Orman

Orman
8 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.447 kez okundu.

Rüyada orman görmek, genellikle iş hayatında çok büyük bir başarı yakalayacağınıza, atıldığınız ticarette ön plana çıkacağınıza delalettir. Orman, zenginliğin ve bolluğun habercisi olarak bilinir. Gür bir yeşil orman, kişinin ekonomik düzeyinde ciddi düzelmelerin olacağının göstergesidir.

rüyada orman

Rüyada Ağaç Kesmek

Rüyada ağaç kesmek, genellikle iyi yorumlanırken, karanlık bir orman sıkıntılarınızın artacağının göstergesidir. Genellikle güzel bir geleceğin ve başarılı bir hayatın başlangıcının göstergesidir. Ormanda kurumuş ağaç gövdesi kesilmesi ise; uzun bir süredir uğraşıp da bir türlü kurtulamadığınız sıkıntı ve streslerinizden azimle kısa bir süre içinde kurtulacağınızı gösterir. Kurumuş ağaçlarla dolu bir orman ve yere saçılmış ağaç yaprakları da, bir süre sıkıntı ya da hastalık yaşayabileceğinizi gösterir. Ya da parasal durumlarınızda sıkıntı yaşayabileceğiniz ve işlerinizin bozulabileceğini göstermektedir.

Rüyada Ormanda Gezmek

Rüyada ormanda gezmek, genellikle bol rızık ve bol gelire ulaşabileceğinizi ya da yeni bir işe başlayabileceğinizi gösterir. Yeşil ağaçlarla dolu büyük bir orman, kişinin hayallerinin pek çoğunu kısa bir süre içinde gerçekleşebileceğinin göstergesidir. Ormanın içinde bir adam, varlıklı bir kimsenin size destek olacağına işaret etmektedir. Varlıklı bir kişinin orman görmesi ise, varlığının daha da artacağına, yoksul bir kişinin orman görmesi de sıkıntılarından kısa bir süre içinde kurtulacağına ve ekonomik sıkıntısının son bulacağına yorumlanır. Ormanın içinde bir yol olduğunu görmüşseniz; sıkıntılarınızdan kurtulmak için yeni bir yol keşfetmek üzere olduğunuzu gösterir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git