Rüyada Polis Görmek

Rüyada Polis Görmek
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 916 kez okundu.

Rüyada polis görmek, ahlaki kuralları hatırlama olarak yorumlanabilir. Polis gören kişi bu dönemlerde ahlaki kurallara aykırı davranıyor olabilir. Ahlaklı olmak konusunu gündeme getiriyor. Polis görenin ahlaka aykırı hareketleri olabilir ve bu dönemde bunun farkında olabilir. Ahlaki kurallara uymayan kişi çevresi tarafından ayıplanacaktır ve dışlanacaktır. Bu dönemde davranışları sorgulamak gerekir. Ahlak dışı hareketler varsa bırakılmalıdır.

Rüyada Polis Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada polis

Rüyada polis görmek, tartışma olarak da yorumlanır. Polisle konuştuğunu gören kişi yakınındaki biriyle tartışma yaşayabilir. Yakınında biri onu kızdırabilir yada siz bir yakınınızı kızdırabilirsiniz. Rüyada çok polis gören kişi birkaç kişiyle tartışma yaşayabilir. Bu dönemde çevrenizdekilere karşı daha ılımlı ve sakin davranmalısınız. Yapacağınız fevri bir hareket tüm yakınınızı etkileyebilir.

Rüyada Polis Görmek Ne Demek ?

Rüyada polis, işlerinizde olacak aksaklıklar anlamına gelir. Polis ile tartıştığını gören kişi iş yeriyle alakalı sorunlar yaşayabilir. İşlerinizi bu dönemde daha dikkatli yapmalısınız. Rüyada polis gören kişi güvenlik konusuna çok dikkat etmelidir. İşlerinizin güvenliği çok önemli. iş yeriniz ve işleriniz bu dönemde gündeminizde olsun ve bu konularda temkinli olun. Rüyasında polis gören bir kişi, kendini güvende hissetmek isteyeceği bir dönemin içine girecektir. Aynı zamanda bu rüya içinizde bulunan bir duygusal karmaşanın da göstergesi olabilir. Rüyasında polis gören bir kişi, kendisini ve sevdiklerini daha çok korumak istediği bir dönemin içine girebilir.

Rüyada Polis

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada polis görmenin anlamı ve polis rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git