Ördek

Ördek
7 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 3.161 kez okundu.

Rüyada ördek görmek, bolluk ve berekete dalalettir. Zenginliğe, paraya, bol rızka yorumlanır. Rüyada beyaz ördek görürseniz güzel bir bayanla tanışmak yada güzel bir bayanla evlenmek anlamına gelir. Rüyada ördeği kestiğini göreni ördek eti yediğini görenin para harcayacağı ve zenginliğinin azalacağı olarak yorumlanır. Ördek kovalayan insan para kazanmış için bir işe başvuracaktır yada yeni bir işe başlayacaktır.

ruyada-ordek-gormek

Rüyada Ördek Yemek

Rüyada ördek yemek, bol paraya, bol rızka, şöhrete ve çok paraya işaret eder. Ördek sürüsü, kişinin eline toplu bir para geçeceği anlamına gelir. Siyah ördek, kötü bir haber alınacağına ve para kaybedileceğine işaret eder. Size kötülük yapacak kişiyi alt etmeniz olarak yorumlanır. Ayrıca zengin olmak demektir. Bol bol para harcayacağınız anlamına gelir.

Rüyada Ördek Kovalamak

Rüyada ördek kovalamak, doğru karar verildiğinde size bol para kazandıracak işlere başlayacağınızı gösterir. Bu aralar çok para harcayacaksınız, gereksiz harcamalarla bütçeniz açılacak. Birçok fırsat içinden size en çok şans getirecek kararı vereceğiniz anlamına gelir. Ördeklerin farklı renkte olması, bir işin sizin istediğiniz gibi gitmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Ördek Yakalamak

Rüyada ördek yakalamak, sana bu yaz, hayatının bir akış içerisine girmesini sağlayacak bolca seyahat ve değişim yolu görünüyor. Bir ortamda tanışacağın orta boylu, kumral bir adam ile kuracağın gönül bağı bir ömür boyu sürecek. Bu adam senin hayatının her aşamasında var olacak ve bu adamla mutlu ve huzurlu bir evliliğe doğru yol alacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git