Rüyada Ova Görmek

Rüyada Ova Görmek
31 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.685 kez okundu.

Rüyada ova görmek sizin su kadar berrak bir hayatınız olduğuna ve seni her alanda belirli sürprizler beklediğini anlatmaktadır. Aşk, eğitim para ve sağlık konusunda sizi öyle müjdeler beklemekte ki ağzınızı açık bırakabilir! Hayatınızı dönüm noktasında bir yere getirecek olan bu rüya size tamamen uğur getiriyor.

Rüyada Ovada Gezmek

Aşk hayatınızın oldukça atraksiyonlu geçeceğini fakat olumsuz bir şey yaşanmayacak olmasını anlatıyor. Aşk hayatınızda her şeyin yolunda olması sizin için oldukça rahat bir dönem demek oluyor. Aşık olduğunuz kişi ile sağlıklı, mutlu ve sakin bir hayat geçirerek refaha ereceksiniz. Aynı zamanda eğitim veya iş yönünde çok büyük bir sürpriz ile karşılaşabilirsiniz. Bu sürpriz ise tamamen olumlu yönde olup hayatınızı oldukça derinden etkileyecek. Kuşkusuz kabul etmek istemeyeceksiniz fakat kabul etmenizde yarar var. Bu fırsatın kaçmayacağını size bildiriyor! Sağlık konusunda oldukça donanımlı bir müjde veriyor. Herhangi bir hastalığa sahipseniz ve ne kadar kötü olursa olsun biri tarafından iyileştirileceğinizi ve ondan şifa bulacağınızı anlatıyor. Belki de şifa bulmak derken doktoronuz ile bir aşk yaşamanızdan da bahsediliyor olabilir.

En yakın zamanda ufukta görülen bu müjdelerin arasında hiç kötü bir şey yok mu diyorsunuzdur. Tabii ki ufakta olsa var bir şeyler. Eğer bu iyiliklerin ve bolluğun değerini bilmezseniz ömrünüz boyunca sıkıntılı bir hayat çekeceğiniz de belirtiliyor. Kısacası aşk hayatınıza yeni birinin dahil olacağını aynı zamanda güzel bir iş/eğitim teklifi alacağınızı ve sağlığınızın yerine geleceğini anlatıyor fakat bunların değerini bilmemekte size kötülük getirecektir.

Rüyada Yeşil Ova Görmek

Hayat ile ilgili bir takım karar verme aşamasında olduğunu işarettir. Rüya sahibinin uzun zamandır bir konu ile ilgili kafasının oldukça karışık olduğuna ve buna bir çözüm getiremediğine yorumlanır. Rüya sahibinin yaptığı işlerde bir sonuca varamadığına ve her adım attığı işin sonuçsuz kaldığına işaret eder. Ovanın yeşil olması aynı zamanda hala hayallerine inancının olduğuna ve hayatında umuda yer olduğuna da delalet etmektedir.

Rüyada Düz Ova Görmek

Gelecek kaygısının rüya sahibini rahatsız ettiğini işaret eder. Gelecek ile kararların alınamadığına ve büyük bir boşluğun hayatında yer edindiğine işarettir. Rüya sahibinin büyük bir boşluk ve çıkmaz içinde olduğu şeklinde yorumlanır. Uzun bir zaman içinde bu durumdan rüya sahibinin kurtulamayacağına ve depresyon süreci yaşayacağına işarettir.

Rüyada Yüksek Ova Görmek

Rüya sahibinin hayallerinin oldukça çok ve ulaşılması güç olduğu şeklinde yorumlanır. Eğer rüya sahibi o yüksek ova içinde ise hayallerinin yakın bir zamanda gerçekleşeceği şeklinde yorumlanırken, rüya sahibi ovaya uzaktan bakıyor ise hayallerinin gerçek olmayacağına ve hep hayal olarak kalacağına yorumlanır.

Rüyada Ovada Koşmak

Rüya sahibinin uzun zamandır bazı düşüncelere gözü kapalı bağlı olmasına ancak yakın zaman da gerçekleri fark ederek bu düşüncelerden kurtulduğuna işarettir. Eğer ovada tek başına koşuyor ise çevresindeki gereksiz topluluktan kurtularak sosyal bir özgürlüğe adım attığı şeklinde de yorumlanır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git