Rüyada Palmiye Görmek

Rüyada Palmiye Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.139 kez okundu.

Rüyada palmiye görmek, alim bilim adamı anlamına gelir. Palmiye gören kişi ilim irfan sahibi biriyle tanışır. İlim irfan birinden akıl alır yada ilim irfan sahibi biriyle zaman geçirir. Kişi bir kursa katılabilir, eğer okuyorsa eğitim hayatını başarıyla bitirecek ve güç ve kudret kazanacak. Rüya sahibinin işinde başarılı olacağına, mertebesinin yükseleceğine, diğer insanlar tarafından takdir edileceğine işarettir. Kişi yüksek mertebedeki insanlarla birlikte önemli işler yapacağına, onlarla samimi olacağına işarettir. Bazı yorumlara göre ise  kötü haberlere, sıkıntıya, gam ve kedere delalettir.

Rüyada Palmiye Gölgesi Görmek

Değişim ve gelişim demektir. Kişi bilgi anlamında genişleyecektir ve çok bilgili birinden yeni şeyler öğrenir. Yeni bir kusa başlayabilir yeni bir dil öğrenebilirsiniz. Rüyada palmiyenin gölgesinden faydalanan kimse kendini güvende hisseder ve kendini donanımlı hisseder. Yeni bilgiler edinmek için güzel bir  fırsatla karşılaşacağınız olarak yorumlanır.

Hayatın da bir takım olumsuzlukların olacağına ve bunun sonucun da da hayatına da belli problemler yaşayacağına işarettir. Fakat aksiliklerden kurtulacağına ve bunun sonucun da da mutlu olacağına işarettir. Birey iş hayatın da sorumluluk sahibi olduğuna ve mevcut elindeki işleri zamanından önce teslim etmesi gerektiğine ve bunu sonucun da da makam ve mevki artacağına işarettir.

Rüyada Palmiye Dikmek

Zenginlik ve genişlik demektir. Rüya sahibi ummadığı yerden para kazanabilir, miras gibi yollarda mülk sahibi olabilir. Planında olmayan bir şekilde bir iş yeri açabilir ve bir çok çalışanı olabilir. İşverense yeni elemanları işe alabilir. Evli ise yeni bir evlat sahibi olmaya karar verebilir. Kişinin hırslı bir tutum içinde olacağı olarak yorumlanır ve hayatına yeni yön verecek güzel bir yol çizecek demektir. Aynı zamanda başarı ve mutluluğun da habercisi olarak bilinir.

Rüyada Palmiye Ağacı Budamak

Bu ağaç ferahlığa ve mutluluğa işarettir. Zor günlerin sona ererek güzel günlerin başlayacağına ve rüya sahibinin uzun zamandır yaşadığı kasvetin son bulacağı şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda iş hayatında rüya sahibinin belirli bir mertebeye gelerek söz sahibi olacağına ve çevresinde ki insanlar tarafından büyük bir beğeni toplayacağına delalet eder. Rüya sahibinin büyük bir mutluluğa boğularak güzel günler geçireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Palmiye Ağacına Çıkmak

İş hayatında kariyer basamaklarının tırmanılması ve terfi anlamını taşır. İş hayatında yaşanan sorunların son bularak rahat günlerin başlayacağı şeklinde yorumlanır. Eğer rüya sahibi bir iş arayışı içinde ise yakın zaman da uzun zamandır aradığı işi alacak ve mutlu bir iş hayatı başlayacaktır. Aynı zamanda bu rüya tatile çıkmak olarak da yorumlanır. Kısa bir dönem içinde beklenmeyen bir tatile delalettir.

Rüyada Palmiye Fidanı Görmek

Bir mal sahibi olmak şeklinde yorumlanır. Bu fidan yakın zamanda alacağınız küçük bir ev ya da arabanın habercisidir. Aynı zamanda ev içinde huzurun başlayarak sorunların ortadan kalkacağına ve rüya sahibinin güzel bir hayat süreceğine delalet eder. Kişinin yakın zamanda bir ev ya da araba alarak mallarına mal katacağına işarettir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git