Rüyada Otel Görmek

Rüyada Otel Görmek
14 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.210 kez okundu.

Rüyada otel görmek, uzun bir yolculuğa gitmek olarak yorumlanır. Otel gören kişi uzun bir yolculuğa çıkacaktır. Bir dönemdir ertelediğiniz işlere yoğunlaşabilir ve bununla alakalı iş seyahatleri yapabilirsiniz. Eğer gören kişi öğrenciyse eğitim için farklı bir ülkeye eğitim amaçlı gidebilir. Uzak bir yerde tanıdığınız varsa bu dönemde onları ziyaret etmeyi düşünebilirsiniz. Seyahatlerin söz konusu olduğu bir döneme işaret eder.

Rüyada Otel Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada otel

Rüyada otel görmek, uzun süredir ertelen dinlenme olarak yorumlanır. Rüyada tek başına bir otele giden kişi kafa dinlemek için bu dönemde fırsat kollayabilir. Hiç kimseye haber vermeden bir yerde tatil yapabilir ve kafa dinleyebilir. Yalnızlığın ve iç dünyanın ön planda olduğu bir döneme girebilirsiniz. Rüyada otelde balkonda oturan kişi her şeyden kaçmak isteyecektir ve hayattan kopmak isteyecektir.

Rüyada Otel Görmek Ne Demek ?

Rüyada  otel, vefat olarak yorumlanır. Rüyada ışığı yanmayan bir otele gitmek hasta olan birinin vefat etmesi olarak yorumlanır. Uzun zamandır tedavi gören biri bu dönemde hayatını kaybedebilir. Rüyasında otelden ayrıldığını gören kişi uzun zamandır uğraştığı hastalıktan kurtulacaktır. Hastalık dönemi bitecektir ve şifa bulacaktır. Zor günlerin geçmesi olarak yorumlanır. Rüyasında yabancı biri ile kaldığını gören kişi hayatında çok büyük gelgitler ve kararsızlıklar yaşayacak demektir. Aynı zamanda bu rüyanın görüldüğü şekline göre farklı anlamlar kazanır. Rüyasında otelin yandığını gören bir kişinin gelecek hayallerini tekrardan gözden geçirmesi gerekir.

Rüyada Otel

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada otel görmenin anlamı ve otel rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git