Rüyada Penguen Görmek

Rüyada Penguen Görmek
1 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 4.134 kez okundu.

Rüyada penguen görmek, elinden her iş gelen, akıllı, zeki ve hamarat bir kadın ile karşılıksız fakat büyük bir aşk yaşanacağının göstergesidir. Bu yaşadığınız aşk çok uzun yıllar sürse de sonu iyi bitmeyecektir. Güzel başlayan bir sevginin ileride karşılığını kaybedeceğinin ya da karşılık alınamayacağının göstergesidir. Aile ve iş yaşantınızda çok büyük sıkıntılar yaşadığınız bir zamanda sevgilinizin ya da çok değer verdiğinizin birinin desteğini görecek ve bu destek sayesinde çok daha çabuk kendinizi toparlayabileceğinizin göstergesidir.

Rüyada Penguen Öldürmek

Başka bir rivayete göre, uğruna her şeyi yapabileceğiniz, çok değer verdiğiniz ve çok sevdiğiniz bir kadın tarafından bir kötülük göreceğinize ya da aldatılacağınıza delalettir. Güzel başlayan bir ilişkinin sonunun hüsranla bitmesi anlamına gelir. Ayrıca iş hayatında büyük atılımlarda bulunacağınıza, sonunda bol kazanç ve başarı sağlayacağınıza delalettir. Başka bir yoruma göre ise çok yanlış kararlar verebileceğiniz ve sonucunda çok pişmanlık yaşayabileceğiniz bir dönemin içerisine girebileceğinizi gösterir.

Rüyada Penguen Beslemek

Çok iyi anlamlar kazanmamaktadır. Kişi, iş hayatında çok sıkıntılı bir dönemden geçirirken ve hatta iflasın eşiğine gelecekken elinize bir miktar yüklü bir para geçeceğini ve bu parayı iyi değerlendirirseniz sıkıntıların sonunda refaha kavuşacağınızı gösterir.

Eski hareketli ve sosyal yaşam düzeninden sıyrılarak daha pasif ve daha durgun bir yaşamı tercih etmesi olarak ifade edilmektedir. Geçmiş dönemlerde gece hayatının, partilerin ve ortamların aranan ismi olan rüya sahibi, ilerleyen dönemlerde bu yaşamda huzuru bulamayarak daha sakin ve ailesine daha fazla önem göstererek yaşamayı tercih edecektir. Kişideki bu değişime kendi içsel düşünceleri yol açabileceği gibi son zamanlarda tanıştığı birisi de sebep olabilir. Tanıştığı veya tanışacağı bu kimsenin onun hayatında farkındalık yaratarak köklü değişimlere yol açması beklenmektedir. Bunun yanı sıra bazı yorumculara göre, yakın çevrenizde sizin kötülüğünüzü isteyen ve sizi zor duruma düşürmek için fırsat kollayan birilerinin olduğunu göstermektedir. Ancak bu konuda panik yapmaya gerek yok çünkü iyi niyetiniz ile bu kötülüklere fırsat vermeyecek ve sizin kötülüğünüzü isteyenleri alt edeceksiniz.

Hayırlı bir yaşama sahip olmanın göstergesidir. Evli olanlar için herkes tarafından beğenilen ve konuşulan bir aile yaşantısına sahip olmak olarak ifade edilmektedir. Evli ve bir çocuk sahibi olmayan aileler için ise hayırlı ve ilim irfan sahibi bir birey yetiştirmenin göstergesidir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git