Rüyada Otobüs Görmek

Rüyada Otobüs Görmek
12 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.134 kez okundu.

Rüyada otobüs görmek,uzun bir yolculuk olarak yorumlanır. Uzun zamandır görmediğiniz bir tanıdığınızı ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Ertelediğiniz bir tatil planınız olabilir. Rüyasında otobüs gören ve içine binen kişi yakın zamanda yolculuğa çıkacaktır. Yurt dışında tatil yapma planı yapan kişi bu dönemde bu tatili gerçekleştirebilir. Yolculukların söz konusu olacağı bir dönem.

Rüyada Otobüs Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada otobüs

Rüyada otobüs görmek, kalabalık ortam olarak yorumlanır. Rüyada kalabalık bir otobüse bindiyseniz kalabalık bir toplantıya katılabilirsiniz. Bu toplantı işle alakalı olabileceği gibi başka nedenler için olabilir. Yakınınızın bir düğününe, nişanına gidebilirsiniz. Bir arkadaşınızın kız isteme merasimine eşlik edebilirsiniz. Çok kalabalık bir ortamda bulunabilirsiniz. Bu bir asker eğlencesi de olabilir. Cenaze için de taziye ziyaretleri yapabilirsiniz.

Rüyada Otobüs Görmek Ne Demek ?

Rüyada otobüs, devlet işleri olarak yorumlanır. Rüyasında otobüse bindiğini ve otobüsten indiğini gören kişi devlet işleriyle ilgili işlerini bitirecektir. Uzun dönemdir  devlet işleriyle uğraşan kişi bu dönemde artık devlet işlerini tamamlayacaklardır. Eğer eğitim yapan biriyseniz eğitim süreciniz bitecektir ve diplomanızı alacaksınız. Rüyasında otobüsü kaçırdığını gören bir kişi, hayatında karşısına çıkacak büyük fırsatları kaçırabilir ve yaşamı ıskalayabilir. Bu rüyayı gören bir kişi, günlük hayatında sürekli bir koşuşturma içindedir. Otobüsün yandığını ya da devrildiğini gören bir kişi ise, uzun bir süre çabaladığı ve uğraştığı bir işin başarısız olduğunu gösterir. Bu rüya aslında sizden ilgi görmek isteyen kişilerin olduğunun da göstergesidir.

Rüyada Otobüs

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada otobüs görmenin anlamı ve otobüs rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Otobüs Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Famil dedi ki:

    Rüyamda kendimi otobüsde gördüm otobüsde çok eski bir tanıdığım biri vardı.Ama otobüs çok kalabalıktı o kadar kalabalıktı ki her kes bir birine sıkışmıştı.Bu rüyanın anlamı nedir?

Sayfa başına git