Rüyada Rüzgar Görmek

Rüyada Rüzgar Görmek
7 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 993 kez okundu.

Rüyada rüzgar görmek, müjdeli bir haber olarak yorumlanır. Rüyada rüzgarın estiğini gören kişi bir arkadaşından müjdeli bir haber alacaktır. Çok sevdiği bir arkadaşının evliliğin haberini alabilir. Bir arkadaşının işle alakalı sevincini paylaşabilir. Arkadaşınızın sağlığa kavuştuğu haberini alabilirsiniz. Evli iseniz yakın bir dostunuzun evlat sahibi olacağını duyabilirsiniz. Güzel haberlerin paylaşılacağı anlamlı bir dönemi işaret eder.

Rüyada Rüzgar Görmek Ne Anlama Gelir ?rüyada rüzgar

Rüyada rüzgar görmek, hükumet işleri olarak yorumlanabilir. Rüyada  rüzgarı yüzünde hisseden kişi hükumet işleri ile uğraşacaktır. Bir iş yeri açacaksanız belediyeye uğrayabilirsiniz. Vergi için başvurularda bulunabilirsiniz. Yeni bir okula kayıt yaptırabilirsiniz. Yeni bir kurs için evrak toplayabilirsiniz. Mahkemesi olanlar için de yoğun geçecek bir dönemdir.hukuksal konular da gündeminizde olabilir.

Rüyada Rüzgar Görmek Ne Demek ?

Rüyada rüzgar, hastalık ya da tedavi dönemi olarak yorumlanır. Rüyada rüzgarın estiğini hisseden ve rüzgara rağmen yürüyen kişi hayatındaki olumsuzluklara karşı direnç gösterecektir. Tedavi sürecinde olan hastalar dirençli olup hastalığı yeneceklerdir. Güçlü davranan bu dönemden  mutlu çıkacaktır. Hasta olan bir yakının yanında bulunup ona güç verebiliriz. Moralin yüksek tutulması gereken bir dönem. Rüyasında çok şiddetli bir rüzgarın içinde kaldığını gören bir kişi, Rüyasında rüzgar yüzünden evinden barkından olan ve zarara uğradığını gören bir kişi, giriştiği bir işte başarısız olabilir ya da ciddi bir maddi zarara uğrayabilir. Bunun yanı sıra, rüzgardan güç aldığını gören bir kişi, tüm zorlukları ardında bırakarak yeni bir gelecek kurabilir.

Rüyada Rüzgar

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada rüzgar görmenin anlamı ve rüzgar rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git