Rüyada Ot Görmek

Rüyada Ot Görmek
15 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.356 kez okundu.

Rüyada ot görmek, mal edinmek olarak yorumlanır. Ot gören kişi bir mal sahibi olacaktır. Uzun zamandır planladığınız bir ev ya da araba alma planınız varsa bu dönemde alabilirsiniz. Rüyada ot gören kişi evine bazı eşyalar alabilir. Değiştirmeyi düşündüğünüz eşyalar varsa bu dönemde değiştirebilirsiniz. Alış veriş yapacağınız bir döneme işaret eder. Yeni bir mal edinmeyi temsil eder.

Rüyada Ot Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada ot

Rüyada ot görmek, mal kaybı olarak yorumlanır. Rüyada ot biçtiğini gören kişi sahip olduğu mallarda zarara uğrayabilir. Evde kullandığınız bir eşya bozulabilir, kırılabilir. Arabanız varsa arıza çıkarabilir. Ot biçtiğini gören kişi maddi olarak zarara uğrayacaktır. İş ile alakalı konularda elinizden para çıkabilir. Doğru adımlar atmakta fayda var.

Rüyada Ot Görmek Ne Demek ?

Rüyada ot, yönetme olarak yorumlanabilir. Rüyada otları biçip kucağında tutan kişi tüm kaybettiklerini kazanca çevirebilir. Doğru bir strateji ile bu mal kaybı durumunu olumlu yöne çekebilir. Doğru adımlar ve kararlar verilir ise bu durumdan fayda sağlanabilir. Otu kucaklayan kişi bazı sıkıntıları akılcı yollarla atlatacaktır. Rüyasında zararlı ot gören bir kimsenin etrafında bulunan kötü niyetli insanlar var demektir. Aynı zamanda bunu gören kişinin uzun zamandır görmediği birinden alacağı bir haber canını sıkabilir. Rüyasında bakımsız otlarla dolu bir bahçe gören bir kişi, yanlış bilgilerle kendisini aldatan kişilerin tuzağına düşebilir ve bu kişi uzun bir süre kendini toparlamak için uğraşabilir.

Rüyada Ot

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ot görmenin anlamı ve ot rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git