Rüyada Papağan Görmek

Rüyada Papağan Görmek
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.803 kez okundu.

Rüyada papağan görmek, kız çocuk olarak yorumlanır. Papağan görmek kız çocuğunun varlığı olarak yorumlanır. Kız evladı olan kişiler çocuklarıyla ilgili konulara yoğunlaşabilir. Kız kardeşi olanlar kız kardeşiyle ilgili konularla ilgilenebilir. Rüyasını gören bekarsa yanında bulunduğu kız kardeşiyle yada kardeş gibi gördüğü biri ile iletişime geçecektir. Papağan gören kişi çevresindeki bir bayanla ilgilenecektir ve gündemi o olacaktır.

Rüyada Papağan Görmek Ne Anlama Gelir ?rüyada papağan görmek

Rüyada papağan görmek, çok muhabbet olarak yorumlanır. Papağanla konuştuğunu gören kişi arkadaşlarla buluşabilir, bol bol muhabbet edebilir. Uzun zamandır görüşmediğiniz bir arkadaşınız sizi arayabilir, muhabbet edebilirsiniz. Bir yerde görüşebilir beraber güzel vakit geçirebilirsiniz. Buluşan arkadaşlarınız sizi arayabilir sizi çağırabilir ve beraber vakit geçirebilirsiniz.

Rüyada Papağan Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada papağan basın ve medyayı temsil eder. Rüyada papağan gören kişi medyayla ilgili bir işe başlayabilir. Eğer bir iş yeriniz varsa medyaya reklam verilebilirsiniz. Gazeteye bir ilan verebilirsiniz ve eleman arayışını böyle duyurabilirsiniz. Yazılı ve sözlü basınla ilgilenebilirsiniz. Uzun zamandır ertelediğiniz internet sitenizi açabilirsiniz. Rüyasında renkli papağan gören bir kişi, kendisi hakkında çok hoş söylentiler duyacak demektir. Bu rüya, bazı rüya tabircilerine göre müjdeli habere de delalet eder. Papağan gören bir kişi, çok mutlu olacağı bir dönemin içine girecektir. Ölü papağan gören bir kişinin, çevresinde kendisi hakkında hoş olmayan söylentiler yayan bir kişi ya da kişiler var demektir.

Rüyada Papağan

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada papağan görmenin anlamı ve papağan rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git