Rüyada Orak Görmek

Rüyada Orak Görmek
8 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 857 kez okundu.

Rüyada orak görmek, uzun bir süre ciddi bir hastalık yaşayan ve tam olarak bir türlü iyileşmemiş olan birisinin bir anda hayatını kaybedeceğinin göstergesidir. Rüya sahibi, rüyasında orak ile ot biçtiğini görmüşse çalıştığı ve uğruna uğraştığı şeylerin meyvesini kısa bir süre içerisinde toplayacak ve onun önünde hiçbir engel duramayacağının göstergesi demektir.

Rüyada Orak Görmek Ne Anlama Gelir ?rüyada orak

Rüyada orak görmek, planladığınız ve üzerine bir süredir çalışıp kafa yorduğunuz bir işim olumlu bir şekilde sonuçlanacağına ve size uzun vadede yarar sağlayacağına delalettir. Rüyada ot biçmek, kötü günlerinizi zamanla aşacağınızı fakat sabretmeniz gereken bir süreçte olduğunuzun göstergesidir.

Rüyada orak görmek, sevdiklerinizin ve dostlarınızın zor zamanınızda yardımınıza koşacağını göstermektedir. Rüyada kurumuş otları orak ile biçtiğinizi görmek, tüm sıkıntı ve dertlerinizi tamamen atacağınızı ve unutacağınızı gösterir.

Rüyada Orak Görmek Ne Demek ?

Rüyada orak, genellikle yakınınızdan birisinin aniden vefat edeceğine yorumlanmaktadır. Ayrıca rüyada orak görmek, rızkın, gelirin, malınızın ve mülkünüzün artacağını göstermektedir. Bol yeşillikli bir tarlada orakla ot biçtiğini gören bir kişi hayalini ettiği hayata ve uğruna çabaladığı işlerin olumlu sonucuna ulaşabileceğini göstermektedir. Ayrıca, orak gören kişinin bazı konularda kesin kararlı olduğu ve karar verdiği şeyleri de istikrarlı bir şekilde zor da olsa yoluna kısa bir süre zarfı içerisinde koyacağı anlamına gelmektedir. Orak görmek, bol tebessümlü, bereketli, bol kazançlı ve başarılarla dolu hareketli bir iş hayatının başlangıcı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Orak

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada orak görmenin anlamı ve orak rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git