Rüyada Otogar Görmek

Rüyada Otogar Görmek
18 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.622 kez okundu.

Rüyada otogar görmek, yolculuğa çıkmak olarak yorumlanır. Otogar gören kişi uzak bir yere yolculuk yapacaktır. Uzakta olan bir tanıdığınızı görmeye karar verebilirsiniz. Başka bir şehirdeki bir iş için başka şehre iş görüşmesine gidebilirsiniz. Rüyada otogarda olduğunu gören kişi uzak bir yere tatil amaçlı gidebilir. Eğer üniversiteyi kazandıysanız  başka şehre kayıt için gidebilirsiniz.

Rüyada Otogar Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada otogar

Rüyada otogar görmek, uzaktan haber olarak yorumlanır. Rüyasında otogarda kendisini gören kişi uzak birisinden haber alacaktır. Başka şehirde olan bir tanıdığınızdan haber almak olarak yorumlanır. Eğer duygusal bağ yaşadığınız kişi başka şehirdeyse size sürpriz yapmak isteyebilir ve sizin yanınıza gelebilir. Uzaktaki kişilerin gündemde olacağı bir dönemi işaret eder.

Rüyada Otogar Görmek Ne Demek ?

Rüyada otogar, hayırlı bir kısmet olarak yorumlanır. Rüyasında otogarda beklediğini gören kişi hayırlı bir kısmet bulacaktır. Eğer gören bekarsa onu mutlu edecek biriyle tanışabilir. Eğer süregelen bir ilişkisi varsa ve hayırlıysa resmiyete adım atılabilir. Eğer hayırlı değilse bu ilişkiniz bitebilir. Otogar gören kişi hayırlı bir iş de bulabilir. Rüyada otogar görmek, ayrılıkların ve uzun bir süre birisine özlem duyacağınızın göstergesidir. Otogardan sevdiğiniz bir kişiyi geçirdiğinizi görmek, sevdiklerinizden zorunlu bir şekilde bir süre uzak kalacağınızı gösterir. Bu rüyayı gören kişi eğer kendisi otogardan otobüse binip başka bir yere gidiyorsa bir devlet dairesine tayini çıkabilir ya da uzak bir memlekete iş vesilesi ile gitmek zorunda kalabilir.

Rüyada Otogar

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada otogar görmenin anlamı ve otogar rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git