Rüyada Ata Binmek

Rüyada Ata Binmek
30 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 972 kez okundu.

Rüyada ata bindiğini görmek, muratlarının gerçekleşeceğine işaret eder. Bu çoğunlukla bir makam sahibi olmaya ve rütbenin artmasına işarettir. Bu kişiler girdikleri her işte başarılı olurlar ve her ortamda herkese karşı üstünlük elde ederler. Bu kişiler lider ruhludur ve bu yüzden genelde yönetici sıfatı elde ederler. Zayıf bir attan daha gösterişli olana binmek de hayatınızda olumlu değişikliklerin olacağını ve sıkıntılardan kurtulup rahat bir hayat yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Kahverengi At Binmek

Siyahsa bu kişinin şan ve şöhret sahibi olacağına işaret eder. Kişi devlet işlerinde başarılı olacak ve karşısındakilere karşı üstünlük taşıyacaktır. Bu güç ve şöhret kişinin yaşamı boyunca devam edecek ve hayatı boyunca varlık içinde olacaktır. Kısmete yorumlanır. Kişi bekarsa yakın zamanda evleneceği anlamına gelir, aynı zamanda da evleneceği kişi zengin ve varlıklı olacaktır. Eğer evli biri bu rüyayı görürse yakın zamanda bir erkek evlat sahibi olacağı anlamına gelir. Bu evlat sağlıklı bir hayat sürecek ve hayırlı bir evlat olacaktır.

Şu sıralar duyduğun bazı sözler seni hayrete düşürmüş. Ancak bu sözler sabun köpüğü gibi gelip geçici, o yüzden aldırış etme ve duymazdan gelmeye çalış. Herkesin kendi hayatı ve kendi kararları olduğu gibi bu hayat da senin hayatın… Kararlarını kimseye kabullendirmek için uğraşma. Sen kendi doğrularından şaşmadan, yolunda ilerlemeye devam et.

Rüyada Beyaz At Binmek

Rüya sahibinin sıkıntılarından arınacağını işaret eder. Güzellik, şans, asalet ve kısmet şeklinde yorumlanır. Yaşanacak güzel şeylerin habercisidir. Kişi hayırlı günlere doğru yol alıyor demektir. Rüya sahibi başarmak istediği bir işi tüm bereketiyle birlikte elde eder. Elindeki cevherin hayatını sonuna kadar bilir ve muazzam bir hayata doğru yol alır. Hayatına özel birini dahil edecek anlamındadır.

Rüyada Siyah At Binmek

Kariyer hedefleyen birinin başarılı olacağı ve rütbeli bir mevkiye geleceği anlamındadır. Rüya sahibinin muradına ereceği anlamına gelir. Kendisiyle aynı işi yapan kişiler arasında göze batan ve her adımda başarıya imza atan kişi haline geleceğinin habercisidir. Çevresi tarafından çok konuşulacak ve kıskanılacak biri haline gelecek olan rüya sahibi çok dikkat etmelidir demektir. Bu kişiyle aklından geçen her türlü şeyi paylaşabilecek ve mutluluğun anahtarını bu kişide bulacaktır. Maddi anlamda sıkıntılı bir dönemdeyse tereyağından kıl çeker gibi bu durumu sorunsuz halledecek demektir.

Şu sıralar sanırım işle ilgili önemli bir karar aşamasındasın. Karar verirken acele etmeden, sakince düşünmen gerekir. İş arkadaşların ve patronların seni oldukça başarılı, çalışkan ve azimli buluyorlar. Bu zamana kadar verilen her projenin rahatça üstesinden gelmiş gibisin. Bu başarıların sana epey bol kazanç sağlamış gibi de duruyor. Yaptığın birikimleri ev veya araba alımı için kullanmayı düşünüyorsun.

Rüyada At Arabasına Binmek Binmek

Muradına nail olma şeklinde yorumlanır. Bolluk bereket şans mutluluk, bol kazanç zenginlik ve istenen sevgilidir. Başka bir ifade ile yapılacak yolculuğu işaret eder. Düşmanınıza galip gelmeye, şeref ve itibara, beyaz ise sevilen kişi ile evlenmeye, mutlu olmaya, kızıl ise zengin dindar temiz kalpli iyi bir kadına, genç bir kısrak işinde başarılı olunup itibar sahibi olmaya yorumlanır. Hazır ve zahmetsiz bir geleceğe, çıplak binmek ise bazı sorunlar oluşsa bile muradınıza nail olacağınıza işaret eder.

Zayıf ve çelimsiz olması isteklerinize kavuşmanızın daha zaman alacağını ve manevi yönden eksikliklerinizin olduğunu bol bol dua etmeniz gerektiğini ifade eder. At kuyruğu uzun ve gösterişli ise başarının da o kadar kalıcı ve kazançlı kısa veya kesik olması omurunuzun muradınıza kavuşmaya yeterli olmayıp mücadele etmeniz gerektiğine yorumlanır. Rüyalar sadece görülen şekliyle değil genel olarak değerlendirilmesi daha doğru olacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git