Ova

Ova
31 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.429 kez okundu.

Rüyada ova görmek sizin su kadar berrak bir hayatınız olduğuna ve seni her alanda belirli sürprizler beklediğini anlatmaktadır. Aşk, eğitim para ve sağlık konusunda sizi öyle müjdeler beklemekte ki ağzınızı açık bırakabilir! Hayatınızı dönüm noktasında bir yere getirecek olan bu rüya size tamamen uğur getiriyor. Gelin hep birlikte daha detaylı bir şekilde inceleyelim.

ova görmek

Rüyada Ovada Gezmek

Rüyada ovada gezmek, aşk hayatınızın oldukça atraksiyonlu geçeceğini fakat olumsuz bir şey yaşanmayacak olmasını anlatıyor. Aşk hayatınızda her şeyin yolunda olması sizin için oldukça rahat bir dönem demek oluyor. Aşık olduğunuz kişi ile sağlıklı, mutlu ve sakin bir hayat geçirerek refaha ereceksiniz. Aynı zamanda eğitim veya iş yönünde çok büyük bir sürpriz ile karşılaşabilirsiniz. Bu sürpriz ise tamamen olumlu yönde olup hayatınızı oldukça derinden etkileyecek. Kuşkusuz kabul etmek istemeyeceksiniz fakat kabul etmenizde yarar var. Bu fırsatın kaçmayacağını size bildiriyor! Sağlık konusunda oldukça donanımlı bir müjde veriyor. Herhangi bir hastalığa sahipseniz ve ne kadar kötü olursa olsun biri tarafından iyileştirileceğinizi ve ondan şifa bulacağınızı anlatıyor. Belki de şifa bulmak derken doktoronuz ile bir aşk yaşamanızdan da bahsediliyor olabilir.

En yakın zamanda ufukta görülen bu müjdelerin arasında hiç kötü bir şey yok mu diyorsunuzdur. Tabii ki ufakta olsa var bir şeyler. Eğer bu iyiliklerin ve bolluğun değerini bilmezseniz ömrünüz boyunca sıkıntılı bir hayat çekeceğiniz de belirtiliyor. Kısacası aşk hayatınıza yeni birinin dahil olacağını aynı zamanda güzel bir iş/eğitim teklifi alacağınızı ve sağlığınızın yerine geleceğini anlatıyor fakat bunların değerini bilmemekte size kötülük getirecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git