Rüyada Saç Görmek

Rüyada Saç Görmek
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 973 kez okundu.

Rüyada saç görmek, üzüntü ve keder olarak yorumlanır. Rüyada saç gören kişi keder ve elem içinde olabilir. Saç gören kişi eğer uzun bir saç gördüyse üzüntülü ve zorlu uzun bir döneme girdiğine işaret eder. Eğer uzun saç gördüyseniz ve ona dokunduysanız üzüntülü bir olay olacağına ve bundan etkileneceğinize dalalettir. Sabırlı ve sakin olmak gerekir.

Rüyada Saç Kesmek

Zor zamanlar olarak yorumlanır. Kişi bu zorlu günlerden kurtulmak isteyecektir. Ayrıca kişi başkasının acısına ortak olacak demektir. Onunla bu zorlu zamanda vakit geçirecektir ve o kişiye yardımcı olacaktır. Aynı zamanda kişi birçok kişinin üzüleceği bir olayın ortasında kalacaktır.

Rüyada Saç Kestirmek

Üzücü bir olay olarak yorumlanır. Böyle bir durumda sakin ve ılımlı olmak gerekir. Kesilmiş saçlar, kişi üzücü olaylar arasında kalacaktır ve kendini çaresiz hissedecek demektir. Olumlu düşünerek duruma şükrederek bu zor günler atlatılacaktır. Bakımlı, canlı ve gür saç ise kişi, bolluk ve bereket dolu bir döneme girecek demektir. Fakat dağınık ve bakımsız bir saç genel olarak üzüntü ve kedere delalet eder. Bu rüya çoğu zaman sıkıntılı bir dönem içine gireceğinizi gösterir. Aynı zamanda bir uyarı niteliği de taşır. Bu dönemde yapacağınız davranışlara daha çok dikkat etmelisiniz.

Rüyada Ağzından Saç Çıkarmak

Genellikle kişinin içindeki ve çevresindeki sıkıntılardan kurtulacağına ve huzura ereceğine işaret edilir. Önüne tüm sorunlarını halledebileceği ve ömrünün geri kalanını huzur içerisinde geçireceği anlaşılır. Ancak önüne çıkacak bu fırsatları iyi değerlendirirse bu olumlu sonuçlara ulaşabilir. Bu yüzden, bu dönemde alacağınız kararlara dikkat etmeli ve çevrenizde güvendiğiniz insanların fikrini de almalısınız. Çünkü hayatınızın seyri bir anda değişebilir, bu verdiğiniz kararlar doğrultusunda.

Rüyada Saç Yutmak

Miktarına orantılı olarak, kişi dert, hastalık ve çevresinde gelişen risklerden kurtulabilir. Bu günlerde almış olduğunuz kararların olumsuz sonuçlar doğuracağına işaret eder. Kendinize ve çevrenizde gelişen olaylara duyarsız kalırsanız hayatınız bir anda alaşağı olabilir ve çevrenizde gelişen tüm risklere karşı savunmasız bir hale gelebilirsiniz. Ayrıca sağlığınıza dikkat etmezseniz ciddi derecede olmasa bile uzun süreli bir hastalığa yakalanabilirsiniz. Bunun bir başka yorumu da şöyledir : “ Çevrenizdeki kem gözlü ve kötü niyetli insanlar tarafından ihanete uğrayabilir ve hakkınızda çıkacak olan haksız dedikoduların önüne geçemeyebilirsiniz.” Özetle bu rüyadan sonra çok tutarlı ve dikkatli olmaya özen göstermelisiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git