Rüyada Palyaço Görmek

Rüyada Palyaço Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.819 kez okundu.

Rüyada palyaço görmek, başarılı olmak olarak yorumlanır. Rüyanızda palyaço görürseniz yapacağınız bir işte başarılı olacağınıza işaret eder. Mutlu bir haber alacağınız anlamında yorumlanır. Çok masumane duygularla birine yaklaşacağınız ve olumlu cevaplar alacağınız anlamındadır.

Rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılı ve zor günleri Allah’ın yardımı ve izni ile kısa sürede, sorunsuzca atlatacağının, huzurlu ve kişinin işlerinin açılacağı bir döneme girdiğinin göstergesidir. Rüya sahibinin manevi dünyasına da ışık tutar. Manevi açıdan huzurlu günlerin onu beklediğinin ve Allah’a olan yakınlığının artacağının işaretidir. Aynı zamanda maddi sıkıntılar ile geçen günlerin sona ereceğini, anne ve baba duası ile mutlu günlerin yakın olduğunu, kişinin maddi durumunun git gide iyileşeceği şeklinde de yorum yapılabilir. Kişinin yaşamındaki güzelliklere, düşmana karşı alınacak olan galibiyetlere, kötülüklere karşı Allah tarafından alınılan korumaya işarettir. Rüya sahibi Allah ile arasında olan muhabbet artar ve her daim Allah’ın desteğini yanında hisseder. Bunlara ek olarak hastalık ve illetlerden uzak olacaktır.

Rüyada Palyaço İzlemek

Sevinçli bir haber alacağınız anlamına gelir. Yakın zamanda güzel vakit geçireceksiniz ve mutlu haberler alacaksınız. Yakınınızdaki birinin mutluluğuna ortak olacağınız anlamındadır. Başkalarının mutluluğundan mutluluk olacaksınız. Yakınınızın düğününe, nişanına katılabilirsiniz yada birinin nikah şahidi olabilirsiniz. Güç olarak yorumlanır. Kişi güçlü olacağı bir döneme girecektir. Zor günlerle karşılaşsa da rahatlıkla bu sıkıntılardan kurtulacaktır. Kişi bir makam sahibi olacaktır. Çalıştığı iş yerinde pozisyon değiştirebilir yada takdir toplayabilir. Kendini oldukça güçlü hissedecektir. Devlet işi anlamına gelir. Onunla muhabbet ettiğini gören kişi devlet işiyle uğraşacaktır. İş başvurusu için devlet kurumlarını ziyaret edebilirsiniz. Eğitim hayatında yeni bir okula yazılmak söz konusu olabilir. Vergi borcu için devlet kurumları ziyaret edilebilir. Yurt dışına gitmek için vize başvurusu yapılabilir. Destek almak olarak yorumlanır.

Rüyada Palyaçonun Ağladığını Görmek

Gizli bir hüzün anlamına gelir. Uzun zamandır gizlediğiniz bir sırrın açığa çıkması ve çok üzüleceğiniz anlamına gelir. İçinizde sakladığınız hüznün açığa çıkmasına işaret eder. Gizli hüzün yaşamak sizi daha çok güçlendirecektir. Sırrın açığa çıkması sizi üzse de bundan büyük ders çıkaracaksınız. Kişinin küçük sevinçler yaşayacağı ve birilerini mutlu edeceği anlamındadır. Kişi, dışarıya mutlu görünmeye çalışan fakat aslında içinde fırtınalar kopan bir kişidir. Bu rüyayı gören kişinin hayatında olumlu yönde değişiklikler olabilir ve yeni, eğlenceli kişilerle tanışabilir. Aynı zamanda dışarıya karşı bir zırh koymuştur ve o zırhın gerisine sadece güvendiği insanları sokmaya karar vermiştir.

Rüyada Palyaço ile Konuşmak

Kişi yaptığı işlerde bir kolaylık yaşayacaktır. Destek göreceğiniz kişilerle tanışabilirsiniz. Yeni kapıların açılacağı güzel bir dönemdesiniz. İşlerini kolaylaştıracak kişiler tanıyacaktır. İmkansız gibi görünen işler kolaylıkla çözülecektir. Bir devlet dairesinde güzel bir işe başlayacağınızın ya da zaten devlet dairesinde çalışıyorsanız makam ve maddi bir artış yaşayacağınızı gösterir. Devlet dairesinde çalışan birinden destek alacağınıza da delalet eder. Güç ve kudretin de simgesi olarak bilinir. Aynı zamanda güzel ve parlak bir geleceğe delalet eder. İçindeki gücün ve enerjinin farkına vardığın bir dönemdesin. Bu enerjini dağ tırmanışı gibi bir sporla ilgilenerek kullanmayı düşünüyorsun. Doğa ile iç içe olmak sana ve sevgiline çok iyi gelecek. Bulunduğun ortamdan ve sıkıntılardan uzaklaşmak seni oldukça rahatlatacak gibi görünüyor. Son zamanlarda aile sorunlarından epey bunalmış bir halin var gibi gözüküyor.

