Rüyada Saat Görmek

Rüyada Saat Görmek
9 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 718 kez okundu.

Rüyada saat görmek, önemli bir karar alacağınız anlamına gelir. Rüyada saat gören kişi ve saatini kuran kişi bir konu hakkında önemli kararlar alacaktır. Uzun zamandır karar veremeyen bir kişi bu dönemde keskin kararlar alabilir. Hem özel hayatınızda hem iş ortamınızda karar vermekte zorlanacağınız şey bu dönemde sonlanacaktır. Kafasındaki soru işaretlerine cevaplar bulacaktır.

Rüyada Saat Görmek Ne Anlama Gelir ?rüyada saat

Rüyada saat görmek, fırsatları değerlendirmek olarak yorumlanır. Rüyada saati elinde tutan kişi bazı fırsatlar yakalayacaktır. Planda olmayan fırsatlar sizin tüm ümitsizliğinizi ortadan kaldıracaktır. Önemli olan bu fırsatları doğru değerlendirmek. Rüyada kol saati gören ve takan kişi büyük fırsatlarla karşılaşacaktır. Fırsatlar ummadığınız anda karşınıza çıkacaktır.

Rüyada Saat Görmek Ne Demek ?

Rüyada saat, sevinçli bir haber almak olarak yorumlanır. Saatin bozulduğunu gören kişi sevinçli bir haber alır. Sevdiğiniz birinden güzel bir haber alacağınız anlamına gelir. Güzel bir döneme gireceği ve güzel haberlerle mutlu olunacağı olarak yorumlanabilir. Saatin durduğunu gören kişi bazı işlerini ileri ki bir tarihe atabilir. Planlar ertelenebilir. Rüyasında saat gören bir kişi için zamanın öneminin daha da artacağı bir dönemin içine girileceğinin göstergesidir. Bu rüya her zaman, hızlı, kararlı ve pratik olmanız gereken bir zaman içinde olduğunuzu gösterir. Rüyasında saat gören bir kişi, hayatında çok büyük fırsatlar yakalayacak demektir. Aynı zamanda bu rüya yeniliklerin de habercisidir.

Rüyada Saat

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada saat görmenin anlamı ve saat rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git