Rüyada Saat Görmek

Rüyada Saat Görmek
9 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.117 kez okundu.

Rüyada saat görmek, önemli bir karar alacağınız anlamına gelir. Rüyada saat gören kişi ve saatini kuran kişi bir konu hakkında önemli kararlar alacaktır. Uzun zamandır karar veremeyen bir kişi bu dönemde keskin kararlar alabilir. Hem özel hayatınızda hem iş ortamınızda karar vermekte zorlanacağınız şey bu dönemde sonlanacaktır. Kafasındaki soru işaretlerine cevaplar bulacaktır.

Rüyada Kol Saati Takmak

Fırsatları değerlendirmek olarak yorumlanır. Kişi bazı fırsatlar yakalayacak demektir. Planda olmayan fırsatlar sizin tüm ümitsizliğinizi ortadan kaldıracaktır. Önemli olan bu fırsatları doğru değerlendirmek. Aynı zamanda kişi büyük fırsatlarla karşılaşacaktır. Fırsatlar ummadığınız anda karşınıza çıkacaktır.

Rüyada Saatin Bozulması

Sevinçli bir haber almak olarak yorumlanır. Sevdiğiniz birinden güzel bir haber alacağınız anlamına gelir. Güzel bir döneme gireceği ve güzel haberlerle mutlu olunacağı olarak yorumlanabilir. Saatin durması ise, kişi bazı işlerini ileri ki bir tarihe atabilir demektir. Planlar ertelenebilir. Ayrıca kişi için zamanın öneminin daha da artacağı bir dönemin içine girileceğinin göstergesidir. Bu rüya her zaman, hızlı, kararlı ve pratik olmanız gereken bir zaman içinde olduğunuzu gösterir. Kimi zaman da kişi, hayatında çok büyük fırsatlar yakalayacak demektir. Aynı zamanda bu rüya yeniliklerin de habercisidir.

Rüyada Saat Bulmak

Saat bulmak genelde zaman kaybedilecek işleri işaret eder. Sizin fayda getirmeyecek, başarı elde edemeyeceğiniz ve beraberinde hayal kırıklığına neden olacak fikirlerle veya planlarla zaman kaybedeceğiniz anlamı taşır. Rüyada bulunan saatin büyüklüğü, rüyanın anlamını da değiştirmektedir. Büyük saat bulmak, vaktinizin bol olduğu biz zamanda yapacağınız bir girişimden veya plandan oldukça fayda şeklinde yorumlanır.

Rüyada Saat Almak

Rüyada aldığınız saatin türüne göre rüyanızın yorumu değişiklik gösterir. Rüyada duvar saati aldıysanız; planladığınız ve gerçekleştirmek istediğiniz, özellikle resmi ve yazılı işlerinizi temsil eder. Bu işlerinizin yolunda gideceğini müjdeler. Rüyada aldığınız saat köstekli ise; imanı yüksek, kimseyi kırmayan, kıymet bilen, eşine ve dostlarına bağlı, yaptığı her şeyde sorumluluk sahibi biri olduğunuzu gösterir.

Rüyada Saat Takmak

Her şeyi zamanında yaptığınızı, hayatınızı düzene soktuğunuzu, doğru zamanda planlarınızı gerçekleştireceğinizi ifade eder. Ayrıca sizin bazı planlarınızı gerçekleştirmeniz için doğru zamanı beklemeniz gerektiği şeklinde de yorumlanır. Taktığınız saat yeni ise; huzurunuzun artacağına ve yeni başlangıçlara delalet eder. Taktığınız saat eski ise; zamanında yapmanız gereken işleri aksattığınıza, zamanınızı verimli şekilde kullanmadığınıza işaret eder.

Rüyada Saat Kulesi Görmek

Sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, yaptığınız iyiliklerin karşılık bulacağına, mülkünüz var ise artacağına, yakında gelecek sevinçli haberlere ve olaylara işaret eder. Yakın zamanda gelişecek olayların hayra vesile olacağına, planlanan veya aniden yapılacak olan işlerinizin sonuçlarının güzel olacağına delalet eder. Yapacağınız işlerinizden zahmetle elde edeceğiniz yüksek miktarda menfaat anlamına gelir. Bol kazancın müjdesi olarak yorumlanır.

