Rüyada Pasta Görmek

Rüyada Pasta Görmek
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 938 kez okundu.

Rüyada pasta görmek,yolculuk etmeye ve misafire yorumlanır. Rüyada pasta gören kişi bir seyahata gidebilir. Rüyada  pasta görmek uzakta olan birini ziyarete gitmek ya da uzaktan birinin sizi ziyarete geleceği olarak yorumlanır. Uzak bir yere misafirliğe gidebilirsiniz, güzel vakitler geçirebilirsiniz. Uzaktan gelen biri size misafir olabilir ve misafir ağırlayabilirsiniz.

Rüyada Pasta Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada pasta

Rüyada pasta görmek, mala ve mülke işarettir. Rüyada pasta yediğini gören kişi bu dönemlerde çok fazla para harcayabilir. Gereksiz harcamalar yapabilir hatta borçlanabilir. Rüyada pasta görmek, elinize geçecek para olarak yorumlanır. Bir nedenle elinize bir para geçebilir. Uzun zamandır beklediğiniz bir ödeme yapılabilir. Size borcu olan biri borcunu ödeyebilir.Rüyada pasta gören kişi parayla ilgili konularla biriyle görüşme yapabilir. Maddi konular bu aralar gündeminizde olabilir.

Rüyada Pasta Görmek Ne Demek ?

Rüyada pasta, mala işarettir. Pasta kestiğini gören kişi uzun zamandır beklediği mirasa kavuşabilir. Rüyada pasta kesmek mal paylaşmak olarak yorumlanır. Miras yoluyla mal paylaşımı olabilir. Ortak bir iş yapıyorsanız gelirler paylaşılabilir. Hisseli paralarınızdan para gelebilir. Rüyada birine pasta veren kişi borç verecek demektir. Birine borç verebilir, para yardımında bulunabilirsiniz. Rüyada pasta gören bir kişi, çok özenle yeni bir işe başlayabilir ve insanları mutlu etmek için sürprizler hazırlayabilir. Aynı zamanda pasta gören bir kişi, birinden tatlı bir haber duyacak demektir. Bu rüya uzaktan alacağınız güzel bir habere delalet eder.

Rüyada Pasta

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada pasta görmenin anlamı ve pasta rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Pasta Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Aygül dedi ki:

    Sevgilimin ex sevgilisi göndermeler yapiyor sanki onla bir ilgiisi varmis gibi ve kafami karistiriyor.buyüzden rüyamda gördüm ki bu kizin teyzesi dayimlardaymis… annemle birlikte sigara iciyorlar. Beni görünce sasiriyor. Ve diyorki guya benim sevgilimin ailesi dügün olacak diye altinlari yapmis ama olmadigi icin kalmis.ve benim annemde benle düsündügü icin diyorki geri verirsiniz.sonra kadin diyoki hayir yegenimle 6ay beraberdiler evlenecektiler cok agliyor yegenim bendeydi bu yüzden altinlar yapildi… mutfaga gittim baktim yengem bir masa boyunda gelin pastasi yapmis bu kadin icin. Ve ben kadina gercekleri anlatmaya calisiyorum benden önce sevgilimin baskasiyla oldugunu ve benimle uzun beraber oldugunu suan limoni oldugumuzu. Annemle sigara iciyordular.sevgilime msj aticaktim aileler tanisiyor diye orda uyandim…

    Gercekte sevgilim bu aramizdaki karmasidan dolayi piskolojik sorun yasadi aslinda cözümüde kolaydi ama kendisi ice dönük birisi…aylardir acik aramiz sevgili gibi degiliz ama bu kizda raht durmuyor. Rüyami yorumlarsaniz sevinirim

Sayfa başına git