Rüyada Rakamlar Görmek

Rüyada Rakamlar Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 924 kez okundu.

Rüyada rakamlar görmek, gizli güçler anlamına gelir. Kişi bir iş için gizli güçlere ihtiyaç duyar. Olmasını çok istediği bir olay için gizli bir kahraman gerekmektedir. Rüyada rakamlar gören kişinin kafası çok karışıktır ve sürekli soru işaretleriyle yaşıyordur. Rakamlarla uğraşan kişi istediği bir olayın olması için hiç ummadığı bir kişiden gizli bir güç beklemektedir. Bir olay için mucize beklemek olarak da yorumlanır.

Rüyada Rakamlar Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada rakamlar

Rüyada rakamlar görmek, bazı engeller pürüzler anlamına gelir. Kişi niyet ettiği bir olayda pürüzler yaşayabilir. Ummadık anda bir engelle karşılaşabilir ve ummadık anda engelle uğraşılabilir. Rüyasında rakamlarla ilgilenen kişi çok istediği bir iş için kafa yoracaktır. Olması için çaba harcayacaktır. Rakamları gözlerinin önünde canlandırmak istenilen olayın sizi çok yorduğuna dalalettir.

Rüyada Rakamlar  Görmek Ne Demek ?

 

Rüyada rakamlar sır, şifre, sembol anlamları da taşır. Rakamları tek tek sayan kişi çok istediği bir olay kişi çok inceleyici davranacaktır. Olayları tek tek düşünecek pürüz çıkmaması için çaba harcayacaktır. Rakamları içinden fısıldamak karşınızdaki kişiye çok dürüst davranmayacağınız anlamına gelir. İletişim kurarken biraz sinsice davranmak olarak yorumlanabilir. Rakam gören bir kişi, günlük hayatında sürekli ders çalışıyor ve sınavlara hazırlanıyorsa gireceği sınavlarda başarıyı yakalayacak demektir. Aynı zamanda anlamsız rakamlar görmek, ileride sizin için önemli olacak bir şey yaşayacağınızın göstergesi olabilir.

Rüyada Rakamlar

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada rakamlar görmenin anlamı ve rakamlar rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git