Rüyada Parmaklık Görmek

Rüyada Parmaklık Görmek
28 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.275 kez okundu.

Rüyada parmaklık görmek, sıkıntılı bir dönemin içerisine gireceğiniz ve bazen kendinizi boğuluyormuşsunuz gibi hissedeceğiniz bir döneme gireceğinizi gösterir. Tutsaklık, yasak olana ulaşmaya çabalamak, sıkışmış hissetmek ve elinizden hiçbir şeyin gelmeyeceği bir döneme girmek gibi farklı anlamlandırmaları vardır. Kendinizi parmaklıklar ardında gördüyseniz bu sizin bir konuda büyük bir kararsızlık yaşayacağınızı ve elinizden çok fazla bir şey gelmeyeceğini gösterir.

Rüyada Hapishane Parmaklığı Görmek

Zor bir dönemin başlangıcı olarak kabul edilir. Kirli ya da küflü ise; geleceğinizde büyük sorunlarla karşılaşabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, iki kişi ardında kalmak olarak da tabir edilir. Ardınızda bırakarak gittiğinizi görmüşseniz bütün sıkıntılarınızın tez vakitte geçeceği ve başarıya zor da olsa ulaşacağınızı, düşmanlarınızı alt edeceğinizi gösterir. Ardında başka birisini görme; pek de iyi olmayan canınızı sıkacak bazı haberler duyacağınıza delalettir.

Rüyada Parmaklık Kırmak

Kişi hak yemiş ya da günah işlemiş olabilir. Bu rüya bir nevi uyarı niteliğindedir. bu rüyayı gören bir kişinin Allah’tan af dilemesi gerektiği söylenir. Yeni bir düşmanın ya da kötü olmanızı isteyen birinin varlığının işareti olabilir. Genellikle iyiye ve hayra yorulmaz fakat huzura ve özgürlüğe yaklaştığınızın habercisi de olabileceği belirtilir. Renkli ise zorlu bir sürecin sonunda refaha ulaşacağınızın habercisidir. Sildiğini gören birisi, hatalarının farkına varacak demektir.

Rüyada Parmaklıklı Pencere Görmek

Rüya sahibinin zor bir yaşam süreceğine ve sürekli zorluklar aynı zamanda problemler ile mücadele edeceğine delalet eder. Rüya sahibi eğer rüyayı görene kadar iyi bir hayat sürmüş ise bundan sonra zorluklar göreceğine oldukça zorlu mücadeleler vereceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin zor şartlar altında çalışacağına mutluluk ve huzurun hayatında pek mümkün olmayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Demir Parmaklık Görmek

Rüya sahibinin büyük emekler vererek geçimini sağlayacağına ve adeta taşın suyunu sıkarak mücadele vereceğine rivayet edilir. Kişinin zor günler geçireceğine önünde zorlu bir yol olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin çocuğu var ise çocuğuyla ilgili büyük sorunlar yaşayacağı ve bu sorunlar karşısında aralarına mesafe girerek büyük sorunların hasıl olacağına delalet eder.

Rüyada Birini Parmaklıklar Ardında Görmek

Rüya sahibinin çok sevdiği birinden ya da çok sevdiği bir yerden uzak kalması olarak yorumlanır. Rüya sahibinin memleketinden taşınarak sıla hasreti çekeceği ya da çok sevdiği bir insanının mecburen uzağa giderek büyük özlemlerin yaşanacağı şeklinde rivayet edilir.. Rüya özleme, gurbete ve hasrete yorulur. Rüya sahibini yakın bir zaman için de ayrılıklar beklemektedir.

Rüyada Demir Parmaklıktan Çıkmak

Rüya sahibinin bir haksızlığa uğradığına ancak bu haksızlık karşısında adaletin er ya da geç tecelli edeceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin bu haksızlık ya da iftira karşısında büyük üzüntüler yaşayacağına bu dönem için çevresinden arkadaşlarından, dostlarından, akrabalarından uzaklaşarak kendi iç dünyasına çekileceğine ancak gerçekler ortaya çıkınca büyük bir ferahlama yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Demir Parmaklıklı Kapı Görmek

Rüya sahibinin bir devlet memuru ile karşı karşıya geleceğine ya da devlette bir işi olacağına ve uzun süre kapısında bekleyeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin yönetici güç ile bir takım sorunlar yaşayacağına ve bu sebepten uzun dönem kafasının dolu olacağına ve istediğini kurallar gereği yapamayacağına yorulur. Rüya genel olarak devletin gücüne karşı koymak ve tepki göstermek olarak yorumlanır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git