Rüyada Saç Görmek

Rüyada Saç Görmek
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 730 kez okundu.

Rüyada saç görmek, üzüntü ve keder olarak yorumlanır. Rüyada saç gören kişi keder ve elem içinde olabilir. Saç gören kişi eğer uzun bir saç gördüyse üzüntülü ve zorlu uzun bir döneme girdiğine işaret eder. Eğer uzun zaç gördüyseniz ve ona dokunduysanız üzüntülü bir olay olacağına ve bundan etkileneceğinize dalalettir. Sabırlı ve sakin olmak gerekir.

Rüyada Saç Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada saçlar görmek

Rüyada saç görmek, zor zamanlar olarak yorumlanır. Saçını kestiğini gören kişi bu zorlu günlerden kurtulmak isteyecektir. Rüyasında başkasının saçını kesen kişi başkasının acısına ortak olacaktır. Onunla bu zorlu zamanda vakit geçirecektir ve o kişiye yardımcı olacaktır. Rüyasında saçlar gören kişi birçok kişinin üzüleceği bir olayın ortasında kalacaktır.

Rüyada Saç Görmek Ne Demek ?

Rüyada saçlar üzücü bir olay olarak yorumlanır. Rüyada bir sürü saç gören kişi birkaç üzüntülü olay yaşayacaktır. Böyle bir durumda sakin ve ılımlı olmak gerekir. Kesilmiş saçlar gören kişi üzücü olaylar arasında kalacaktır ve kendini çaresiz hissedecektir. Olumlu düşünerek duruma şükrederek bu zor günler atlatılacaktır. Rüyasında bakımlı, canlı ve gür saç gören bir kişi, bolluk ve bereket dolu bir döneme girecek demektir. Fakat dağınık ve bakımsız bir saç genel olarak üzüntü ve kedere delalet eder. Bu rüya çoğu zaman sıkıntılı bir dönem içine gireceğinizi gösterir. Aynı zamanda bu rüya bir uyarı niteliği de taşır. Bu dönemde yapacağınız davranışlara daha çok dikkat etmelisiniz.

Rüyada Saç

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada saç görmenin anlamı ve saç rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git