Rüyada Ölen Dedemin Beni Öpmesi

Rüyada Ölen Dedemin Beni Öpmesi
5 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 245 kez okundu.

Rüyada ölen dedemin beni öpmesi, rüya gören kişinin hayatta olmayan bir yakınının öptüğünü görmesi vicdan azabı çektiğine yada üzüleceğine delalet eder. Çevrenizde bir kimsenin bilerek yada bilmeyerek sizin tarafınızdan bir zarar göreceğine işarettir. Siz ise yaptığınız hatanın farkına çok geç varacak ve ilerleyen zamanda pişmanlık duyacaksınız. Yaptığınız ya da yapacağınız bu fenalığın karşınızdaki kişiyi oldukça zor bir duruma düşüreceğinin farkında bile olmayabilirsiniz, bilmeyerek birinin canını yakabilir ve ahını alabilirsiniz. Kalp kırmak olarak da tabir edilir; eşiniz olur çocuklarınız olur anne babanız ya da bir yakınınız olabilir yapacağınız fenalık hem onu zor duruma düşürecek hem de aile içerisinde itibar kaybetmenize sebep olacaktır. Telafisi oldukça zor bir durumun içerisine girebilirsiniz, yapacağınız şeylere dikkat etmeli ve emin adımlar atmalısınız. Düşünmeden hareket etmeyiniz ve pişman olacağınız işlere kalkışmayınız.

Rüyada Ölen Dedemin Beni Öpmesi Ne Anlama Gelir ?


Rüyada ölen dedemin beni öpmesi, olumsuz manalar yüklenebilecek bir rüyadır. Yanlış yapmamaya gayret göstermelisiniz ve çevrenizdeki insanları kırmamaya çalışmalısınız. Aksi takdirde insanların sizden uzaklaşmasına ve hayatta güvensiz biri olmaya mahkum olabilirsiniz, bu durum da sizi ruhsal yönden sıkıntıya sokarak psikolojik problemler yaşamanıza neden olabilir. Gireceğiniz ruhsal çöküntü sizi yoracak yıpratacak ve hayattan zevk almanıza mani olacaktır. Yalnız kalmaktan korkabilirsiniz ve hem bedenen hem de ruhen kendinizi kötü hissedebilirsiniz.

Bir başka ifadeyle bütün bunlara siz de maruz kalabilirsiniz, bir yakınınız tarafından kırılabilirsiniz. Eğer böyle bir durum hayatınızda söz konusu ise karşınızdaki kişiye fırsat ve zaman vermelisiniz, hayatta hepimiz bir yerlerde yanlış yapabiliriz hata biz kullar için demeli ve o şansı karşımızdaki kişiye vermeliyiz. Kalp kırgınlığı hem o insana hem de size oldukça zor gelecektir ve baş etmeniz gereken sorunlar büyüyecektir.

 

Rüyada Ölen Dedemin Beni Öpmesi Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ölen dedemin beni öpmesi anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git