Rüyada Palyaço Maskesi Görmek

Rüya sahibinin başarılar ile dolu olan kariyerinin göstergesidir. Öyle ki bu kişi mesleğinin zirvesinde herkes tarafından aranılan ve takdir edilen ve çevresi tarafından imrenilen ve kıskanılan bir kişidir. Bir başka tabire göre ise, kişinin sıkıntılı ve zorlu bir dönemden geçeceğinin habercisidir. Bazen iyi bazen de kötü olarak yorumlanır. İyi yönüyle iş dünyasında atılan başarılı adımların temsilcisi iken, kötü anlamıyla kişinin maddi kazancını artmasıyla birlikte aile içinde artacak sorunlar ve problemlerdir. Bu rüyaya göre maddi kazanç arttıkça kişi depresyona girip, huzursuzluk ve mutsuzluk yaşayabilir. Çıktığını görmek mesleğinde daha da yükseleceği belki bir terfi alarak maddi kazancının daha da artacağı anlamlarını taşımaktadır.

Rüyada Palyaçodan Kaçmak

İş alanında alacağı yeni teklifler ve bu teklifler doğrultusunda artan kazançlar ile tabir edilir. Bazı tabircilere göre kişinin hayatı ile özdeşleştirilir. Zirvesine çıkan bir insanın hayatının da zirvesine ulaşacağı, birçok alanda çeşitli başarılar elde edeceği, çevresi tarafından saygı duyulan, önemli bir pozisyonda olacağı yönünde yorumlar yapılır. Yapmayı düşünüp son anda vazgeçtiği bir işin kötü etkilerinden zarar görmeden kurtulacağını gösterir. Zorlu işlerle hayatınızı kazandığınızı gösteriyor. Dost diye kimseye güvenmeyin ve kendi işlerinizi kendiniz takip edin. Sağlam sabrı olan bir kadını simgeler. Bu kadın anneniz olabilir ya da evdeki destekçiniz eşiniz olabilir. Bazen de bolluk ve malın artmasına yorumlanır. Kişinin insanlar arasında haksız olmayan bir şöhreti vardır. Bu kişi kimine maddi destek olmuştur kiminin  ise zor gününde yanında olarak gönlünü kazanmıştır.

Rüyada Palyaço Kovalaması

Bazen de mal ve mevki sahibi olmaya yorumlanır. Sahip olduğunuz yeri zamanında öyle bir inşa etmişsiniz ki yeriniz çok sağlam ve kolay kolay yerinizden oynatılamayacak bir seviyedesiniz. İşlerinizi gören bir yardımcıya işarettir. Yakın zaman içinde elinize büyük bir para geçeceğine yorulur. Bu para sizin tazminatınız da olabilir bir şans oyunundan kazanılan bir para da olabilir. Sizi sıkıştıran borçlarınız olabilir neyse ki artık rahatlama dönemine girdiniz artık duvarlar üstünüze üstünüze gelmeyecek. Gören kişiye sürpriz hediyeler söz konusudur. Sevgiliniz sizi şaşırtacak gibi görünüyor. Size sevineceğiniz hediyeler hazırlıyor ve en yakın zamanda karşınıza çıkacak. Kişinin başarılı bir hayatı vardır. Ya da daha bu hayata kavuşmadıysanız sizi bekliyor olabilir. Siz okul hayatınızı başarılı bir şekilde bitiren birisiniz ve yine başarı dolu bir iş hayatı sizi beklemekte.

Rüyada Palyaço Balığı Görmek

Kararlılık demektir. Siz hayatınızın her adımında istikrar sağlamış bir insansınız ve bu böyle devam edecek. Kişi bekar ise bu ona yeni bir kısmet demektir. Kıskançlık işaretidir. Bu etraftan sizi çekemeyen birileri olabilir. Kişinin dertleri sona erecektir. İş hayatınız ya da özel hayatınız da beliren sorunlarınızdan artık kurtulma vakti gelmiş bulunuyor. Uzun bir ömür süreceğinizi ve ömrünüzün başarılarla dolu olacağını gösteriyor. Hayatını kazanmak için büyük gayretler içindedir. Kişinin kendi çabası ile bir şeyler edineceğini gösterir. Hayatınıza biri girecek ve bu kişi ile önceleri yıldızınız hiç barışmayacak ancak daha sonra birbirinize ısınacaksınız. Sizin kuyunuzu kazan arkadaş görünümlü kişilerle etrafınız sarılmış durumda. Her ne kadar hoş karşılanmayan bir davranış olsa da aslında ne için olduğuna göre anlamı değişebilir. Bazen hayatınız için verdiğiniz mücadeleyi simgeler bazen bir zararı bazen de hoş atışmaları simgeler.

