Rüyada Palyaço Görmek

Rüyada Palyaço Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.505 kez okundu.

Rüyada palyaço görmek, başarılı olmak olarak yorumlanır. Rüyanızda palyaço görürseniz yapacağınız bir işte başarılı olacağınıza işaret eder. Mutlu bir haber alacağınız anlamında yorumlanır. Çok masumane duygularla birine yaklaşacağınız ve olumlu cevaplar alacağınız anlamındadır.

Rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılı ve zor günleri Allah’ın yardımı ve izni ile kısa sürede, sorunsuzca atlatacağının, huzurlu ve kişinin işlerinin açılacağı bir döneme girdiğinin göstergesidir. Rüya sahibinin manevi dünyasına da ışık tutar. Manevi açıdan huzurlu günlerin onu beklediğinin ve Allah’a olan yakınlığının artacağının işaretidir. Aynı zamanda maddi sıkıntılar ile geçen günlerin sona ereceğini, anne ve baba duası ile mutlu günlerin yakın olduğunu, kişinin maddi durumunun git gide iyileşeceği şeklinde de yorum yapılabilir. Kişinin yaşamındaki güzelliklere, düşmana karşı alınacak olan galibiyetlere, kötülüklere karşı Allah tarafından alınılan korumaya işarettir. Rüya sahibi Allah ile arasında olan muhabbet artar ve her daim Allah’ın desteğini yanında hisseder. Bunlara ek olarak hastalık ve illetlerden uzak olacaktır.

Rüyada Palyaço İzlemek

Sevinçli bir haber alacağınız anlamına gelir. Yakın zamanda güzel vakit geçireceksiniz ve mutlu haberler alacaksınız. Yakınınızdaki birinin mutluluğuna ortak olacağınız anlamındadır. Başkalarının mutluluğundan mutluluk olacaksınız. Yakınınızın düğününe, nişanına katılabilirsiniz yada birinin nikah şahidi olabilirsiniz.

Rüyada Palyaçonun Ağladığını Görmek

Gizli bir hüzün anlamına gelir. Uzun zamandır gizlediğiniz bir sırrın açığa çıkması ve çok üzüleceğiniz anlamına gelir. İçinizde sakladığınız hüznün açığa çıkmasına işaret eder. Gizli hüzün yaşamak sizi daha çok güçlendirecektir. Sırrın açığa çıkması sizi üzse de bundan büyük ders çıkaracaksınız. Kişinin küçük sevinçler yaşayacağı ve birilerini mutlu edeceği anlamındadır. Kişi, dışarıya mutlu görünmeye çalışan fakat aslında içinde fırtınalar kopan bir kişidir. Bu rüyayı gören kişinin hayatında olumlu yönde değişiklikler olabilir ve yeni, eğlenceli kişilerle tanışabilir. Aynı zamanda dışarıya karşı bir zırh koymuştur ve o zırhın gerisine sadece güvendiği insanları sokmaya karar vermiştir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git