Rüyada Öküz Görmek

Rüyada Öküz Görmek
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.227 kez okundu.

Rüyada öküz görmek, devlet işleriyle ilgili konular olarak yorumlanır. Siyah bir öküz gören kişi bu dönemde devlet işleri ile uğraşabilir. Yeni bir okula yazılabilir. Yeni bir kursa başlanabilir. Devlet kurumlarına işle alakalı başvurular yapılabilir. Sınava girilebilir. Ev değişikliğinden dolayı su, elektrik kaydı yaptırılabilir. Öküz gören kişi evraklarla devlet kurumlarına gidecektir. Bol bol evrak dönemi denilebilir. Okula kayıt olamak da bu işler arasına sayılabilir.

Rüyada Öküz Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada öküz

Rüyada öküz görmek, üzüntü keder anlamına gelir. Rüyasında öküz gören ve boynuzunun olmadığını gören kişi ailesiyle ilgili konularda üzüntü yaşayabilir. Aileden biri küçük bir rahatsızlık geçirebilir. Aile bireyinden bir tanesi üzüntü yaşayabilir ve bu tüm aileyi etkileyebilir. Aileden birinin çok istediği bir olay olumsuzlukla  sonuçlanabilir. Rüyada boynuzsuz öküz gören kişi bu dönemde çevresindeki insanların üzülmesinden dolayı üzülebilir.

Rüyada Öküz Görmek Ne Demek ?

Rüyada öküz, biraz hastalık dönemi olarak yorumlanır. Rengi tam belli olmayan öküzler olduğunu gören kişi bazı rahatsızlıklarla uğraşabilir. Uzun zamandır çektiği sıkıntılar bugün ortaya çıkabilir. Doktora gitmeyi ihmal eden kişiler doktora gidebilir. Sağlıklı ilgili konularda  yoğunlaşmak gerekir. Sağlık her şeyden önemlidir, ihmal etmemek gerekir. Rüyada öküz görmek, kendini güçlü hissedeceği bir dönemin içine girecektir. Aynı zamanda öküz gören bir kişi, sıkıntı yaşayacağı bir dönemin içine girebilir, iş hayatında kaba ve anlayışsız kişiler ile karşılaşabilir. Bu yüzden rüyasında öküz gören bir kişinin etrafındakilere dikkat etmesi gerekir.

Rüyada Öküz

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada öküz görmenin anlamı ve öküz rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git