Rüyada Polis Görmek

Rüyada Polis Görmek
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.123 kez okundu.

Rüyada polis görmek, ahlaki kuralları hatırlama olarak yorumlanabilir. Polis gören kişi bu dönemlerde ahlaki kurallara aykırı davranıyor olabilir. Ahlaklı olmak konusunu gündeme getiriyor. Polis görenin ahlaka aykırı hareketleri olabilir ve bu dönemde bunun farkında olabilir. Ahlaki kurallara uymayan kişi çevresi tarafından ayıplanacaktır ve dışlanacaktır. Bu dönemde davranışları sorgulamak gerekir. Ahlak dışı hareketler varsa bırakılmalıdır.

Rüyada Polisle Konuşmak

Tartışma olarak da yorumlanır. Kişi yakınındaki biriyle tartışma yaşayabilir. Yakınında biri onu kızdırabilir ya da siz bir yakınınızı kızdırabilirsiniz. Çok polis ise, kişi birkaç kişiyle tartışma yaşayabilir demektir. Bu dönemde çevrenizdekilere karşı daha ılımlı ve sakin davranmalısınız. Yapacağınız fevri bir hareket tüm yakınınızı etkileyebilir.

Rüyada Polisle Tartışmak

İşlerinizde olacak aksaklıklar anlamına gelir. İşlerinizi bu dönemde daha dikkatli yapmalısınız. Kişi güvenlik konusuna çok dikkat etmelidir. İşlerinizin güvenliği çok önemli. İş yeriniz ve işleriniz bu dönemde gündeminizde olsun ve bu konularda temkinli olun. Ayrıca kişi, kendini güvende hissetmek isteyeceği bir dönemin içine girecektir. Aynı zamanda bu rüya içinizde bulunan bir duygusal karmaşanın da göstergesi olabilir. Kimi zaman da kişi, kendisini ve sevdiklerini daha çok korumak istediği bir dönemin içine girebilir demektir.

Rüyada Polisi Aramak

Kişinin yakın çevresinde bir takım sorunlar olduğuna delalet eder. Kişi, bu sorunları çözmek için aklına güvenilir, deneyim sahibi insanlardan fikir alacak ve yardım isteyecektir. Bu sayede sorun daha fazla büyümeden ortadan kalkacak şeklinde yorumlanmıştır. Bir diğer yorumu ise rüya sahibinin aklını karıştıran olaylar karşısında yakın çevresinin desteği ile bütün bunların netlik kazanacağı manası taşır.

Rüyada Polisten Kaçmak

Ertelenen ya da bir şekilde yerine getirilmeyen işlerden dolayı ortaya çıkabilecek sorunlara delalet eder. Bu sorunlar maddi ya da manevi olabilir. Elde olanın kaybedilmemesi için kişinin bir an önce karar alması ve uygulaması yönünde uyarıcı nitelikte bir rüyadır. Aynı zamanda rüya sahibinin aklında var olan ve onu huzursuz eden düşüncelerine de yorulur.

Rüyada Polis Olduğunu Görmek

Kişinin iş ve mesleki hayatı ile ilgili durumlara delalet eder. Rüyayı gören kişi, memuriyete yükselecek, terfi alacak ya da kariyerinde büyük bir başarı elde edecek şeklinde yorumlanır. Kişi eğer ticaret ile ilgileniyor ise çok karlı bir yatırım yapar ve ticari hayatında bir basamak atlar. Bu rüya, hayırlı olacak bir işin de müjdesini verir.

Rüyada Polis Arabasına Binmek

Rüya sahibinin, resmi olan işlerinden ya da davalarından hayırlı sonuçlar alacağına ve yüzünün güleceğine tabir olunur. Aynı zamanda kişinin aile içinde ya da iş hayatında meydana gelecek bir takım gelişmeler sayesinde kazançlı çıkılacağı manası taşır. Kişinin çıkacağı bir yolculuğa da delalet eder. Bu yolculuğun kişiye hiç ummadığı kadar iyi geleceğine yorumlanır.

Rüyada Polis Öldürmek

Sorunlara, ufak tefek bir takım tatsızlıklara tabir edilir. Aynı zamanda, maddi, manevi yarar görülecek bir kişi ile iletişimi koparmak ya da bu kişiyi hayatından çıkarmak anlamına gelir. Bazı yorumculara göre bir süredir kişinin hayatında var olan bir desteğin kesileceği manası taşır. Bu rüya, aile içinde ya da yakın çevrede yaşanacak tartışma ve sürtüşmelere de işaret eder.

Rüyada Polis Karakolu Görmek

Bu rüya, hayırlara vesile eden rüyalardandır. Olumlu yorumlanır. Kişinin güvendiği yakın çevreye yorumlanır. Aile, iş ya da yakın çevresinden bazı insanların kişiye destek ve dayanak olacağı ve bunun rüya sahibi için olumlu olacağı manası taşır. Aynı zamanda bu kişinin zaman içinde kaybetmiş olduğu gücü, özgüveni, kuvveti tekrar kazanacağına delalet eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git