyada Şahin Görmek

Rüyada Şahin Görmek
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 800 kez okundu.

Rüyada şahin görmek, mal, kısmet, mülk olarak yorumlanır. Şahin gören kişi  bir mala sahip olabilir. Uzun zamandır almak istediği bir malı alabilir. Şahin görmek, aynı zamanda bir kısmet olarak yorumlanır. Rüyasında şahin gören kişi eğer bekar biriyse hayırlı biri ile tanışacaktır. Kısmeti ayağına kadar gelecektir ona da sadece fark etmek kalacaktır. Rüyada şahin gören kişi bir ev ya da bir araba satın olabilir.

rüyada şahin

Rüyada şahin görmek, evlat olarak yorumlanır. Şahinin uçtuğunu gören kişi evladıyla ilgili konulara yoğunlaşır. Rüyada şahin gören kişi evladıyla bol bol vakit geçirir. Eğer evladınız yoksa yakın zamanda evlat sahibi olabilirsiniz ya da evlat sahibi olma isteği de duyabilirsiniz. Evladı olanlar evlatlarının eğitimiyle, sağlığıyla, dersleriyle ilgilenebilirler ve onlara bu konuda yardımcı olabilirler.

Rüyada şahin yönetici olarak yorumlanabilir. Rüyasında şahinin kendisine saldırdığını gören kişi patronuyla alakalı konulara yoğunlaşabilir. Patronuyla bir seyahate gidebilir. Bir işle alakalı toplantı yapabilir. Bir konu üzerinde fikir alışverişi yapılabilir. Bu dönemde patronla iyi ilişkiler kurulması gerekir. Şahin gören bir kişi, güçlenecek ve kendisinden mertebece yüksek olan birisinden bir destek görecek demektir. Rüyasında ölmüş bir şahin gören kimse, güç ve itibar kaybedecek demektir. Rüyasında şahin gören bir kişi, çalıştığı işte başarıyı yakalayıp hayalini kurduğu düzeye ulaşacak ve kendi ekonomik özgürlüğünü sağlayacak demektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git