Rüyada Palyaço Görmek

Rüyada Palyaço Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.281 kez okundu.

Rüyada palyaço görmek, başarılı olmak olarak yorumlanır. Rüyanızda palyaço görürsünüz yapacağınız bir işte başarılı olacağınıza işaret eder. Palyaço gören kişi bir projede başarılı olur ve takdir edilir. Rüyada palyaço görmek mutlu bir haber alacağınız anlamında yorumlanır. Palyaço gören kişi birinden güzel bir haber alır. Palyaço gören çocuk görmek çok masumane duygularla birine yaklaşacağınız ve olumlu cevaplar alacağınız anlamındadır.

Rüyada Palyaço Görmek Ne Anlama Gelir ?rüyada palyaço

Rüyada palyaço görmek, sevinçli bir haber alacağınız anlamına gelir. Yakın zamanda güzel vakit geçireceksiniz ve mutlu haberler alacaksınız. Rüyada palyaço izlemek, yakınınızdaki birinin mutluluğuna ortak olacağınız anlamındadır. Başkalarının mutluluğundan mutluluk olacaksınız. Yakınınızın düğününe, nişanına katılabilirsiniz yada birinin nikah şahidi olabilirsiniz.

Rüyada Palyaço Görmek Ne Demek ?

Rüyada palyaço gizli bir hüzün anlamına gelir. Palyaçonun ağladığını gülmek uzun zamandır gizlediğiniz bir sırrın açığa çıkması ve çok üzüleceğiniz anlamına gelir. İçinizde sakladığınız hüznün açığa çıkmasına işaret eder. Gizli hüzün yaşamak sizi daha çok güçlendirecektir. Sırrın açığa çıkması sizi üzse de bundan büyük ders çıkaracaksınız. Rüyada palyaço burnunu ellemek kişinin küçük sevinçler yaşayacağı ve birilerini mutlu edeceği anlamındadır. Palyaço sembolü gören kişi, dışarıya mutlu görünmeye çalışan fakat aslında içinde fırtınalar kopan bir kişidir. Bu rüyayı gören kişinin hayatında olumlu yönde değişiklikler olabilir ve yeni, eğlenceli kişilerle tanışabilir. Aynı zamanda palyaço gören kişi, dışarıya karşı bir zırh koymuştur ve o zırhın gerisine sadece güvendiği insanları sokmaya karar vermiştir.

Rüyada Palyaço

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada palyaço görmenin anlamı ve palyaço rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git