Rüyada Palyaço Tarafından Kovalanmak

Kişinin maddi açıdan bolluk dönemine gireceğine delalet eder. Elindeki paranın kıymeti bilinirse rüya sahibinin bir eve veya arabaya sahip olacağına işarettir. Uzaklardan birinden bir haber alınacağına ve bu haber doğrultusunda yolculuk yapılacağına delalet eder. Rüya sahibinin uzaktan gelen bir misafirlerinin olacağına da işarettir. Yoğun ve yorucu geçecek günlere başlayacağına ve kafasını kaşıyacak vakit bulamayacağına işarettir. Makam elde etmek olarak yorumlanır. Çalıştığı ortamda azimli çalışmanızdan dolayı makam değiştirebilirsiniz. Rüyayı gören kişi eğitim hayatına devam ediyorsa başarınızla ön plana çıkabilirsiniz. Bir derneğe üyeyseniz oranın başkanı seçilebilirsiniz. Bir gruba önderlik yapabilirsiniz. Sizi lider olarak uygun görebilirler. Sizin bilginize güvenebilirler ve yönetici tarafınızın olumlu sonuçlar vereceğini düşünebilirler.

Rüyada Palyaço Tarafından Kaçırılmak

Gurur anlamına gelir. İkili ilişkilerde gurur ön planda olabilir. Gurur yaparak sevgilinizden yada eşinizden ayrılabilirsiniz. Gururlu tavırlar bazen insana zarar verebilir. Ayrıca kişi gururlu bir tavır sergileyeceği için yalnızlık hissedebilir. İlişkilerinizde gururlu tavrınız sizi zor duruma düşürebilir. Yakın çevrenizdeki kişiler sizden uzaklaşabilir. Sizin gereksiz gururunuz yalnız kalmanıza neden olabilir. Gururunuzu kontrol etmelisiniz. Maddi gelir olarak yorumlanır. Boş zamanlarınızda ek iş yapmaya karar verebilirsiniz. Ek işten kazanacağınız parayı biriktirebilirsiniz. Aynı zamanda kişi iş ortamında başarılarından dolayı ikramiye alabilir. Size ek iş verilebilir. Verilen bu ek işte güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Patronunuz sizi takdir edebilir ve yaptığınız işlerden memnun kalabilir. Sizi takip etmediğinizi düşündüğünüz patronunuz sizi gizli gizli takip ediyor olabilir. Yaptığınız olumlu yada olumsuz tüm hareketler size geri dönüş yapacaktır. Başarınızdan söz ettirdiğiniz bir döneme işaret eder. Başarınız dilden dile dolaşabilir.

Rüyada Palyaço Kıyafeti Görmek

Bolluk ve berekete dalalettir. Zenginliğe, paraya, bol rızka yorumlanır. Güzel bir bayanla tanışmak yada güzel bir bayanla evlenmek anlamına gelir. Doğru karar verildiğinde size bol para kazandıracak işlere başlayacağınızı gösterir. Bu aralar çok para harcayacaksınız, gereksiz harcamalarla bütçeniz açılacak. Birçok fırsat içinden size en çok şans getirecek kararı vereceğiniz anlamına gelir. Bir işi sevgi ve emekle yapacağınız ve bunun üzerine güzel sonuçlar alacağınız şeklinde yorumlanır. Hem kendisi için hem de çevresindekiler için faydalı ve bereketli bir sürece gireceği anlamına gelir. Bu bereketten herkes faydalanacak ve sizin de kazancınız artacak demektir.

