Rüyada Ölmüş Dedemin Canlandığını Görmek

Rüyada Ölmüş Dedemin Canlandığını Görmek
5 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 208 kez okundu.

Rüyada ölmüş dedemin canlandığını görmek, rüya sahibinin ölmüş olan yakınlarının dua ve hayır yapmanızı beklediği anlamına gelir. Mezar ziyareti yapmalı ve ahiret hayatına göç etmiş yakınlarınız için sadaka vermelisiniz. Dedenizi tekrar dirilmiş olarak gördüyseniz, muhakkak dua etmelisiniz. Ahiret hayatına göç etmiş insanlar için bizlerin yapması gereken belirli şeyler vardır, dua etmek mezar ziyareti yapmak hayır işlemek gibi. Bu yapacağınız hayırlar hem kendi ahiret hayatınız hem de ölmüş olan yakınlarınız için çok sevaptır. Bizler de bir gün hayata gözlerimizi kapatıp ahiret hayatına göç edeceğiz ve inşallah bizler de arkasından hayır yapılan kimselerden oluruz.

Bir başka tabirde ise özlemdir hasrettir. İçinizdeki özlem duygusunu bastırmayı bırakmalı ve uzakta olan sevdiklerinize zaman ayırmalısınız. Gördüğünüz rüya uzun bir yolculuk sonucu hasret gidermeye kavuşmaya işarettir. Zaman sizi sevdiklerinizden ayırmadan siz sevdiklerinize zaman ayırın.

Rüyada Ölmüş Dedemin Canlandığını Görmek Ne Anlama Gelir ?


Rüyada ölmüş dedemin canlandığını görmek, dedenizin canlandığını iyi bir yerde temiz bir şekilde gördüyseniz, ahiret hayatında huzur içinde olduğuna işarettir. Yaşamında iyi bir insan olarak hayatına devam ettiği ve ahiretini de kazandığı anlamındadır. Halis bir kimsedir ve bol bol dua etmelisiniz. Eğer dedenizin canlandığını gördüğünüz yer kötü bir yer ve pis bir halde ise, amellerinin iyi olmadığı ve yapmanız gereken hayır duaları eksik ettiğinizi gösterir ki bir an evvel hayrına bir şeyler yapmalısınız. Allah bu dünyada dua edebilmeyi hepimize nasip etsin ki bizler öldüğümüz zaman bize dua eden insanlar da olabilsin. O nedenledir ki yaptığımız işlere dikkat etmeli amel defterimizi temiz tutmaya gayret göstermeliyiz. Yaptığımız günahlar için Allah dan af dilemeli ve affolan kullardan olmayı istemeliyiz. Bizler fani hayatın cazibelerine kapılıp bazı şeyleri yapmayı unutuyoruz ve bilinç altımızda olan bu düşünceler bir zaman gün yüzüne çıkıyor.

 

Rüyada Ölmüş Dedemin Canlandığını Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ölmüş dedemin canlandığını görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git