Rüyada Sabun Görmek

Rüyada Sabun Görmek
18 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.157 kez okundu.

Rüyada sabun görmek, arınmak temizlenmek olarak yorumlanır. Sabun gören kişi kötü işlerden vazgeçecektir. Yanlış olduğunu bildiğiniz bir işten vazgeçebilirsiniz. Pişmanlık duygusunun fazla olacağı bir dönemdesiniz. Rüyada sabun gören kişi pişmanlık duyacağı hareketlerden vazgeçer ve yeni bir başlangıç yapma isteği oluşabilir. Yeni başlangıçlar size iyi gelecek.

Rüyada Sabun Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada sabun

Rüyada sabun görmek, yardımcı olmak olarak yorumlanır. Rüyasında birinin elini sabunla temizlediğini gören kişi birine yardımcı olmak isteyecektir. Kötü olaylar içinde olan bir tanıdığınıza yardım etmek isteyeceksiniz. Onunla konuşmak isteyeceksiniz ve bu yoldan vazgeçirmek için çaba harcayacaksınız.  Onun iyi olması için büyük çaba göstereceksiniz.

Rüyada Sabun Görmek Ne Demek ?

Rüyada sabun yeni başlangıçlar olarak yorumlanır. Sabun gören ve sabunla elini temizleyen kişi yeni atılımlar yapma kararı alabilir. Planladığınız ama ertelediğiniz bazı planlarınızı bu dönemde hayatınıza geçirmek isteyeceksiniz. Tüm hayaller gündeme gelebilir ve en çok yapılmak istenen planların gerçekleştirilmesi için adımlar atabilir. Rüyasında kendisine bol köpüklü bir sabun sürerek temizlendiğini gören bir kişi, yaptığı tüm hataların farkına varacak ve tövbe ederek hatasını telafi etmeye çalışacaktır. Aynı zamanda bu rüya yanlış yolda olan bir insanın artık hatasını anlayarak doğru yoldan hayatına devam edeceğini ve bu sayede huzur bulacağını da gösterir. Rüyasında katı sabun gören bir kimse geçmişinde büyük hatalar yapmış olsa da özünde aslında yumuşak kalpli ve iyi bir insandır.

Rüyada Sabun

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada sabun görmenin anlamı ve sabun rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git