Rüyada Palyaço Olmak

Başkasının sizin için güzel bir şey yapacağı anlamına gelir. Bu kişinin yapacağı şey size destek olacak nitelikte ve sizin için hayırlı olacak bir şeydir. Bu iyiliğin sonucunda sizin yollarınız açılacak ve hayırlı kısmetler ayağınıza kadar gelecektir. Bekar birinin bu rüyayı görmesi evleneceği anlamına gelir. Bu evliliği yapan kişi yemek yapmayı seven fedakar ve becerikli biri olacağı anlamına gelir. Sevgilinizin sizi çok sevdiğini fakat daha da yakından tanımak istediğine işarettir. İlişkiniz ile ilgili bir karar aşamasına gireceğinizi ve bu süreçte evlilik teklifi alabileceğinize yorumlanır. Çok hoş bir sürprizle karşılaşabilirsin. Rüyayı gören kişi için oldukça olumlu yorumlanır. Sevince, mutluluğa, hayırlı haberlere işarettir. Bulan kişinin sıkıntılara katlanması sonucunda kısa bir süre içerisinde mükâfatını alacağı, arzuladığı refah dolu yaşama kavuşacağı tabir edilir.

Rüyada Kendini Palyaço Olarak Görmek

Bazen de gereksiz yere yapılan harcamalara işaret etmektedir. Bu sebeple rüyayı gören kişi için harcamalarına dikkat etmesi hususunda yapılan bir uyarı niteliği taşıyabilir. Bazı tabircileri zina neticesinde hayata gelen bir çocuk olarak yorumlarken, çoğunluk helal rızık ve ganimet olarak yorumlar. Define bulduğunu gören kişi hiç beklemediği bir anda beklemediği bir yerden helal kazanç elde eder. Rüya sahibinin hoş, zarif, düzgün giyimli ve iyi birisinin etrafında olduğunu ve bu kişiden güzel bir yardım alacağını ya da karşılıksız bir iyilik göreceğini işaret eder. Kısa bir süre içerisinde feraha kavuşacak ve rahata erecektir. Her yönden rahatlayacağını ve sıkıntılarının biteceğini gösterir. İyilik ve yardımsever bir kişiliğe sahiptir. Genellikle iyilik, güzellik ve hayırlı işlerin başlangıcı olarak bilinir. Hayatında olumlu yönde gelişmeler olacak demektir. Bazen de güzel giden bir işinizin hüsrana uğrayacağına delalettir. Rüya sahibi asil bir kişiliğe sahip demektir. Ayrıca sadece kendisini değil etrafındaki kişilerin de menfaatlerini koruyup gözeten ve yardıma ihtiyacı olan kişilerin yardımına koşmak için bir an bile düşünmeyecek bir yapıya sahip olduğunu gösterir.

Rüyada Palyaço Makyajı Yaptığını Görmek

Güzelliğe, refaha, rahatlığa ve güzelliğe işaret eder ve varlığınızın artacağına ve güzel günler yaşayacağınıza delalettir. Gören bir kişi sıkıntı ve dertlerinden kurtulacak, alacağı bir yardım sayesinde zor günlerini rahatlıkla zarara uğramadan atlatacak demektir. Ayrıca hayırlı biriyle evliliğe ya da yeni bir işe gireceğinizin de gösterebilir. Yoğun iş temposu yüzünden sevgilin ile epeydir birbirinize vakit ayıramıyor gibisiniz. Kısa bir süreliğine tatile çıkmak ikinize de iyi gelecektir. Çok yakında evlilik teklifi alabilirsin. Unutamayacağın ve farklı bir evlenme teklifi için sevgilin çok uğraşıyor gibi görünüyor. Sana yapacağı bu teklif için arkadaşların da ona yardım ediyor gibi gözüküyor.

Rüyada Palyaço Öldürdüğünü Görmek

Özel hayat ve iş hayatında başarıları çağrıştırır. Rüyayı gören kişi erkek ise bu kişi geçici bir gönül ilişkisi yaşayacaktır. Bekar bir bayan ise bu ona kısmet olduğuna yorulur. Hayatınızda hızlı bir döneme girdiğinizi göstermektedir. Güzel gelişmeler yaşayacak huzurlu bir hayatınız olacak. Hamile bayanın erkek çocuğu olacaktır.  Mal, mülk ve mevkiye yorumlanır. Ayrıca bir çeşit üniformaya işaret eder. Askerde oğlunuz varsa ondan haber alabilirsiniz. Ya da polis ve asker gibi üniforma kullanan birisiyle bir işiniz olabilir. Yolu çağrıştırır. Bu aralar uzun yoldan bir misafiriniz gelebilir veya siz bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Genel olarak iyi gelişmeler yaşanacağına yorumlanır. Aynı şekilde gören bir kişi iş yerinde daha iyi bir pozisyona gelecektir. Kişinin özel hayatı da hız kazanacaktır. Hayatınızda biri varsa ilişkinizi bir adım öne taşımaya karar verebilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git