Rüyada Ördek Görmek

Rüyada Ördek Görmek
7 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 3.105 kez okundu.

Rüyada ördek görmek, bolluk ve berekete dalalettir. Rüyada ördek aldığını görmek zenginliğe, paraya, bol rızka yorumlanır. Rüyada beyaz ördek görürseniz güzel bir bayanla tanışmak yada güzel bir bayanla evlenmek anlamına gelir. Rüyada ördeği kestiğini göreni ördek eti yediğini görenin para harcayacağı ve zenginliğinin azalacağı olarak yorumlanır. Ördek kovalayan insan para kazanmış için bir işe başvuracaktır yada yeni bir işe başlayacaktır.

Rüyada Ördek Görmek Ne Anlama Gelir ?

ruyada-ordek-gormek

Ördek görmek, bol paraya, bol rızka, şöhrete ve çok paraya işaret eder. Ördek sürüsü gören birinin eline toplu bir para geçecektir. Siyah ördek görmek kötü bir haber alınacağına ve para kaybedileceğine işaret eder. Siyah ördeği yakalar keserseniz size kötülük yapacak kişiyi alt etmeniz olarak yorumlanır. Ördek yemek zengin olmak demektir. Ördeği kolunuzdan aka aka yemek bol bol para harcayacağınız anlamına gelir.

Ördek sembolü, rüyada ördek bir biblo görmek doğru karar verildiğinde size bol para kazandıracak işlere başlayacağınızı gösterir. Ördek pişirip yerseniz bu aralar çok para harcayacaksınız, gereksiz  harcamalarla bütçeniz açılacak. Rüyada ördek sürüsünü kovalamak ve içinden ördek yakalamak birçok fırsat içinden size en çok şans getirecek kararı vereceğiniz anlamına gelir. Ördekleri farklı renkte görmek bir işin sizin istediğiniz gibi gitmeyeceğine işaret eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git