Rüyada Para Görmek

Rüyada Para Görmek
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 645 kez okundu.

Rüyada para görmek, can sıkıntısı olarak yorumlanır. Rüyada para gören kişinin bir olaydan sonra canı sıkılır. Bazı olaylara canınızın sıkılacağına dalalettir. Yakında olacak bir olay sizi doğrudan ilgilendirmese de sizin canınızı sıkar yada direk sizi ilgilendiren bir olay yüzünden canınız sıkılabilir. Rüyada para görmek moralin bozulması olarak yorumlanır. Can sıkıcı olaylara şahit olabilirsiniz.

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada para

Rüyada para görmek, maddi kayıp olarak yorumlanabilir. Rüyasında elinde para gören kişi maddi olarak kayıp olarak yorumlanır. Para görmek para harcamaya, borçlanmaya yorulur. Yeni alınacak bir eşya için borçlanabilir, gereksiz harcamalar yapılabilir.Rüyasında para harcadığını gören kişi borçlarını öder, kredi çekebilir. Borcu olan biri borçlarını kapatabilir.

Rüyada Para Görmek Ne Demek ?

Rüyada para, dedikodu anlamına da gelir. Rüyada bozuk para görmek birinin dedikodusunun yapılacağına yorumlanır. Rüyada para görmek sizi tanıyan bir kaç kişinin sizin dedikodunuzu yapacağı anlamına gelir. Bozuk parayı elinden düşüren kişi bir açığını başkasına verir. Bir zaafını ve sırrını başkasına söyleyebilir. Dedikoduları duymanız moralinizi bozabilir. Rüyada para harcadığını gören tüm dedikodulara rağmen insanları umursamayacaktır. Rüyasında para gören bir kişi, yeni bir girişimde bulunabilir ve doğru adımlar atarak başarı kazanabilirsiniz. Rüyasında bozuk para gören bir kişi, çevresindeki insanlara dikkat etmesi gerekir. Rüyasında para gören bir kişi büyük kazançlar elde edebilir. Yırtılmış bir para görmek ise maddi ve manevi zarara uğrayacağınıza delalet eder.

Rüyada Para

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada para görmenin anlamı ve para rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git