Rüyada Rezidans Görmek

Rüyada Rezidans Görmek
11 Haziran 2019 tarihinde eklendi, 256 kez okundu.

Rüyada rezidans görmek, kişinin gözünün yükseklerde olduğuna, gelecek ile ilgili kafasında bazı soru işaretlerine sahip olduğuna yorumlanır. Aynı zamanda yakın bir zamanda eline büyük bir fırsat geçeceğine, bu fırsat ile birlikte hayatına oldukça farklı bir yön çizeceğine, bununla birlikte isteklerine ve arzularına hızlı bir şekilde ulaşacağına tabir edilir. İçerisinde bulunduğunuz zamanda işlerinizin ve ticari hareketlerinizin başarılı bir şekilde ilerleyeceğine ve maddi anlamda her türlü rahatlığa kavuşacağınızı gösterir. Yapmış olduğunuz işler ile birlikte çevrenizde tanınır bir insan olacak, insanlar size saygı duymaya başlayacaktır. Savunduğunuz fikirleri artık yüksek sesle söylemeye başlayacak, yardıma muhtaç insanların arkasında olacaksınız. İş yerinde yöneticiniz ile ufak bir sıkıntı yaşayabilirsiniz, bunun temel nedeni ise iş yerinizdeki bir arkadaşınızın sizin arkanızdan bir iş çevirmesi olabilir. Bu nedenle oldukça dikkatli bir şekilde hareket etmeli ve dedikodudan uzak durmalısınız. İlişki hayatınızda ise motivasyonu yüksek bir döneme girecek ve hayatınızda oldukça merkezi bir konuma oturacak yeni bir insanla tanışacaksınız. Bu kişi ile birlikte çok daha mutlu bir hayatın sizi beklediğine delalet eder.

Rüyada Rezidansta Oturmak

Rüya sahibinin gelecek ile ilgili herhangi bir kaygı durmadan rahat bir hayat yaşayacağına, alacağı kararlardan oldukça emin olacağına yorumlanmaktadır. Eğer rüya sahibinin çocukları varsa, bu çocukların istedikleri mesleklere sahip olacaklarına ve bu başarılı işlerle birlikte hayatlarını artık garanti altına alacaklarına işaret eder. Hem rüya sahibi hem de kişinin ailesi için kısmetlerinin açılmasına, bolluk ve bereketin artmasına delalet eder. Ayrıca yakın bir zamanda yüklü bir miktarda miras kalacağının da habercisidir. Eğer para ile ilgili bir takım sorunlar yaşıyorsanız bu dönem içerisinde oldukça hızlı bir şekilde bu sorunları ortadan kaldıracaksınız demektir.

Rüyada Rezidans Almak

Rüya sahibinin aklında bir iş olduğuna ve yapıp yapmama arasında kararsız kaldığına işaret eder. Yapacağınız yatırımların sonucunda başarılı olacağınızın göstergesidir. Aynı zamanda bu yatırım ile birlikte elinize büyük paralar geçecektir. Eğer kızınız varsa zengin bir aileye gelin gidecek ve oldukça mutlu olacağının, torunlarınızın uzun bir ömre sahip olacağına tabir edilir. Bu rüya bir takım sorunlarında habercisidir. Eğer insanlardan kendinizi sürekli yüksek görüyor ve onlara zarar veriyorsanız, çok yakın bir süre içerisinde hayatınız alt üst olacak ve neye uğradığınızı şaşıracaksınız. Bu nedenle eğer bir veya birden fazla kişi ile geçmişte sorunlar yaşadıysanız ve bu sorunlar hala devam ediyorsa, bu kişi veya kişilerle tekrar bir araya gelerek bu sorunları bir an önce çözmeniz gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada Rezidansa Taşınmak

Rüya sahibinin hayatında bir takım olaylar yaşanacağına ve bu olaylar ile birlikte uzun zamandır hayalini kurduğu şeye sahip olacağına işaret etmektedir. Hayatınıza yeni bir yol çizeceğiniz bu dönemde, karşılaşacağınız sorunları hızlı bir şekilde çözeceğinize, mevcut işinizin ve ticaretinizin bundan olumsuz etkilenmeyeceğine yorumlanır. Kişinin hatırı sayılı kişilerle bir araya geleceğine, hoş sohbetlerde bulunacağına aynı zamanda devlet arkanı ile görüşeceğini de göstermektedir. Size güvenen insanların olduğuna ve onların size olan güvenini boşa çıkarmayacağınıza işaret eder. Eğer rüya sahibi evli ise erkek çocuğuna sahip olacaktır.

Rüyada Rezidans Yapmak

Rüya sahibinin yakın zaman içerisinde borçlarını ödeyeceğine ve rahata kavuşacağına yorumlanır. Eğer kişinin ailesinde hasta varsa bu kişinin sağlığına kavuşacağına yorulur. Eğer umudunu yitirdiğiniz bazı konular kafanızı kurcalıyor ve bundan rahatsız oluyorsanız düşlediğiniz iyi haberler yakın zamanda karşınıza çıkacaktır. Bu haber ile birlikte çok mutlu olacak ve işleriniz yoluna girecektir. Ayrıca uzak bir yoldan bir misafir ağırlayacağınızı, bu misafir ile birlikte bir kadın geleceğini ve bu kadının size bazı gelişmelerden haber vereceğine yorumlanır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git