Rüyada Saatin 9 Olduğunu Görmek

Mücadele vererek hak ettiğiniz saygınlığa ulaşacağınıza, devamında kazanacağınız toplu paraya delalettir. Uzun süredir olumsuz yönde giden arkadaş ilişkilerinizin iyi yönde gideceğine, münakaşa veya anlaşmazlık yaşadığınız kişilerle aranızın düzeleceğine, sorunlu giden işlerinizin yola girip, çözüme ulaştırıp bunlardan menfaat elde edeceğinize işaret eder. Ayrıca dostlarınız arasında saygınlığınızın ve mevkiinizin artacağı anlamına gelir.

Rüyada Saatin Kaç Olduğunu Sormak

Genel anlamda hayatınızı düzene sokacağınızı ve kazanç sağlayacağınızı müjdeler. Yetiştirmeniz gereken işlerinizin ivedilikle ve ciddi bir çabayla sonuçlandıracağınızı, huzurlu bir hayat yaşayacağınızı, hayatınızın olumlu yönde değişeceği anlamı taşır. Sizin başarıyı elde etmek için oluşturduğunuz planlara sadık kalmanız ve bunun için özverili olmanız gerektiği şeklinde yorumlanır. Bu şekilde, hayatınızın daha düzenli ve huzurlu olacağı müjdesi verilir.

Rüyada Saatin Kaç Olduğunu Söylemek

Hayallerinize kavuşacağınız, gönül işlerinizde kalıcı ve güzel mutluluklar yaşayacağınız, varsa eşinizin ve çocuklarınızın size karşı vefalı olacağı, ortaya çıkan veya çıkacak olan sıkıntılarından kurtulacağınızı müjdesidir. Birçok hedefinizin gerçekleşeceği müjdesidir. Bekâr iseniz; evleneceğinize ve kuracağınız yuvanın kalıcı ve huzurlu bir yuva olacağı anlamına gelir.Şayet evliyseniz; aile huzurunuzun yerine geleceğine işarettir.

Rüyada Saat Ayarlamak

Mevcut hayatınız düzensiz veya sıkıntılı ise, hepsini düzene sokacağınıza, planlarınızın süratle gerçekleştireceğinize, kendinize bir düzen sağlamak adına kararlar alacağınıza işaret eder. Aldığınız kararlarda dikkatli olmanız gerekmektedir. Uzun zamandır yolunda gitmeyen işlerinizi bırakıp, yeni planlarla daha hayırlı sonuçlar elde edeceğinizi müjdeler. Olumsuz giden şeylerde ısrarcı olmaktan ziyade yeni başlangıçlar yapmanız gerektiği anlamı taşır.

Rüyada Saate Bakmak

Hayatınızı düzene sokmak adına aklınızda birçok planının olduğuna fakat seçim yaparken çok zaman kaybettiğinize işaret eder. Aynı zamanda bu rüyanın yorumu kafa karışıklığınızın, sürekli olarak kararsızlığınızın göstergesi olarak yorumlanır. Bu kararsızlığın size zarar verdiği ve bir an önce doğru bir seçim yapmanız gerektiğinin göstergesidir. Bu rüya bir nevi uyarıdır.

Rüyada Saat Tamir Etmek

Hem özel hem de iş hayatınızda geçmişte yaptığınız hata ve başarısızlıklardan ders alıp telafi etmeniz gerektiği, kırdığınız veya haksızlık ettiğiniz kimselerin gönlünü almanız gerektiği, yanlış arkadaşlıklardan veya ortaklardan kendinizi muhafaza etmeniz anlamı taşır. Şayet çalışan bir saati tamir ediyorsanız; Etrafınızdaki insanlara fazlasıyla fedakârlık yaptığınız, fakat ölçülü olmanız gerektiği anlamı taşır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git