Rüyada Olta Görmek

Rüyada Olta Görmek
9 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 737 kez okundu.

Rüyada olta görmek, hileye başvurma olarak yorumlanır. Rüyada olta gören kişi bir hile yapacaktır yada bir hileye maruz kalacaktır. Yaptığınız işte hesaplamalarda bir hile yapabilirsiniz. Aldığınız malları daha az yada daha fazla gösterebilirsiniz. Eğer rüyayı gören kişi öğrenciyse girdiği sınavda kopya çekebilir ya da bir arkadaşına kopya verebilir. İş ortamında ufa tefek hilelere baş vurulabilir.

Rüyada Olta Görmek Ne Anlama Gelir ?rüyada olta

Rüyada olta görmek, büyük fırsatlar olarak yorumlanır. Rüyada oltayla bir şeyler yakaladığını gören kişi büyük fırsatlar yakalayacaktır. Eğer geçemediğin bir sınav varsa onun için yeniden bir sınav düzenlenebilir ya da bütünlemeye girebilirsin. Kaçırdığın bir konsere yeniden gitme fırsatı yakalayabilirsin. Dargın olduğun sevgilin sana bir kere daha şans verebilir. Fırsatların söz konusu olduğu bir dönem.

Rüyada Olta Görmek Ne Demek ?

Rüyada olta, hayırlı bir kısmet olarak yorumlanır. Rüyasında oltayla balık tutan kişi hayırlı kısmetle karşılaşır. Rüyayı gören bekarsa hayırlı bir kısmet bulabilir. Evlenmeyi düşünebilir ya da evleneceği kişiyi bulabilir. Beklenen bir iş teklifi varsa bu dönemde iş teklifleri ve iş kabulleri olabilir. Rüyada büyük bir balık tutan kişi umduğundan daha çok sevineceği bir kısmetle karşılaşacaktır. Rüyasında olta gören bir kişi, yeni fırsatlar yakalayabilir ve yeni atılımlar içine girebilir. Rüyasında olta gören bir kişi, kolay yoldan para kazanmak için bir yol arayacak ve bu nedenle haram mala el uzatabilecek demektir. Bu rüya, dikkatli adımlar atmanız gerektiğini işaret eder.

Rüyada olta

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada olta görmenin anlamı ve olta rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git